Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 11, 2023

Поди VEEV Accents з рідиною на основі екстракту натурального тютюну

IQOS VEEV Accents — це лінійка подів для користувачів, яким подобаються чисті тютюнові аромати. Ця лінійка картриджів для IQOS VEEV складається з 3 тютюнових смаків — Accents Bright Blend (легкий), Accents Balanced Blend (м’який) та Accents Rich Blend (насичений). Рідина для цих подів створена на основі натурального тютюну, а вміст нікотину варіюється від 0,9% до 1,5%.

Чим відрізняються поди VEEV Accents від інших подів VEEV?

Поди мають коричневу упаковку із золотистим тисненням з написом Accents.

У лінійці подів VEEV Accents — тільки тютюнові аромати. На кожному етапі, від збору врожаю тютюну до перетворення його на рідину для подів, ми дбаємо про те, щоб зберегти натуральний смак тютюну. Для виготовлення рідини в подах Вів Акценти використовується натуральний нікотин, який видобувається з тютюнового листя, а не синтезується в лабораторії.

В основній лінійці подів VEEV також є тютюнові поди VEEV Classic Blond (Вів Класік Блонд), які мають легкий аромат солодкого тютюну. На відміну від них, поди VEEV Accents мають більш концентрований аромат тютюну та різні рівні насиченості.

Більше про усі смаки подів VEEV.

Смаки подів VEEV Accents

айкос вів акцент


У лінійці картриджів VEEV Accents — три тютюнові смаки з різним рівнем насиченості та різним вмістом нікотину. Визначити, в якій упаковці поди менш насичені, а в якій більш — легко. Чим легший смак і чим менше в подах нікотину — тим світліша упаковка. Так, у подів з найменшою кількістю нікотину вставки на упаковці будуть світло-коричневими. Відповідно, у подів із найбільш вираженим та насиченим смаком — темно-коричневим.

На всіх упаковках з лицьового боку зазначено вміст нікотину.

  • VEEV Accents Bright Blend (Вів Акцент Брайт Бленд) — це найлегші поди з лінійки. З легким тютюновим смаком в ароматі пари. Містять 0.9% нікотину.
  • айкос вів акцент Bright Blend
  • VEEV Accents Balanced Blend (Вів Акцент Беленсед Бленд) — поди із середньою "міцністю". З м'яким тютюновим смаком в ароматі пари. Вміст нікотину — 1.2%.
  • айкос вів акцент Balanced Blend
  • VEEV Accents Rich Blend (Вів Акцент Річ Бленд) — найміцніші за смаком поди. З насиченим тютюновим смаком в ароматі пари. В одному картриджі — 1.5% нікотину.
  • айкос вів акцент Rich Blend

Де купити VEEV Accents

Поди VEEV Accents можна купити у декілька способів:

  • онлайн на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою (мінімальне замовлення — 599 грн);
  • у брендовому магазині IQOS Space (адреси магазинів у твоєму місті дивись на нашій мапі);
  • в партнерських магазинах: магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, Розетка; мережах супермаркетів Сільпо, Фора, АТБ; заправках WOG, OKKO, Socar, Amic; магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market; тютюнових кіосках.

На інтерактивній мапі позначені всі магазини, де можна купити поди. Просто вибирай своє місто та фільтр Поди VEEV.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.