Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 16, 2023

Відкрили «Сфери Світла» у Києві, Одесі і Львові. Соціальні простори зі світлом, теплом і вай-фаєм.

UPD: “Сфери світла” працювали до 30 грудня. Дякуємо всім, хто долучився!

16 грудня у Києві, Одесі і Львові ми відкрили "Сфери світла" – автономні соціальні простори, оснащені генераторами і старлінками. Мешканці цих міст можуть завітати до "Сфер Світла", щоб безкоштовно підзарядити гаджети, попрацювати, погрітися чи випити гарячого чаю.

Айкос Сфери світла

Ми вже долучилися до підтримки проекту Re:Ukraine Housing зі створення гідного житла для людей, що втратили домівки через війну. А тепер відкрили "Сфери світла" – простори, що допомагають зберегти гідність навіть в часи блекаутів.

Сфери легко впізнати здалеку – це білі півкулі з прозорими куполами, схожі на готелі-глемпінги. Всередині встановили обігрівачі, розетки, столи, стільці, крісла та розділили місце на кілька зон. Зонування простору дозволяє зробити сфери затишнішими і дає можливість з більшим комфортом попрацювати чи навіть провести робочу зустріч.

Айкос Сфери світла  білі півкулі

Вже в перші 3 дні роботи львівська "Сфера світла" стала прихистком для кількох компаній, що змогли перенести сюди робочі наради. В Одесі під час аварійного відключення до Сфери перемістилися майстри манікюру з сусіднього салону. А у Києві на Печерську у сфері обмінялася каблучками та уклала шлюб молода пара.

Здається, нам вдалося не просто створити пункти підзарядки та обігріву, а зробити найголовніше – підтримати світло, що горить в українцях.

Запрошуємо користувачів IQOS, їхніх друзів та усіх, кому це потрібно, завітати до "Сфер Світла". Ми будемо раді поділитися з вами світлом і теплом.

Де знаходяться "Сфери світла"?

У Києві:

площа Лесі Українки, 1 – перед Центральною Виборчою Комісією;
вул. Григорія Сковороди, 2 – на Контрактовій площі біля колеса огляду.

Айкос Сфери світла у Києві

У Одесі:

вул. Академіка Заболотного 66/2 – парк Ентузіастів, Суворівський район;
вул. Левітана 95а – сквер Луч, Київський район.

Айкос Сфери світла у Одесі

У Львові:

вул. Винниченка, 24 – Порохова вежа.

Айкос Сфери світла у Львові

Графік роботи "Сфер світла":

Простори працюють щодня з 10:00 до 21:00. Під час повітряної тривоги закриваються, адже в цей час краще перебувати у підземному сховищі.

Кожна "Сфера світла" вміщує одночасно до 100 гостей. Pets friendly!

Обмежень щодо часу, який можна провести всередині, немає.

"Сфери світла" працюватимуть до 30 грудня. Якщо до підтримки проекту долучаться інші бренди, ймовірно, спробуємо продовжити роботу соціальних просторів зі світлом, теплом і інтернетом.

P.S. Про всяк випадок уточнюємо, "Сфери світла" НЕ IQOS Friendly. Хоча їх і створили разом IQOS і DTF, згідно законодавства заборонено палити або використовувати системи нагрівання тютюну та електронні сигарети у приміщеннях: Де в Україні дозволено, а де заборонено використовувати IQOS? Простими словами про новий закон.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.