Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 29, 2023

Нова двостороння щіточка для чистки IQOS. Що змінилося та як чистити?

Двосторонній інструмент для чистки Айкос — це щіточка для чистки зі шліфувальною насадкою для леза. Саме таку щіточку використовують експерти в IQOS Space для професійної чистки твого девайсу. Раніше такий інструмент для чистки не продавався окремо, а йшов тільки у наборі з IQOS ORIGINALS DUO та ONE. Тепер щіточку для чистки нового формату ти можеш замовити і окремо! 

Нижче розповідаємо в деталях: як виглядає двосторонній інструмент для чистки? Як ним користуватися? До яких девайсів підходить? Та де купити?

Що змінилося у щіточці для чистки IQOS?

щіточкак IQOS ORIGINALS DUO

Найголовніша зміна: новий інструмент для чистки — двосторонній. З одного боку звичайна щіточка для чистки, а з іншого — насадка для чистки леза.

Коли відкриєш його, то побачиш ось що:

 • з одного боку — вже знайома кругла щіточка для чистки нагрівальної камери, схожа на зірочку чи сніжинку. Її використовуємо, щоб прибрати залишки тютюну з нагрівальної камери;
 • з іншого — шліфувальна насадка для леза. Її легко впізнати за двома виступаючими зубчиками. Далі розкажемо, як користуватися нею.

Насадки для чистки заховані у гладенький корпус з глянцевого щільного пластику з нейлоновою стрічкою.


!!! Лайфхак: щіточку можна почепити за нейлонову стрічку на кільце для ключів (як брелок). Так точно не забудеш її вдома!Лайфхак щіточкак IQOS


Круглу щіточку зручно використовувати для чистки нагрівальної камери, але вона не чистить лезо та не може прибрати залишки тютюну, що з часом накопичуються у основи леза. Шліфувальна насадка вирішує цю проблему та очищує девайс в тих місцях, куди не дістає кругла щіточка, а також "шліфує" лезо. Тепер ти зможеш робити чистку самостійно майже так само, як експерти в IQOS Space!

Як користуватися двостороннім інструментом для чистки IQOS?

Лови покрокову інструкцію для чистки IQOS двосторонньою щіточкою:

 1. Перед чисткою IQOS дай тримачу охолонути хоча б 30 секунд. Зніми з нього ковпачок.
 2. Візьми інструмент для чистки. Щоб відкрити — просто потягни за стрічку, притримуючи нижню частину рукою. Почнемо з половинки з щіточкою. Переконайся, що щіточка не деформована, чиста і не містить залишків тютюну.
 3. Прямим і обережним рухом встав щіточку для нагрівальної камери в тримач або девайс так, щоб вона вперлася у дно нагрівальної камери. Не прокручуй її, поки не вставиш до кінця! Тепер, не докладаючи зусиль, обережно прокрути щіточку для чистки 2-3 рази в одну сторону (але не туди-сюди).


 4. щіточкак IQOS

 5. Обережно витягни щіточку з тримача або девайса (не прокручуючи). Все, щіточку можна закривати. Легенько постукай по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну.


 6. щіточкак IQOS

 7. На 50% ти вже впорався, тепер перейдемо до насадки для шліфування леза. Ця частина щіточки допоможе прибрати залишки тютюну з леза та під ним. Щоб відкрити щіточку з іншого боку, притримуй її за чорну пластикову защіпку між двох ковпачків. Так легше зняти ковпачок.
 8. Обережно встав насадку вертикально, щоб лезо потрапило між зубчиків. Не прокручуй її всередині девайсу! Не докладаючи зусиль, нахили щіточку вправо, а потім вліво. Зроби так декілька разів. Ти можеш почути звук схожий на клацання — не хвилюйся, це насадка, а не лезо.
 9. Поверни інструмент для чистки у вертикальне положення та дістань його (не прокручуючи). Після цього витруси залишки тютюну з тримача та щіточки, легенько постукавши по ним.

От і все. Це виявилося дуже просто. Якщо тобі краще дивитися, а не читати, то підготували для тебе відео-інструкцію, як чистити IQOS новою щіточкою.


З якими девайсами можна використовувати цю двосторонню щіточку?

Двосторонній інструмент для чистки сумісний з пристроями IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 3 Multi, IQOS 2.4 Plus. 

Не сумісний з пристроями lil SOLID.

Щоб твій IQOS зберігав свій смак та не мав неприємного запаху, не забувай чистити його після кожних 20 стіків (пачки), користуватися паличками для чистки та чистити ковпачок! 

Більше про те, Чому IQOS може неприємно пахнути? І як цього уникнути?

Де купити двосторонній інструмент для чистки IQOS?

Раніше двосторонню щіточку можна було отримати лише у комплектації IQOS ORIGINALS DUO. Тепер її можна замовити онлайн або купити у фірмових магазинах IQOS Space. 

Купити двосторонню щіточку для чистки IQOS за 119 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».


logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.