Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 18, 2023

Чому стіки дорожчають? Чому у стіків одного і того ж бренду різна ціна?

З 1 січня 2022 року запроваджено обов’язкове декларування цін на стіки (так само як у сигарет). У зв’язку з цим ціна на одні й ті самі стіки іноді може відрізнятися на кілька гривень – в залежності від дати виробництва та задекларованої на момент виробництва ціни. До речі, відповідно до законодавства, заборонено продавати стіки дорожче максимальної роздрібної ціни, вказаної у декларації.

Стіки HEETSЧому у стіків одного і того ж бренду може бути різна ціна?

Ціни на стіки HEETS та Fiit різних смаків можуть відрізнятися за вартістю навіть на офіційному сайті iqos.ua та у фірмових магазинах IQOS Space. Це не пов’язано з популярністю смаків, якістю, країною виробництва, складом чи конструкцією. 

З 1 січня 2022 року набув чинності Закон № 466 зі змінами у Податковому кодексі України, що запровадив обов'язкове декларування цін на стіки у такому ж форматі, як для сигарет. Кажучи простими словами – напевне, ти помічав, що ціни на окремі марки сигарет іноді змінюються з місяця в місяць то у більший, то у менший бік? Це залежить від того, за якою ціною декларується кожна вироблена партія сигарет. Ціни на стіки також повинні обов’язково декларуватися, як і на сигарети. Тому тепер ціна на кожний окремий вид стіків може трохи відрізнятися у залежності від дати виробництва конкретної партії і задекларованої на момент виробництва ціни.

Різниця у вартості на різні найменування стіків обумовлена виключно змінами у законодавстві. Технологія виробництва, склад стіків, стандарти якості для тютюну і фільтрів залишилися незмінними. Всі стіки HEETS та Fiit, які продаються в Україні, виробляються на тій самій фабриці в Італії (Болонья), що й раніше.

Слідкувати за актуальними цінами на HEETS та Fiit можна прямо на сайті.

Акцизний збір та чому зростають ціни на стіки HEETS та Fiit?

Подорожчання стіків для IQOS і lil SOLID викликане зростанням акцизного податку. Акциз – це непрямий податок, що накладається в момент виробництва на товари масового споживання. Наприклад, акцизний податок закладений у вартість тютюнових виробів і тютюну, рідини для електронних сигарет, алкоголю, бензину та інших. Розмір акцизного податку визначений Податковим кодексом України і є обов’язковим для всіх імпортерів.

З початку 2021 року ставка акцизного податку зросла у 4 рази. Загальна сума податків у ціні окремих пачок стіків становить близько 70%. Тому вартість стіків зростає разом із підвищенням податків.

На кожній пачці стіків є паперова акцизна марка, що підтверджує сплату акцизного податку в повному обсязі та легальність ввозу або виробництва стіків. Тобі можуть зустрітися акцизки старого або нового зразку, в залежності від дати виробництва партії.

Де купити стіки HEETS, Fiit?

Стіки Хітс та Фіт можна замовити на офіційному сайті iqos.ua. При покупці онлайн ти можеш отримати замовлення одним зі способів:

 • з безкоштовною експрес-доставкою у той же день (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно в брендовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні (для замовлень від 425 грн).

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн.

Ти також можеш купити стіки:

 • у фірмових магазинах IQOS Space;
 • у магазинах електроніки АЛЛО, Розетка та Жжук;
 • в мережах супермаркетів АТБ, Фора, Сільпо, Новус, тощо;
 • на заправках ОККО, WOG, Сокар, Amic, SHELL;
 • у магазини та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
 • в тютюнових кіосках.

Актуальну інформацію про місця, де є стіки, дивись на інтерактивній карті. Обирай своє місто і потрібний фільтр.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.