Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 29, 2023

Силіконові чохли для IQOS ORIGINALS ONE

Користувачі IQOS ORIGINALS ONE неодноразово запитували, коли ж нарешті з’являться аксесуари і для цієї моделі пристроїв. Тож раді представити першу колекцію аксесуарів для монодевайсу IQOS ORIGINALS ONE — захисні силіконові чохли!

Про чохли для IQOS ORIGINALS ONE: кольори, матеріал, особливості

Чохол враховує особливості конструкції IQOS ORIGINALS ONE, тому складається з двох частин: силіконової накладки, що надягається на ковпачок (можна сказати, що це ковпачок для ковпачка), та власне чохла на корпус девайсу. Виготовлений з приємного на дотик м’якого силікону (такого самого як у чохлів IQOS ORIGINALS DUO), з рельєфом в рубчик. Завдяки такому покриттю девайс у чохлі не ковзає в руці.

За розмірами та формою аксесуар точно відтворює форму пристрою IQOS ORIGINALS ONE.

На чохлі є висічки під кнопку, зарядний роз’єм та отвір для стіка. Тож, знімати чохол для використання, чистки або зарядки Айкос не потрібно.

Силіконовий чохол не герметичний, проте здатний базово захистити пристрій від пилу, бруду чи крапель води.

Сумісний лише з IQOS моделі ORIGINALS ONE. Несумісний з пристроями інших моделей (зокрема VEEV, ORIGINALS DUO, DUO, 3, MULTI, усіма девайсами lil). Якщо шукаєш чохли для інших моделей IQOS, подивись тут: Який чохол на IQOS обрати.

Силіконові чохли для Айкос Оріджиналз Ван представлені у трьох кольорах: бірюзовий, червоний, графітовий. Можеш підібрати колір в тон девайсу або обрати зовсім інший.Чохол для IQOS ORIGINALS ONE: скільки коштує та де купити?

Ціна чохла для IQOS ORIGINALS ONE — 199 грн.

Чохол Айкос Оріджиналз Ван можна купити онлайн на iqos.ua з експрес-доставкою чи доставкою Новою поштою. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

Також аксесуари для IQOS ORIGINALS ONE можна купити у фірмових магазинах IQOS Space (адреси магазинів знайдеш на мапі). Там же можна подивитися на них “вживу” і потримати в руках перед покупкою.

Як надягнути чохол на IQOS ORIGINALS ONE

Окремо надягаєш чохол на корпус, окремо — частину на ковпачок. Обидві частини можуть одягатися досить туго. Так і має бути, щоб чохол добре тримався на пристрої та не ковзав.

Коли зніматимеш накладку з ковпачка — притримуй його, щоб випадково не зняти разом з чохлом.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.