Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

Все про аксесуари для IQOS: ковпачки, панельки, чохли, контейнери. Собі та на подарунок.

Ковпачки, змінні бічні дверцята та чохли — це спосіб оновити та персоналізувати свій Айкос. Кожен із нас колись вішав пухнастий брелок на ключі, одягав шкарпетки з собачими мордами або клеїв смішний стікер на лептоп. Тож, думаємо пояснювати «у чому прикол» кольорових аксесуарів не доведеться. 

Також аксесуари для IQOS можуть бути практичними. Наприклад, навіть при регулярній чистці тримача, у ковпачку з часом можуть накопичуватися частинки тютюну, а це впливає на смак, запах та кількість аерозолю. Тому ми рекомендуємо міняти ковпачки раз на три місяці.

Давай розповімо, які аксесуари для IQOS існують?Які аксесуари для IQOS можна підібрати?

Хочеш оновити зовнішній вигляд свого девайсу або захистити його від пошкоджень? Вирішив купити додому стічницю чи обираєш щось на подарунок користувачу IQOS? Ймовірно, аксесуари для IQOS стануть тобі у нагоді. Маємо близько 90 різних аксесуарів:

  • змінні бокові панелі,
  • ковпачки на тримач,
  • чохли,
  • кейси та органайзери,
  • контейнери для використаних стіків, 
  • зарядні аксесуари,
  • аксесуари для чистки.

Бокові панелі та ковпачки для IQOS

Бокові панелі та ковпачки для IQOS створені для того, щоб за бажанням ти міг змінити вигляд твого девайсу. Бокова панель призначена для зарядного пристрою, а ковпачок — для тримача.

Кольори: на вибір є більше 20 кольорів ковпачків та бокових панельок. З деяких з них можна навіть зібрати комплект одного кольору.

Матеріал: панельки і ковпачки виготовлені з твердого, щільного пластику. У змінних бокових панельок покриття гладеньке, глянсове та блискуче, а у ковпачків — навпаки, матовий фініш. 

Для яких моделей IQOS підходять: ковпачки та панельки підходять для моделей IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3.

Купити ковпачок для IQOS

Купити бокову панель для IQOS

Купити бокову панель для IQOS із переробленого пластикуЯк встановити ковпачок та бокову панель на IQOS?

Якщо ти раніше не купував змінні аксесуари, то, можливо, ще не знаєш як зняти «рідну» панельку чи ковпачок. Щоб зняти панельку, потрібно трохи підчепити її нігтем — вона тримається на магнітах та знімається без зусиль. Нову потрібно поставити логотипом догори.

З ковпачком усе зрозуміло, адже ти й так піднімаєш його після кожного сеансу, щоб дістати стік, або для чищення тримача. Для того, щоб його зняти, просто зроби це трохи сильніше. Після цього можна надягати інший. 

Чохли для IQOS 

Щоб захистити пристрій від можливих негараздів накшталт падінь чи потрапляння під дощ, зверни увагу на чохли для Айкос. У цій статті розповіли як підібрати той, що оптимально підійде: Який чохол на Айкос вибрати.

Чохли для IQOS є у трьох варіантах матеріалів — силіконові, шкіряні й текстильні. 

  • Силіконові чохли. Виготовлені з м'якого та зносостійкого силікону. Захищають Айкос від вологи та подряпин. Вони щільно прилягають до девайса і повністю покривають зарядний пристрій, окрім бічної панелі. Також у таких чохлах є виїмка під роз’єм для зарядки. Тож його не потрібно знімати, щоразу як використовуєш IQOS чи ставиш на зарядку.

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS ONE  • Шкіряні чохли. Чохол у вигляді широкої смуги, що оперізує Айкос. На зворотному боці у нього є гумка, що дає змогу прикріпити пачку стіків. Шкіряні чохли є у трьох кольорах — червоний, кремовий та мідний. Також зверни увагу на модель у форматі органайзера зі шкіри мідного кольору.

