Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 5, 2023

Колекція IQOS з гравіюванням від тату-студії Уляни Нешевої


UPD: Ми попереджали, що колекція пристроїв з татуюваннями від Уляни Нешевої лімітована. Тож, на жаль, вона вже закінчилась на сайті та у фірмових магазинах. Та ми продовжуємо нашу колаборацію з тату-студією 6:19 і робимо принти на девайси у фірмових магазинах Києва, Одеси, Львова, у Чернівцях та Дніпрі за ескізами Уляни Нешевої та її команди. Дізнатися більше про принти на Айкос: Принти на IQOS замість наклейок: безкоштовний сервіс для користувачів.


У колаборації з тату-студією Уляни Нешевої «6:19 studio» ми випустили лімітовану колекцію IQOS DUO та IQOS VEEV. Майстри студії розробили унікальні ескізи, а ми перетворили їх на справжні тату для IQOS – нанесли на девайси за допомогою лазерного гравіювання. Усі ескізи про те, що зараз у серці у кожного з нас.

“Незламність та непокірність українського народу у боротьбі за своє майбутнє. Саме це закладено в основу нашої колекції. Зараз пишеться найважча сторінка історії часів незалежної України. Українці сильні, волелюбні та готові боротися за правду усіма способами. І не втомлюються доводити це щодня.

На створення дизайнів нас надихнули історії мільйонів людей, які постраждали від війни або були змушені виїхати. Де б вони не були, Україна завжди з ними у серці. Тому наша команда розробила особливі — патріотичні ескізи для девайсів.

У кожен з 4-х дизайнів зашито окремий символ, що виражає ідентичність та самобутність нашої нації. Ескізи зображають частинку генетичного коду, що закарбований в кожному з нас.

Ми сподіваємось, що наше мистецтво відгукнеться у серцях користувачів IQOS. Відтепер на одну річ, що нагадує про дім, стане більше”

Коментар Уляни Нешевої про колекцію гравіювань для IQOS

6:19 studio – це українська тату-студія, заснована відомим тату-майстром Уляною Нешевою. Багато років Уляна займалася живописом, але згодом перейшла у новий жанр – тату. Уляна творить у стилі мінімалізм і linework, а головною особливістю своїх робіт вважає те, що вони гармонійно доповнюють природні лінії тіла.

Серед фірмових стилів 6:19 studio – linework (акуратні лінії та силуети, абстрактні форми та акценти на головному), fineline (деталізовані роботи з дрібними елементами, для яких майстри використовують найтонші голки), micro-realism (супер реалістичні роботи без чітких, жорстких) контурів, начебто картинку просто перенесли на шкіру).

IQOS DUO та IQOS VEEV з лімітованої колаборації IQOS x 6:19 studio

Кількість девайсів з гравіюваннями була випущена обмеженим тиражем. Якщо пропустив, дивись, як виглядали девайси.

Білий IQOS DUO, гравіювання «Роса на сонці», Золотий IQOS DUO, гравіювання «603 538 км сміливості»

white IQOS DUO

Синій IQOS VEEV, гравіювання «Київ», Мідний IQOS VEEV, гравіювання «Незалежна»

white IQOS DUO

Що таке лазерне гравіювання на IQOS

Гравіювання наноситься на корпус девайсу за допомогою лазера. Лазерний промінь буквально вирізає малюнок на девайсі, прокреслюючи чіткі лінії на матовій поверхні IQOS. 

Лазерне гравіювання – вічне, і, на відміну від принтів, не стирається і не тьмяніє з часом. Гравіювання наноситься тільки на корпус і не впливає на роботу електроніки девайсу. 

Щоб вигравіювати ескіз за допомогою лазера, потрібне спеціальне обладнання. Тому ми не робимо такі гравіювання в IQOS Space, а продаємо пристрої з нанесеними тату. Технологія нанесення гравіювання лазером потребує особливих ескізів: монохром, лаконічність, чіткі та тонкі лінії. Якраз у стилістиці Уляни Нешевої та 6:19 studio. 

Не плутай гравіювання з принтами, які ми робимо на будь-якому IQOS у брендових магазинах IQOS Space. Приносиш свій IQOS (можна старий), обираєш дизайн, ми за 10 хвилин наносимо прінт. Кольорові прінти за часом можуть поступово стиратися та втрачати яскравість, а лазерне гравіювання залишиться з твоїм IQOS назавжди. 

FAQ з лазерних гравіювань на лімітованій серії IQOS x 6:19 studio

Де можна купити IQOS з тату від 6:19?

Лімітована серія продавалась на сайті з безкоштовною доставкою по Україні через Нову Пошту та у фірмових магазинах в чотирьох містах: Київ, Одеса, Львів та Дніпро. 

Чи можна зробити такі гравіювання на девайсах інших кольорів?

Ми вибрали для колаборації ті кольори пристроїв, на яких найкраще виглядає ескіз, нанесений методом лазерного гравіювання. Тому поки що не робимо такі гравіювання на IQOS інших кольорів. 

Чи можна нанести таке гравіювання на мій старий IQOS?

Ні. Це була лімітована серія IQOS, що продавались із вже нанесеними гравіюваннями. Ми не зможемо зробити такі ж гравіювання на старих девайсах, оскільки лазерне гравіювання вимагає спеціального обладнання, яке не можна встановити у IQOS Space. Але, можливо, у майбутньому зробимо принти для старих пристроїв із такими ескізами. 

Чи діє гарантія на IQOS лімітованої серії з гравіюванням?

Так, звичайно. На будь-який девайс від IQOS діє гарантія на 12 місяців. Якщо протягом цього терміну IQOS вийде з ладу, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.