Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 23, 2023

Кривий Ріг: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

UPD. Відкрили новий IQOS Space в ТРЦ «Терра». IQOS Space у ТРК «Сонячна галерея», на жаль, тимчасово не працює.

Шукаєш, де знайти пристрої від IQOS, аксесуари, стіки Хітс, Фіт та сервісне обслуговування для них в Кривому Розі? Усе для Айкос ти можеш знайти:

 • на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною доставкою для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка платна;
 • у фірмових магазинах IQOS Space;
 • в партнерських магазинах.

Фірмові магазини IQOS Space у Кривому Розі

 1. IQOS Space у ТРК «Сонячна галерея» (пл. 30-річчя Перемоги, 1), на жаль, тимчасово не працює. Найкоротший шлях до IQOS Space через вхід біля зупинки Ашан. На першому поверсі, одразу зліва від входу, поряд із магазином Samsung.
 2. IQOS Space у ТРЦ «Терра» (5-ий Зарічний мікрорайон, 11К). Магазин знаходиться на першому поверсі біля ескалаторів (головний вхід).

Магазин працює без вихідних, з 10:00 до 20:00. Що можна зробити в IQOS Space?

1. Перед покупкою роздивитися та потримати в руках пристрої IQOS та усе для них. В IQOS Space ти знайдеш всі моделі IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, усі смаки HEETS та Fiit, подів VEEV (з нікотином та без нікотину), а також аксесуари, від кольорових ковпачків та чохлів до контейнерів для стіків та паличок для чистки.

2. Скористатися сервісами IQOS:

 • Екстра-гарантія. Це 1 рік додаткової гарантії для твого пристрою. Коли закінчується звичайна гарантія, можеш скористатися екстра-гарантією. Таким чином, ти матимеш 2 роки гарантії для свого девайсу;
 • Програма IQOS 360. Програма з набором сервісів на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.

3. Отримати сервісне обслуговування. Проблеми з IQOS? Заряду пристрою не вистачає на повний сеанс? Або стік погано тягнеться? Завітай до фірмового магазину, який одночасно є і сервісним центром IQOS у Кривому Розі. Наші експерти оновлять прошивку, зроблять професійну чистку девайсу, в разі потреби, замінять його на новий за гарантією.

4. Здати на переробку використані девайси, стіки, поди, аксесуари. В кожному IQOS Space є ресайклінг-бокси, куди ти можеш здати все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі девайси, використані одноразки будь-яких брендів, стіки, поди, упаковки, аксесуари.

IQOS SpaceIQOS, VEEV, lil SOLID, HEETS та Fiit з доставкою по Кривому Рогу

Окрім брендового магазину IQOS Space, ти можеш купити Айкос та все для нього онлайн на iqos.ua або через Viber/Telegram-бот з експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою.

Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

На сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

Де ще можна купити пристрої Айкос у Кривому Розі?

Ще один спосіб купити девайси та стіки в місті – відвідати одну з партнерських мереж: магазини електроніки АЛЛО; мережі супермаркетів Фора, АТБ, Fozzy, тощо; вейп шопи Табакерка, Фортуна; заправки Сокар, ОККО, WOG, тощо.

Стіки HEETS, Fiit, поди VEEV у Кривому Розі

У Кривому Розі є близько 900 магазинів, де продаються стіки Хітс:

 • в мережах супермаркетів Сільпо, Fozzy, Фора, АТБ;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, точках видачі Розетка;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка;
 • на заправках ОККО, WOG, Сокар, SHELL;
 • в тютюнових кіосках.

Поди Вів можна купити у 80 магазинах міста: у супермаркетах, на заправках, вейпшопах тощо.

Актуальні адреси та графіки усіх магазинів, де можна купити стіки та поди, дивись на інтерактивній карті. Просто обираєш своє місто та потрібний тобі фільтр.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.