Лист 15, 2023

Лімітована версія IQOS ORIGINALS DUO Космічний вже у продажу

Х’юстон, у нас новини! Лімітовану версію IQOS ORIGINALS DUO Космічний вже можна замовити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою або купити у фірмових магазинах IQOS Space.

Чим IQOS ORIGINALS DUO Космічний відрізняється від інших пристроїв IQOS? 

IQOS Космічний — це лімітована версія системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO, що продаватиметься в Україні в обмеженій кількості. 

Лімітована версія відрізняється від інших пристроїв IQOS особливим кольором — космічним. Це глибокий пурпурний, на межі темно-фіолетового і темно-вишневого кольорів. Девайс має покриття-хамелеон, завдяки якому корпус трохи переливається та змінює відтінок в залежності від того, як падає світло. Англійською ця модель називається IQOS ORIGINALS DUO IRIDESCENT PURPLE (тобто, райдужний фіолетовий).

Раніше цю кольорову версію IQOS можна було купити в одному-єдиному місці в світі — у Duty Free аеропорту в Дубаї (ОАЕ). А тепер й у деяких інших країнах, зокрема в Україні. 

В усьому іншому космічний IQOS ORIGINALS DUO — це класична система нагрівання тютюну IQOS. Працює за тим самим принципом — нагріває тютюн у спеціальних стіках без горіння, диму та попелу. Пристрій складається з двох компонентів — зарядного пристрою та компактного тримача, що дозволяє використовувати 2 стіки поспіль без підзарядки, зі швидкою зарядкою до 3-го стіка.

IQOS ORIGINALS DUO, Cosmic

Що входить у комплект при покупці Космічного IQOS ORIGINALS DUO?

До набору входять:

  • девайс IQOS ORIGINALS DUO, Космічний (тримач та зарядний пристрій) з фірмовими бірюзовими кнопками;
  • USB-кабель (type C) і адаптер для зарядки;
  • інструмент для чистки (двосторонній, з щіточкою та насадкою для чистки леза);
  • додатково до базової комплектації: 10 паличок для чистки.

Як і всі пристрої IQOS, ця модель має міжнародну гарантію на 12 місяців та бонусну негарантійну заміну (раптом випадково зламаєш нагрівальне лезо). 

IQOS ORIGINALS DUO Космічний: ціна, де купити 

Ціна IQOS ORIGINALS DUO Космічний — 999 грн.

Девайс можна замовити онлайн на iqos.ua (з експрес-доставкою кур’єром або доставкою Новою Поштою по всій Україні). Доставка безкоштовна.

Також ти можеш купити IQOS ORIGINALS DUO Космічний у брендових IQOS Space та партнерських магазинах. Адреси знаходь на інтерактивній мапі.

IQOS ORIGINALS DUO, Cosmic

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.