Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 15, 2023

Лімітована версія IQOS ORIGINALS DUO Космічний вже у продажу

UPD: Ми попереджали, що колекція пристроїв IQOS ORIGINALS DUO Космічний лімітована. Тож, на жаль, вона вже закінчилась на сайті та у фірмових магазинах.

Чим IQOS ORIGINALS DUO Космічний відрізняється від інших пристроїв IQOS? 

IQOS Космічний — це лімітована версія системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO, що продаватиметься в Україні в обмеженій кількості. 

Лімітована версія відрізняється від інших пристроїв IQOS особливим кольором — космічним. Це глибокий пурпурний, на межі темно-фіолетового і темно-вишневого кольорів. Девайс має покриття-хамелеон, завдяки якому корпус трохи переливається та змінює відтінок в залежності від того, як падає світло. Англійською ця модель називається IQOS ORIGINALS DUO IRIDESCENT PURPLE (тобто, райдужний фіолетовий).

Раніше цю кольорову версію IQOS можна було купити в одному-єдиному місці в світі — у Duty Free аеропорту в Дубаї (ОАЕ). А тепер й у деяких інших країнах, зокрема в Україні. 

В усьому іншому космічний IQOS ORIGINALS DUO — це класична система нагрівання тютюну IQOS. Працює за тим самим принципом — нагріває тютюн у спеціальних стіках без горіння, диму та попелу. Пристрій складається з двох компонентів — зарядного пристрою та компактного тримача, що дозволяє використовувати 2 стіки поспіль без підзарядки, зі швидкою зарядкою до 3-го стіка.

IQOS ORIGINALS DUO, CosmicЩо входить у комплект при покупці Космічного IQOS ORIGINALS DUO?

До набору входять:

  • девайс IQOS ORIGINALS DUO, Космічний (тримач та зарядний пристрій) з фірмовими бірюзовими кнопками;
  • USB-кабель (type C) і адаптер для зарядки;
  • інструмент для чистки (двосторонній, з щіточкою та насадкою для чистки леза);
  • додатково до базової комплектації: 10 паличок для чистки.

Як і всі пристрої IQOS, ця модель має міжнародну гарантію на 12 місяців та бонусну негарантійну заміну (раптом випадково зламаєш нагрівальне лезо). 

IQOS ORIGINALS DUO Космічний: ціна, де купити 

Кількість девайсів IQOS ORIGINALS DUO Космічний була випущена обмеженим тиражем. Тож, на жаль, девайсів у цьому кольорі більше не буде в продажу. Якщо ти придбав пристрій раніше, то всі сервіси залишаються доступними для тебе: ти можеш звернутися в Службу підтримки, зробити діагностику або замінити девайс за гарантією.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.