Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 23, 2023

Ужгород: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

Офіційні представництва IQOS є у більш ніж 20 містах України, серед них і Ужгород. Зібрали на одній сторінці всю корисну інформацію для жителів Ужгорода про те, де купити Айкос, Айкос Вів, ліл Солід, аксесуари для них, поди Вів та стіки Хітс чи Фіт.

Де купити пристрої IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID в Ужгороді

Девайси Айкос, ліл Солід, Айкос Вів, стіки, поди, аксесуари до них ти можеш придбати в Ужгороді у багато способів. Найзручніші серед них:

 • у брендових магазинах IQOS Space;
 • онлайн на iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною;
 • у партнерських магазинах: супермаркетах, магазинах електроніки, вейп шопах, АЗС та інших. 

Розказуємо детальніше.

1. Брендовий магазин IQOS Space в Ужгороді

Де знайти Айкос Спейс в Ужгороді? Він знаходиться у ТЦ «Дастор» на Собранецькій, 89. 1 поверх, одразу навпроти кас супермаркету. Впізнаєш його за вивіскою IQOS. Магазин працює без вихідних, з 10:00 до 21:00.

У фірмовому магазині IQOS тобі доступні:

 1. Повний асортимент продукції IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID. У IQOS Space ти завжди можеш знайти всі моделі IQOS, аксесуари до них (від кольорових ковпачків до контейнерів та органайзерів) та всі смаки подів VEEV та стіків HEETS та Fiit.
 2. Сервіс IQOS. Щось не так з IQOS? Заряду не вистачає на 14 затяжок? Індикатор блимає червоним? Завітай до IQOS Space, щоб провести діагностику девайсу та, у разі необхідності, заміняти його на новий за гарантією.
 3. Екстра-гарантія. Можеш замовити екстра-гарантію для пристрою, яка буде діяти ще 1 рік після того, як закінчиться звичайна.
 4. Оновлення прошивки. У фірмовому магазині можна безкоштовно оновити прошивку IQOS. На це знадобиться максимум 3 хвилини, зате пристрій працюватиме краще, а батарея триматиме заряд довше.
 5. Ресайклінг. В кожному з наших магазинів є спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, використані одноразки будь-яких брендів, стіки, поди, аксесуари. Дізнатися більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
 6. Програма IQOS 360 – це набір сервісів на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.

IQOS Space в Ужгороді2. Офіційний сайт iqos.ua та доставка

Всі моделі IQOS, смаки VEEV, HEETS та Fiit, а також аксесуари можна замовити на офіційному сайті iqos.ua. При замовленні онлайн можна скористатися безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Нової пошти (для замовлень від 425 грн) або забрати замовлення у магазині самостійно.

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

Крім того, на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

3. Чат-бот IQOS у Viber чи Telegram 

Просто підписуйся на нашого IQOS-бота у Viber або Telegram та замовляй стіки, поди, пристрої чи аксесуари у кілька кліків, не виходячи з месенджеру. Доставка безкоштовна (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю діють ті ж самі умови платної доставки, що й для замовлень на сайті.

А ще чат-бот допоможе знайти найближчу точку продажу та провести діагностику несправностей, якщо IQOS вийшов з ладу.

4. Інші магазини, супермаркети, заправки

Також ти завжди можеш купити стіки HEETS та Fiit у супермаркетах мережі «Сільпо», на заправках WOG та у кіосках. Найближчі місця продажу шукай на інтерактивній мапі за відповідними фільтрами.

Ще трохи корисної інформації для IQOS-юзерів

 1. Як правильно чистити IQOS? Що означають індикатори на тримачі та зарядному пристрої? Як користуватися IQOS? Дивись відео на офіційному YouTube-каналі IQOS.
 2. Не працює IQOS? Ти можеш самостійно провести онлайн-діагностику свого пристрою.
 3. Залишилися питання? Погортай FAQ, ймовірно, відповіді на них знайдеш там.

Підтримка IQOS в Ужгороді:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-бот

Telegram-бот

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.