Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 4, 2023

Бокові панелі для IQOS з переробленого пластику. Ресайклінг як лайфстайл.

Ресайклінг — вже не тренд, а стиль життя. Віддавати речі на переробку входить у звичку, а при виборі чогось нового ми дедалі частіше дивимося на еко-маркування. Але, якщо сумки чи кросівки із перероблених матеріалів стали звичною річчю, то що ти скажеш про аксесуари для IQOS? Так-так, у нас є ціла колекція бокових панельок для IQOS DUO/ORIGINALS DUO із перероблених девайсів. Розповідаємо докладніше про них у цій статті.

Колекція ресайклд-панелек: з чого зроблені, як виглядають і які кольори

Ми віримо, що старі речі, які ми колись цінували, але перестали використовувати, можна перетворити на щось нове, красиве та корисне. Так, ми взяли старі Айкоси, переробили пластикові елементи та подарували їм нове життя, перетворивши на колекцію з чотирьох бокових панельок. Круто?

Завдяки технології переробки всі панельки унікальні у своїй «недосконалості». Кожна зі своїм характером. У них незвичайна поверхня — гладенька, але здається м'якою на дотик. Кольори не однорідні, а з розсипом темних вкраплень. Віддалено нагадують фактуру мармуру. Це також «ефект» від використання перероблених матеріалів.

До лімітованої колекції ресайклд-панелек увійшли 4 кольори:

ресайклд-панелкі IQOS

  • Жовтий граніт — насичений лаймовий колір. З яким кольором IQOS поєднується: з бірюзовим IQOS ORIGINALS DUO.
  • Бузковий граніт — приглушено-бузковий колір з рожевим відтінком. З яким кольором IQOS поєднується: підійде до сріблястого IQOS ORIGINALS DUO.
  • Зелений граніт — ніжно-зелений відтінок. З яким кольором IQOS поєднується: з графітовим IQOS ORIGINALS DUO.
  • Блакитний граніт — трохи затемнений блакитний відтінок. З яким кольором IQOS поєднується: зі сріблястим або графітовим IQOS ORIGINALS DUO.

Для яких моделей IQOS підходять: IQOS 3, IQOS DUO та IQOS ORIGINALS DUO.

Купити бокову ресайклд-панель, жовтий граніт

Купити бокову ресайклд-панель, бузковий граніт

Купити бокову ресайклд-панель, зелений граніт

Купити бокову ресайклд-панель, блакитний граніт

Навіщо змінювати панельки та як правильно це зробити

Змінні бокові дверцята — це простий спосіб оновити, розфарбувати та персоналізувати свій девайс. Це як брелок на ключі або чохол для смартфона. Але у випадку з ресайклд-колекцією це ще й можливість купити новий аксесуар, залишаючись еко-свідомим.

Щоб переодягнути панельку на твоєму IQOS, потрібно трохи підчепити її нігтем. Дверцята тримаються на магнітах і знімаються без зусиль. Нову потрібно поставити логотипом догори. 

Що таке ресайклінг: загалом та в екосистемі IQOS

Ресайклінг («recycling») у буквальному перекладі з англійської — це «повторний цикл». Він передбачає повну переробку сировини з метою створення нових предметів. Не плутай з «апсайклінгом», при якому предмети лише злегка видозмінюють та надають їм новий функціонал. Багато брендів відмовляються від виробництва з нових матеріалів, натомість обираючи переробку. Наприклад, використовують тканину еконіл зі старих рибальських сіток та пластикових відходів, або поліестер із пластикових пляшок та сміття, що виносить на берег.

Наша глобальна мета — до 2025 року забезпечити можливість стовідсоткової переробки своїх бездимних пристроїв (у 2020 році цей показник становив 84%) і як мінімум на 50% знизити обсяги пластикових відходів від власної продукції. Колекція ресайклд-панелек — лише один із кроків.

Ми встановили ресайклінг-бокси у всіх фірмових магазинах IQOS Space, послідовно прибираємо пластик з упаковки, вже перейшли на паперові пакети з перероблених матеріалів та поступово збільшуємо кількість боксів для збору девайсів, аксесуарів, використаних стіків та подів у партнерських магазинах. Прочитати про наші плани можна тут: IQOS розповідає: все про переробку старих пристроїв, зношених аксесуарів, використаних стіків та подів.

Хочеш приєднатися? Це дуже просто. У будь-якому IQOS Space приймаємо на переробку старі аксесуари, використані стіки та поди, зношені аксесуари. Просто принось та залишай їх у спеціальних ресайклінг-боксах, а ми про них подбаємо. І нагадаємо, що переробка та утилізація безкоштовні для користувачів — все за наш рахунок. Адреси IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.