Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 3, 2023

Система нагрівання тютюну lil SOLID (покоління 1.0): огляд, смаки, як працює

Зверни увагу, що моделі lil SOLID 2.0 та 1.0 зняті з продажу, на зміну їм прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Дізнатися більше про актуальну модель можеш у огляді систем нагрівання тютюну lil SOLID Es.

lil SOLID Es можна придбати на офіційному сайті iqos.ua, в фірмовому магазині IQOS Space, мережі партнерських магазинів або в чат-ботах у Viber або Telegram.

ліл SOLID EsЯкщо ж в тебе ще залишився lil SOLID 2.0 або 1.0, сервісну підтримку для них, як і для всіх гаджетів IQOS, можна отримати в брендових магазинах IQOS Space, або звернувшись до служби підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Що таке lil SOLID та як він працює?

ліл 1.0lil SOLID [Ліл солід] – це лінійка бездимних пристроїв для курців, розроблена корейською компанією KT&G, представлена брендом IQOS (PMI). 

lil SOLID має монолітний формат без поділу на тримач і зарядний пристрій, оснащений нагрівальним елементом у формі голки з технологією Dual Heat. Коли вставляєш стік в ліл, голка входить в тютюн. Коли вмикаєш девайс, вона починає нагрівати тютюн зсередини. Технологія Dual Heat дозволяє підтримувати однаково високу температуру в різних частинах голки, тож тютюн рівномірно прогрівається по всій довжині стіка. 

Оскільки нагрівальний елемент в lil SOLID має круглу форму, прокручування стіка в пристрої йому не зашкодить. Більш того, стік навіть необхідно прокрутити тричі, перш ніж витягти після використання. Зауваж, що прокручувати стік у пристрої можна тільки у lil SOLID, з іншими системами нагрівання тютюну IQOS це робити не можна, адже так ти можеш пошкодити нагрівальне лезо.

lil SOLID управляється однією кнопкою. Про зміну статусів (готовності до використання, закінчення сеансу, заряду батареї, несправності) ліл «повідомляє» за допомогою вібрації і світлових сигналів індикатора. Повного заряду пристрою вистачає на 20 стіків без підзарядки.

lil SOLID: що входить до стандартної комплектації пристрою

ліл що в комплектіУ комплектації lil SOLID: система нагрівання тютюну lil SOLID, щіточка для чистки, палички для чистки, кабель (micro USB), блок живлення для зарядки та інструкція з використання.

lil SOLID був представлений у трьох кольорах: синьому, чорному та білому, з базовим набором кастомізації за допомогою ковпачків.

Як користуватись lil SOLID: міні-інструкція 

Перше, що слід зробити після того як дістанеш lil SOLID з коробки, – вивести його зі сплячого режиму. Для цього просто підключи його до розетки за допомогою зарядки. Майже відразу ж ліл «прокинеться», а його індикатор почне блимати. Залишати пристрій на зарядці не потрібно, можна одразу використовувати.

Щоб почати використання, відсунь круглу кришечку на ковпачку та встав стік до упору, але без надмірного тиску. Затисни кнопку на 2 секунди, тепер девайсу знадобиться до 20 секунд, щоб нагріти тютюн. Ти зрозумієш, що стік достатньо прогрівся і можна починати, коли ліл завібрує.

Один сеанс розрахований на 14 затяжок або 4 хвилини, залежно від того, що настане раніше. За 3 затяжки (або за 30 секунд) до кінця сеансу гаджет знову завібрує. Коли сеанс використання закінчиться, важливо не діставати стік одразу ж, а спочатку акуратно провернути його мінімум тричі в одному напрямку і тільки тоді витягти. Інакше частинки тютюну можуть прилипнути до нагрівальної голки і залишаться всередині нагрівальної камери.

lil SOLID дозволяє використовувати стіки один за одним без перерви на підзарядку. Зважай, що якщо використаєш 4 стіки поспіль без пауз, то після четвертого разу пристрою знадобиться невелика перерва, щоб охолодити електроніку. Режим автоохолодження запуститься автоматично. За 3,5 хвилини гаджет повністю охолоне і буде готовий до використання. 

Що таке Fiit?

Fiit [фіт] – це бренд стіків, розроблених спеціально для систем нагрівання тютюну lil SOLID. Fiit виробляються в Італії, в Болоньї, на тій же фабриці, де і HEETS. Їх можна купити онлайн або в одному з магазинів IQOS Space.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.