Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 4, 2023

Стіки HEETS Dimensions у чорних пачках: фруктові, квіткові, цитрусові аромати

Раніше в асортименті стіків для IQOS були представлені стіки із колекції HEETS Dimensions [Хітс Дайменшнз] у пачках чорного кольору. Зараз ці стіки вже не продаються в Україні, але ми досі отримуємо багато запитань про них.

Тож, відповідаємо, куди зникли чорні стіки, чи повернуться вони, та чим можна їх замінити із поточного асортименту.

Чи можна ще десь купити HEETS Dimensions?

Багато користувачів пам’ятають HEETS Dimensions, не схожі на інші стіки Хітс і Фіт. По-перше, ці стіки мали нетипові для HEETS пачки – чорного кольору (замість звичайного білого) із золотистим тисненням. По-друге, стіки мали комбіновані смаки, утворені поєднанням двох та більше ароматів в одному. Авторами смакових поєднань у стіках були шеф-кухар Хуан Амадор, володар 3-х зірок Мішлен, і міксолог Рене Соффнер, відомий бартендер.

На жаль, ти не зможеш купити ці стіки в Україні, оскільки ми зупинили продажі HEETS Dimensions, але ти можеш підібрати їхні найближчі смакові відповідники.

Смаки стіків HEETS Dimensions

хітс Нур

HEETS NOOR [Хітс Нур] — стіки з горіховим смаком та нотками ананасу в ароматі тютюнового аерозолю.
У чорній пачці з помаранчевим контуром, що переливається.

хітс Амміл

HEETS AMMIL [Хітс Амміл] — стіки зі свіжим смаком ментолу, базиліку і ваніллю в ароматі тютюнового аерозолю.
У чорній пачці із зеленим контуром, що переливається.

хітс Юген

HEETS YUGEN [Хітс Юджен] — стіки зі свіжим смаком та нотами соковитої груші, лаванди та жасминового чаю в ароматі тютюнового аерозолю.
У чорній пачці з фіолетовим контуром, що переливається.

Найближчі аналоги стіків HEETS Dimensions за смаком

Смак стіків HEETS Noor (Хітс Нур) з горіховим смаком та нотками ананасу нагадують стіки HEETS Satin Fuse (Сатін Фьюз) з легкими нотами манго у ароматі тютюнового аерозолю без ментолу. За насиченістю тютюнового аромату найближчим відповідником буде HEETS Amber. 

Альтернативою HEETS Ammil (Хітс Амміл), стікам з освіжаючим смаком та нотами базиліку і ванілі, можуть стати хітси Green Zing (Грін Зінг) з ментолом і цитрусовими нотами або ментолові HEETS Turquoise.

Найближчим відповідником для HEETS Yugen (Хітс Юджен) є стіки HEETS Purple (Хітс Пьорпл) з ароматом чорниці і ментолу або Fiit Viola з ароматом ожини і ментолу.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.