Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2023

Поди VEEV без нікотину: кавун з ментолом, маракуя, ягоди, м’ята, тютюн в ароматі пари.

UPD. Через заборону ароматизованих е-сигарет в Україні, міні-вейп IQOS VEEV і поди до нього поступово зникатимуть з продажу по мірі того, як закінчуватимуться залишки зі старих партій. Тютюнові поди VEEV (з вмістом нікотину до 2%) будуть продаватися й надалі без обмежень. Переглянути актуальний асортимент картриджів VEEV.

Користувачі IQOS VEEV можуть обрати один з 23 смаків подів Вів, які відрізняються за ароматом, вмістом нікотину та складом. Тут зібрали усю інформацію про поди VEEV без нікотину: що означає 0% нікотину, які смаки існують та де їх купити.

5 смаків безнікотинових подів аналогічні подам VEEV, що містять нікотин (можна впізнати за назвою):

VEEV Island Cascade 0% нікотину
Кавун з ментолом у ароматі пари, аналог VEEV Island Cascade, але без нікотину.

VEEV Red Mix 0% нікотину
Червоні ягоди в ароматі пари, аналог VEEV Red Mix, але без нікотину.

VEEV Classic Mint 0% нікотину
Солодка м’ята в ароматі пари, аналог VEEV Classic Mint, але без нікотину.

VEEV Mauve Mix 0% нікотину
Маракуйя в ароматі пари, аналог VEEV Mauve Mix, але без нікотину.

VEEV Classic Blond 0% нікотину
Солодкий тютюн у ароматі пари, аналог VEEV Classic Blond, але без нікотину.

Більше розповідаємо про електронні сигарети, вейпи, одноразки чи інші продукти для курців без нікотину у статті: Електронні сигарети та поди без нікотину: які бувають?Чим поди VEEV 0% нікотину відрізняються від інших подів VEEV?

Портфель картриджів для IQOS VEEV в Україні складає 16 подів з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%. Більше про аромати подів VEEV: Всі смаки подів для IQOS VEEV: ягідні, м’ятні, фруктові, тютюнові.

Ми обрали 5 різних смаків (фруктовий, ягідний, фруктово-ментольний, м’ятний і тютюновий) та створили їхні безнікотинові аналоги. Тож, безнікотинові поди мають такий же смак як їхні відповідники з нікотином.

Безнікотинові поди можна відрізнити за іншим дизайном упаковки та позначкою 0% нікотину. Також, безнікотинові поди у своєму складі не містять нікотин, молочну і бензойну кислоти, що є складовими сольового нікотину.

Поди VEEV 0% нікотину: яка ціна та де купити

Безнікотинові поди VEEV продаються на офіційному сайті iqos.ua та у брендових магазинах IQOS Space.

Поди для IQOS VEEV без нікотину мають таку ж ціну, як інші поди VEEV, незалежно від вмісту нікотину.Важливі питання та відповіді про поди VEEV 0% нікотину

Чому на упаковці безнікотинових подів написано «Містить нікотин»?
Згідно з законодавством України упаковки усіх рідин для електронних сигарет (з нікотином чи без) повинні містити медичне попередження. Оскільки безнікотинові продукти для курців поки що не дуже поширені в Україні, закон не передбачив окремого медичного попередження для них, тому поки що застосовується те саме, що і для електронних сигарет з нікотином.

Який склад рідини у подах без нікотину?
Основними компонентами безнікотинової рідини для електронних сигарет є вода, рослинний гліцерин, пропіленгліколь та ароматизатори. Нікотин, бензойна та молочна кислоти, що є складовими сольового нікотину, у складі безнікотинової рідини відсутні.

Рідини для всіх подів VEEV (з нікотином чи без) виробляються у ЄС.

Чи можуть безнікотинові електронні сигарети повноцінно замінити звичайні сигарети або електронні сигарети з нікотином?
Оскільки такі поди чи електронні сигарети не містять нікотин, вони не можуть забезпечити звичне курцям відчуття «насиченості». Проте, поди без нікотину можуть забезпечити той самий процес, смаки і відчуття, що й їх аналоги з нікотином.

Чи можна купувати електронні сигарети чи вейпінгові рідини без нікотину неповнолітнім?
Ні, не можна. Будь-які електронні сигарети, незалежно від того чи містить рідина в них нікотин чи ні, призначені виключно для повнолітніх. Ми також продаємо поди VEEV без нікотину лише повнолітнім курцям чи споживачам інших продуктів з нікотином.

Чи VEEV 0% нікотину – це те саме, що й вітамінні електронні сигарети?
Ні, поди VEEV без нікотину не є так званими вітамінними електронними сигаретами. Вітамінними електронними сигаретами називають одноразові чи багаторазові електронні сигарети, рідина яких не містить нікотин, але, можливо, містить вітаміни. Вітамінні електронні сигарети позиціонують як спосіб доставки вітамінів в організм через інгалятор. Ми не маємо жодних підтверджень щодо безпечності чи корисності таких продуктів. Більше того, ми вважаємо, що використання будь-яких електронних продуктів не виключає усіх ризиків для здоров’я.

Чи можна перезаправляти поди іншими рідинами без нікотину чи з нікотином?
Усі поди VEEV, включаючи безнікотинові, сконструйовані таким чином, що вони не вимагають перезаправки. Коли под закінчується, просто замінюєш його на новий.

При спробі розібрати та заправити под, ти, ймовірно, пошкодиш його цілісність та функціональність. Ми не можемо гарантувати належний смак і безпечну роботу пристрою із перезаправленим картриджем.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.