Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

Все про аксесуари для IQOS: ковпачки, панельки, чохли, контейнери. Собі та на подарунок.

Ковпачки, змінні бічні дверцята та чохли — це спосіб оновити та персоналізувати свій Айкос. Кожен із нас колись вішав пухнастий брелок на ключі, одягав шкарпетки з собачими мордами або клеїв смішний стікер на лептоп. Тож, думаємо пояснювати «у чому прикол» кольорових аксесуарів не доведеться. 

Також аксесуари для IQOS можуть бути практичними. Наприклад, навіть при регулярній чистці тримача, у ковпачку з часом можуть накопичуватися частинки тютюну, а це впливає на смак, запах та кількість аерозолю. Тому ми рекомендуємо міняти ковпачки раз на три місяці.

Давай розповімо, які аксесуари для IQOS існують?

Які аксесуари для IQOS можна підібрати?

Хочеш оновити зовнішній вигляд свого девайсу або захистити його від пошкоджень? Вирішив купити додому стічницю чи обираєш щось на подарунок користувачу IQOS? Ймовірно, аксесуари для IQOS стануть тобі у нагоді. Маємо близько 50 різних аксесуарів:

  • змінні бокові панелі,
  • ковпачки на тримач,
  • чохли,
  • контейнери для використаних стіків, 
  • зарядні аксесуари,
  • аксесуари для чистки.

Бокові панелі та ковпачки для IQOS

Бокові панелі та ковпачки для IQOS створені для того, щоб за бажанням ти міг змінити вигляд твого девайсу. Бокова панель призначена для зарядного пристрою, а ковпачок — для тримача.

Кольори: на вибір є більше 20 кольорів ковпачків та бокових панельок. З деяких з них можна навіть зібрати комплект одного кольору.

Матеріал: панельки і ковпачки виготовлені з твердого, щільного пластику. У змінних бокових панельок покриття гладеньке, глянсове та блискуче, а у ковпачків — навпаки, матовий фініш. 

Для яких моделей IQOS підходять: ковпачки та панельки підходять для моделей IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3.

Купити ковпачок для IQOS

Купити бокову панель для IQOS

Купити бокову панель для IQOS із переробленого пластику

Як встановити ковпачок та бокову панель на IQOS?

Якщо ти раніше не купував змінні аксесуари, то, можливо, ще не знаєш як зняти «рідну» панельку чи ковпачок. Щоб зняти панельку, потрібно трохи підчепити її нігтем — вона тримається на магнітах та знімається без зусиль. Нову потрібно поставити логотипом догори.

З ковпачком усе зрозуміло, адже ти й так піднімаєш його після кожного сеансу, щоб дістати стік, або для чищення тримача. Для того, щоб його зняти, просто зроби це трохи сильніше. Після цього можна надягати інший. 

Чохли для IQOS 

Щоб захистити пристрій від можливих негараздів на кшталт падінь чи потрапляння під дощ, зверни увагу на чохли для Айкос. У цій статті розповіли як підібрати той, що оптимально підійде: Який чохол на Айкос вибрати.

Силіконові чохли для IQOS виготовлені з м'якого та зносостійкого силікону. Захищають Айкос від вологи та подряпин. Вони щільно прилягають до девайса і повністю покривають зарядний пристрій, окрім бічної панелі. Також у таких чохлах є виїмка під роз’єм для зарядки. Тож його не потрібно знімати, щоразу як використовуєш IQOS чи ставиш на зарядку.

Для яких моделей IQOS підходять:

Силіконові чохли можна підібрати для моделей IQOS ORIGINALS ONE або IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3.

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS ONE

Контейнери для використаних стіків

Контейнер для використаних стіків або, як його ще називають користувачі, стічниця чи попільничка — це практична та естетична річ, що стане у нагоді всім, хто користується системами нагрівання тютюну. Цей аксесуар гарно впишеться у будь-який інтер’єр, дому або офісу, та вирішить проблему — куди складати використані стіки. Контейнери доступні у двох кольорах — синій та оливковий.

Купити контейнер для використаних стіків IQOS

Аксесуари для зарядки та чистки

Наостанок нагадаємо про найкорисніші з аксесуарів: зарядки та «чистілки». Для зарядки IQOS можна купити зарядний блок і кабель (раптом загубив ті, що були в оригінальній комплектації).

Тільки зауваж, що у IQOS різних моделей — різні роз'єми для зарядки на самому пристрої (Type C або мікро-USB) та різні роз'єми під кабелі на адаптері (Type C або USB Type A). Тож уважно перевіряй, які роз'єми у кабеля від твого девайса, щоб не помилитися з вибором блока живлення або кабеля. 

Купити зарядні аксесуари для IQOS

Для чистки Айкос маємо спеціальний інструмент та палички. Взагалі інструмент для чистки йде у комплекті до кожного IQOS, але, якщо раптом ти його загубив — завжди можна придбати новий. А ось палички для чистки продаються окремо — вони знадобляться, щоб якісно почистити пристрій від дрібних частинок тютюну. Більше про чистку IQOS.


Назва аксесуару Для яких моделей IQOS Ціна
Силіконовий чохол IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS ONE IQOS ORIGINALS ONE 199 грн
Ковпачок IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Бокова панель IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Бокова панель для IQOS з переробленого пластику IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Ковпачок lil SOLID EsМеталік lil SOLID Es 149 грн
Ковпачок lil SOLID Es lil SOLID Es 109 грн
Двосторонній інструмент для чистки IQOS IQOS ORIGINALS DUO/ONE/DUO/3/MULTI/2.4 Plus 119 грн
Палички для чистки (10 шт.) Усі пристрої 49 грн
Інструмент для чистки lil SOLID lil SOLID Es/2.0/1.0 119 грн
Пластиковий контейнер IQOS Не прив’язаний до моделі девайсу 499 грн
Кабель для зарядки IQOS (Type С — Type А) IQOS ILUMA/IQOS ORIGINALS DUO 159 грн
Блок живлення для зарядки IQOS (Type A) IQOS ORIGINALS ONE/DUO/3/MULTI 209 грн
Кабель для зарядки IQOS (Type C — Type C) IQOS ILUMA/IQOS ORIGINALS DUO 159 грн
Блок живлення для зарядки IQOS (Type C) IQOS ILUMA/IQOS ORIGINALS DUO 209 грн
Блок живлення для lil SOLID lil SOLID Es/2.0 159 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.