Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 22, 2023

Що означають сигнали індикатора lil SOLID Es: блимає червоним, жовтим, зеленим або синім

Ти знав, що твій lil SOLID Es вміє «спілкуватися» з користувачем за допомогою вібросигналів та світлових сигналів? На корпусі lil SOLID Es є лише одна кнопка-індикатор — саме цей індикатор сигналізує про все, що відбувається з девайсом.

Колір та тип сигналу можуть інформувати про рівень заряду, про режим охолодження, про поломку або збій у роботі пристрою, тощо.

lil SOLID Es блимає червоним

Індикатор lil SOLID Es блимає червоним протягом 3 секунд

Якщо індикатор lil SOLID Es блимає червоним протягом 3 секунд, а пристрій одночасно вібрує двічі, найімовірніше, пристрій просто розряджений. Підключи Ліл до розетки, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті. Залиш пристрій на зарядці на 2 години. Під час час зарядки індикатор пристрою блиматиме. По мірі зарядки колір індикатора змінюватиметься, залежно від того, наскільки вже зарядився lil (спочатку жовтий/оранжевий, потім блакитний та синій). Коли пристрій повністю зарядиться, індикатор світитиметься синім.

Індикатор lil SOLID Es блимає червоним 5 разів

Такий сигнал індикатора свідчить про збій програмного забезпечення або електроніки. Спробуй спочатку просто перезавантажити девайс: затисни кнопку на 8 секунд, lil SOLID Es завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, жовтим, блакитним та синім. Коли індикатор знову загориться блакитним, а lil одночасно завібрує двічі, це означатиме, що пристрій перезавантажився і готовий до використання.

Індикатор lil SOLID Es блимає червоним

lil SOLID Es блимає або світиться жовтим (помаранчевим)

Індикатор lil SOLID Es світиться жовтим один раз при натисканні на кнопку

Якщо індикатор світиться жовтим, все нормально. Ліл просто інформує, що у нього залишилося менше ніж 35% заряду. В принципі, можна вже поставити на зарядку.

Індикатор lil SOLID Es блимає жовтим двічі

Якщо lil SOLID Es двічі блимає жовтим/помаранчевим, це означає, що у девайс потрапила рідина. Якщо через потрапляння води пристрій поводиться не так, як має, в жодному разі не використовуй його. Загалом ми не радимо використовувати пристрій після того, як у нього потрапила рідина. Але якщо все-таки будеш, переконайся, що ліл працює справно. За перших ознак будь-яких відхилень перестань використовувати девайс.

Індикатор lil SOLID Es блимає жовтим

Індикатор lil SOLID Es блимає жовтим три рази

Це ОК — так lil SOLID Es підказує, що запустив режим автоохолодження після трьох стіків, використаних поспіль. Зачекай 3 з половиною хвилини, щоб девайс охолов і можеш знову його використовувати.

lil SOLID Es блимає зеленим

Іноді lil SOLID Es може блимати зеленим після зарядки від ноутбука/комп’ютера. Постав пристрій на зарядку від розетки на 5-10 хвилин, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті.

Якщо це не допомогло, перезавантаж девайс, затиснувши кнопку на 8 секунд. lil завібрує, індикатор послідовно заблимає двічі червоним, помаранчевим, блакитним і синім. Після цього індикатор на секунду засвітиться блакитним, а Ліл завібрує двічі.

Індикатор lil SOLID Es блимає зеленим

lil SOLID Es світиться синім або світло-блакитним

Якщо індикатор ліл світиться синім або блакитним, немає жодних підстав для занепокоєння. Пристрій світиться синім, коли він повністю заряджений. Також, ліл може блимати синім під час зарядки, коли заряд батареї поступово наближається до 100%. Також, індикатор ліл може світитися блакитним. Це означає, що у нього залишилося ще 35-75% заряду батареї.

Індикатор lil SOLID Es блимає синім

А якщо індикатор lil взагалі не світиться?

Якщо lil SOLID Es не світиться, коли натискаєш на нього, у цього може бути дві причини:

lil SOLID Es знаходиться у сплячому режимі

У тебе новий lil і ти використовуєш його вперше? Можливо, він ще у сплячому режимі. Затисни кнопку на 2 секунди або просто постав девайс на зарядку. Індикатор послідовно заблимає двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім. Після цього пристрій можна використовувати. Залишати його до повної зарядки необов'язково.

lil SOLID Es розряджений

Якщо індикатор ліл Солід Ес не горить, ймовірно, девайс повністю розряджений. Постав його на зарядку від розетки, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті, на 2 години. Якщо індикатор не почне світиться, спробуй зарядити lil від розетки за допомогою будь-яких інших кабелю та адаптера, можливо, твої вийшли з ладу.

Не допомогло? Спробуй провести онлайн-діагностику девайса на сайті, у боті у Viber або Telegram та замінити пристрій за гарантією з безкоштовною доставкою.

Також можеш звернутися в будь-який офіційний магазин IQOS, адреси знайдеш на інтерактивній мапі, або зателефонувати на гарячу лінію за номером 4767 — ми проведемо діагностику девайса прямо під час розмови, перевіримо термін гарантії та замінимо девайс за необхідності. А ще можеш написати нам в Instagram або Facebook.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.