Купити шкіряний чохол для IQOS

Купити шкіряний органайзер для IQOS

  • Текстильні органайзери. Тим, хто любить порядок у всьому, підійдуть органайзери для IQOS, вони мають два відсіки — для зарядного пристроя та тримача. Органайзери виготовлені зі зносостійкого текстилю та доступні у двох кольорах — червоному та синьому. 

Купити текстильний органайзер для IQOS Для яких моделей IQOS підходять: 

Силіконовічохли можна підібрати для моделей IQOS ORIGINALS ONE або IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3.

Шкіряні та текстильні чохли є для моделей IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3.

Контейнери для використаних стіків

Контейнер для використаних стіків або, як його ще називають користувачі, стічниця чи попільничка — це практична та естетична річ, що стане у нагоді всім, хто користується системами нагрівання тютюну. Цей аксесуар гарно впишеться у будь-який інтер’єр, дому або офісу, та вирішить проблему — куди складати використані стіки. Контейнери доступні у чотирьох кольорах — нюдовий, синій, теракотовий та оливковий.

Купити контейнер для використаних стіків IQOSАксесуари для зарядки та чистки

Наостанок нагадаємо про найкорисніші з аксесуарів: зарядки та «чистілки». Для зарядки IQOS можна купити зарядний блок і кабель (раптом загубив ті, що були в оригінальній комплектації), або цілу зарядну станцію.

Тільки зауваж, що у IQOS різних моделей — різні роз'єми для зарядки на самому пристрої (Type C або мікро-USB) та різні роз'єми під кабелі на адаптері (Type C або USB Type A). Тож уважно перевіряй, які роз'єми у кабеля від твого девайса, щоб не помилитися з вибором блока живлення або кабеля. 

Купити зарядні аксесуари для IQOSДля чистки Айкос маємо спеціальний інструмент та палички. Взагалі інструмент для чистки йде у комплекті до кожного IQOS, але, якщо раптом ти його загубив — завжди можна придбати новий. А ось палички для чистки продаються окремо — вони знадобляться, щоб якісно почистити пристрій від дрібних частинок тютюну. Більше про чистку IQOS.
Назва аксесуару Для яких моделей IQOS Ціна
IQOS x BEVZA, підвіс «Золоті» Не прив’язаний до моделі девайсу 2599 грн
BEVZA x IQOS Companion Edition IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 3799 грн<
Силіконовий чохол IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS ONE IQOS ORIGINALS ONE 199 грн
Шкіряний чохол для IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 319 грн
Органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 209 грн
Шкіряний органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 539 грн
Ковпачок IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Бокова панель IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Бокова панель для IQOS з переробленного пластику IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 259 грн
Силіконовий ковпачок IQOS VEEV IQOS VEEV 99 грн
Силіконовий чохол IQOS VEEV IQOS VEEV 199 грн
Бокові панелі lil SOLID 2.0 lil SOLID 2.0 119 грн
Ковпачок lil SOLID 2.0 lil SOLID 2.0 89 грн
Ковпачок lil HYBRID lil HYBRID 249 грн
Двосторонній інструмент для чистки IQOS IQOS ORIGINALS DUO/ONE/DUO/3/MULTI/2.4 Plus 119 грн
Палички для чистки (10 шт.) Усі пристрої 49 грн
Інструмент для чистки lil SOLID 2.0 lil SOLID 2.0/1.0 59 грн
Пластиковий контейнер IQOS Не прив’язаний до моделі девайсу 599 грн
Зарядна станція IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 349 грн
Кабель для зарядки IQOS (Type С — Type А) IQOS ORIGINALS ONE/DUO/3/MULTI 159 грн
Блок живлення для зарядки IQOS (Type A) IQOS ORIGINALS ONE/DUO/3/MULTI 209 грн
Кабель для зарядки IQOS (Type C — Type C) IQOS ORIGINALS DUO, IQOS VEEV 159 грн
Блок живлення для зарядки IQOS (Type C) IQOS VEEV та IQOS ORIGINALS DUO 209 грн
Блок живлення для lil SOLID 2.0 lil SOLID 2.0 159 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.