Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

Чи можна за допомогою IQOS кинути палити?

Багато хто цікавиться питанням, чи допомагає Айкос кинути курити. Маємо чітку, вичерпну та однозначну відповідь на нього, тож не будемо зволікати і одразу розставимо всі крапки над «і». Ні, IQOS — це не спосіб кинути палити.

IQOS, lil SOLID та інші системи нагрівання тютюну продумані таким чином, щоб стати заміною сигаретам. Їхня мета — допомогти курцям, що планують продовжувати палити чи вживати інші продукти з нікотином, перейти на кращу альтернативу сигаретам. 

Повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами.* 

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
* «95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. Перегляньте Важливу інформацію.

Ті, хто хоче відмовитися від паління загалом, мають кидати якнайшвидше, а не намагатися використати альтернативи для курців як проміжні та тимчасові рішення.

Чому IQOS не допоможе кинути палити?

По-перше, IQOS, як і будь-яка інша система нагрівання тютюну, вейп, електронна сигарета, одноразка, под-система, тощо, не створені як гаджети, що допомагають кинути палити. Адже і аерозоль Айкос, і пара вейпів містять нікотин, який викликає залежність.

Айкос нагріває стіки з натуральним тютюном та випаровує аерозоль. Тютюнове листя від природи містить нікотин, як і листя та плоди інших рослин з родини пасльонових (томати, картопля, баклажани, тощо). Стіки містять приблизно таку ж кількість нікотину, що і сигарети середньої міцності.

Тому, перейшовши на IQOS, ти не перестанеш вживати нікотин. 

Існує поширений міф: нікотин — основна причина хвороб, пов'язаних із курінням. Реальність: Нікотин НЕ є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням. Нікотин викликає залежність, але основними причинами хвороб, пов'язаних з курінням, є інші хімічні речовини, що виділяються при згоранні сигарети. Оскільки IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, ви отримуєте смак тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
*«На 95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

По-друге, IQOS сконструйований такий чином, щоб, з точки зору користувацького досвіду, відтворювати звичний для курців ритуал настільки близько, наскільки можливо: 

  • Пристрій нагріває натуральний тютюн. 
  • Стіки за формою нагадують укорочені сигарети (хоч насправді й мають іншу конструкцію) та пахнуть тютюном. 
  • Одного стіка вистачає приблизно на 6 хвилин або 14 затяжок, так само як і, в середньому, з сигаретою. 
  • Тримач Айкос — компактний за розміров, щоб його можна було тримати у пальцях. 

Усі ці дрібниці, що створюють ритуал, розраховані на те, щоб забезпечити курцям плавний перехід із сигарет на IQOS та зробити цей пристрій повноцінною заміною сигаретам. Тому, так, IQOS — це не інструмент для того, щоб кинути палити. Він призначений для тих, хто хоче продовжити вживати тютюн, але шукає спосіб трансформувати свою звичку та зменшити шкоду здоров’ю.

Що дає перехід на IQOS, якщо він не допомагає кинути палити

1. Менше шкідливих речовин у порівнянні із сигаретами.

IQOS виділяє в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
*Зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з еталонною сигаретою.

Курця легко впізнати за темними зубами — емаль набуває жовто-коричневого кольору та поступово руйнується. IQOS залишає значно менше слідів на зубах*, ніж сигарети.

Важливо: якщо зуби вже мають наліт, перехід на IQOS не відновить їхній колір.
*Джерело: неклінічне лабораторне дослідження, проведене у Швейцарії на зубах людини та найпоширеніших матеріалах зубних пломб. На відміну від реальних умов, на зуби не впливали інші барвники, що могло б вплинути на результати.

2. Відсутність диму та менше запаху у порівнянні із сигаретами.

Меблі, волосся й одяг легко вбирають в’їдливий сигаретний дим. З Айкос немає диму і сигаретного запаху. Аерозоль має свій запах, що зовсім не схожий на сигаретний. В порівнянні із сигаретним димом він швидше розсіюється і залишає менше стійкого запаху на руках, одязі й волоссі.

3. Айкос можна використовувати приміщенні.

Оскільки в IQOS відсутнє горіння, а аерозоль розсіюється швидше ніж сигаретний дим, гаджет можна використовувати там, де зручно, якщо це не заборонено законом — хоч в авто, хоч вдома.

При курінні сигарет, люди навколо також вдихають дим, при використанні IQOS — ні. IQOS не виділяє дим і не призводить до пасивного куріння. Він виділяє тютюновий аерозоль, що містить значно менше шкідливих хімічних речовин*, тому має менший вплив на повітря і людей навколо у порівнянні з сигаретним димом. 

Важливо: IQOS не виключає усіх ризиків для вас та оточуючих.
*Середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети.

4. Відтворює звичний курцям ритуал.

При переході на IQOS залишається звичний ритуал. Всередині стіків — натуральний якісний тютюн, а вміст нікотину в ньому — такий самий, як і в сигаретах. Тривалість сеансу теж подібна до сигаретної — 6 хвилин або 12-14 затяжок (залежно від того, що настане раніше). Дослідження* показали, що задоволеність насиченістю і смаком у курців, які повністю перейшли на IQOS порівнювані з рівнем задоволеності курців, які продовжують палити сигарети. 
* Джерело: 3-місячні клінічні дослідження, проведені в США та Японії із 160 дорослими курцями в реальних умовах (амбулаторно).

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.