Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 5, 2023

Нова щіточка для професійної чистки lil SOLID. Рівень PRO!

Інструмент для чистки PRO для ліл Солід — це компактний двосторонній інструмент для професійної чистки lil SOLID Es, lil SOLID 2.0 та lil SOLID 1.0 з окремими насадками для нагрівальної голки та ковпачка.

Інструмент для чистки PRO для lil SOLID допомагає ретельно очистити ліл від частинок тютюну, що прилипли до нагрівальної голки або застрягли у ковпачку. Для цього у нього є дві металічні насадки: з однієї сторони — для чистки нагрівальної голки, з іншої — для чистки ковпачка.

інструмент для професійної чистки lil SOLID 2.0

Інструмент для чистки PRO vs звичайна щіточка для чистки lil SOLID: у чому відмінність

Почнемо одразу з найголовнішого — чи потрібно терміново замінювати свою стару щіточку для чистки на нову професійну? Звичайна щіточка для чистки, що йде у базовій комплектації lil, відмінно справляється зі своєю задачею. І в більшості випадків її має вистачати, щоб ліл був чистим. Тож, термінової потреби викидати старий інструмент для чистки заради нового немає.

Новий професійний інструмент для чистки lil може стати у нагоді в таких ситуаціях:

 • стара щіточка, що йшла у комплекті, загубилася;
 • стара щіточка надто довго була у використанні, забруднилася та вже погано справляється з чисткою;
 • lil настільки забруднений, що звичайна щіточка не допомагає.

Тепер до подробиць. Чим новий професійний інструмент для чистки відрізняється від звичайного та за рахунок чого він чистить ще краще?

Професійна металева насадка для нагрівальної голки замість пластикової насадки. Очищає нагрівальний елемент по всій довжині від часточок тютюну, що пристають до нього, шліфує поверхню голки.
Металева насадка-щіточка для чистки ковпачка замість щіточки з щетинками для нагрівальної камери. Прочищає ковпачок, у якому можуть накопичуватися дрібні часточки тютюну та з часом давати неприємний запах. 
Колір. На професійний інструмент додали помаранчевий ободок, щоб точно не сплутати стару і нову щіточки між собою.
Не входить у базову комплектацію. У базовій комплектації при покупці lil SOLID йде стандартна щіточка для чистки. Професійний інструмент можна замовити тільки окремо.

Обидві щіточки підходять для lil SOLID Es, lil SOLID 2.0 та lil SOLID 1.0, але не підходять для чистки пристроїв IQOS.

Як почистити lil SOLID за допомогою нового PRO інструменту для чистки?

інструмент для професійної чистки lil SOLID 2.0

 1. Вимкни lil SOLID. Переконайся, що девайс вимкнений та охолов після попереднього використання. Все так? Тоді почнемо.
 2. Зніми ковпачок з ліл Солід. Переверни пристрій та витруси часточки тютюну, що могли залишитися всередині нагрівальної камери.
 3. Почисти нагрівальну голку. Почнемо з насадки для нагрівальної голки. Відкрий інструмент зі сторони, позначеної більшим кружечком.

  Лайфхак: найпростіший спосіб відкрити інструмент для чистки — потягнути за ковпачок не рівно, а трохи під кутом, з невеликим натиском.

  Обережно встав інструмент у нагрівальну камеру так, щоб голка увійшла в отвір на насадці. Тепер щіточку кілька разів у різні боки та витруси залишки тютюну, що відпали від голки.

 4. Почисти ковпачок. Відкрий інструмент зі сторони насадки для чистки ковпачка. Уважно подивись на насадку. Бачиш тоненькі планки вздовж ніжки насадки? Стисни їх пальцями, та потягни вгору. Насадка має видовжитися. Тепер встав її в отвір ковпачка та прокрути кілька разів. Потім зроби те саме з іншого боку ковпачка. Готово! Щоб закрити насадку, знову стисни бічні планки та натисни на насадку.


Ми радимо чистити ліл Солід після кожних 20 стіків (пачки стіків). Якщо ж ти чистив девайс давно і він дуже забруднився — не проблема, інструмент PRO допоможе видалити навіть затверділі часточки тютюну, що могли назбиратися у нагрівальній камері.

Де купити інструмент PRO для чистки lil SOLID?

Ціна інструменту для чистки PRO для lil SOLID — 119 грн.

Купити професійну щіточку для ліл Солід можна в інтернет-магазині з доставкою по Україні або у брендових магазинах IQOS Space.

інструмент для професійної чистки lil SOLID 2.0

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.