Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 14, 2023

lil SOLID 2.0: огляд системи нагрівання тютюну

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Гарантія і сервіс для lil SOLID 2.0 продовжують працювати. Якщо твій Солід 2.0 вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей та замінити на новий пристрій за гарантією (якщо саме твоєї моделі вже не буде, запропонуємо іншу).

lil SOLID 2.0 — це система нагрівання тютюну у компактному моноформаті, представлена в Україні брендом IQOS (PMI). lil SOLID 2.0 прийшов на зміну попередній моделі lil SOLID 1.0. Загалом ліл Солід в Україні – це результат партнерства південно-корейської технологічної компанії KT&G та IQOS (PMI). Далі розповімо, що це за девайс, чим він відрізняється від інших систем нагріванню тютюну та як ним користуватися.

 1. Що таке lil SOLID 2.0 та як він працює?
 2. Огляд функцій та характеристик SOLID 2.0
 3. lil SOLID 2.0: ціна, де купити

Що таке lil SOLID 2.0 та як він працює?

lil SOLID — це пристрій для нагрівання тютюну, створений в результаті колаборації південно-корейської технологічної компанії KT&G та IQOS (PMI), що працює за тим самим принципом, що й IQOS та інші системи нагрівання тютюну. Ліл Солід нагріває тютюн до температури 250–350 °C. Це значно нижче від температури, за якої тютюн згорає у сигареті (800 °C). При 350 °C стік не загорається, замість цього з нього починає випаровуватися тютюновий аерозоль. Тож, використання lil SOLID відбувається без горіння, попелу, запаху сигаретного диму. До того ж, lil SOLID залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі та одязі, ніж сигарети.*

*Джерело: 91% респондентів серед 351 повнолітніх споживачів іноземної країни погоджуються з цим твердженням, 2021.

Огляд функцій та характеристик SOLID 2.0

SOLID 2.0 1. Потужна батарея, якої вистачає на 25 стіків на одному заряді.

  Батарея розрахована на 25 сеансів без підзарядки, тобто більше ніж на пачку стіків.

 2. Сеанс використання — 5 хв (проти 4 хв у lil SOLID 1.0) або 14 затяжок.

  Один сеанс використання lil SOLID розрахований в середньому на 14 затяжок. На стільки ж вистачає і звичайної сигарети, тому курцям зазвичай легко адаптуватися до нового гаджету.

  Деяким користувачам здавалося, що за часом сеанс використання попередньої моделі Ліл Солід триває недостатньо — 4 хвилини, тож у lil SOLID 2.0 сеанс триває довше — 5 хвилин.

 3. Роз’єм для зарядки — Type-C.

  Попередня версій lil мала зарядний кабель формату micro USB, а lil SOLID 2.0 виробляється з Type-C роз’ємом. Не те, щоб це суттєво вплинуло на досвід використання, просто привели пристрій до сучасного стандарту.

 4. Глянцеві бічні панелі, закріплені на магнітах.

  В lil SOLID 2.0 замість цільного матового корпусу — мікс матових та глянцевих текстур. Девайс вкритий металізованим пластиком. А з боків на пристрої — глянцеві панелі. До речі, ці панелі зйомні та кріпляться на магнітах, тож, їх можна зняти та замінити на інші.

 5. Компактний розмір.

  Попри те, що lil SOLID 2.0 має потужну батарею, на розмір це не впливає. Пристрій зменшився у порівнянні з попередньою моделлю. Проте за рахунок оновленої батареї важить на 15 грамів більше — 94 г проти 88 г.

 6. Тач-кнопка для увімкнення, прихована під індикатором.

  Спочатку може здатися, що ліл 2.0 не має звичної прямокутної кнопки вкл/викл. Насправді вона залишилися, проте її вшили під корпус, якраз під світловим індикатором. Достатньо натиснути на індикатор, щоб увімкнути пристрій.

  Цей індикатор також повідомляє про рівень заряду, готовність до використання, процес зарядки, перезавантаження, процес охолодження, помилки у роботі.

 7. SOLID 2.0 Тач-кнопка

 8. Рівномірне прогрівання тютюну у стіку по всій довжині.

  Нагрівальний елемент ліл 2.0 працює за принципом індукційного нагрівання: поверхня голки розігрівається рівномірно по всій довжині за рахунок електромагнітного поля. А це, в свою чергу, дозволяє більш рівномірно прогріти тютюн по всій довжині стіка та отримати насичений смак.

 9. Двостороння щіточка для чистки.

  У комплекті з lil SOLID 2.0 є подвійна щіточка для чистки. Що означає подвійна? З одного боку вона має класичну щіточку, щоб якісно почистити нагрівальну камеру. А з іншого — лопатку для чистки нагрівальної голки.

 10. SOLID 2.0 щіточка для чистки

 11. Стік розігрівається для використання за 25 сек.

  25 секунд знадобиться пристрою, щоб розігріти стік до готовності. Вставляєш стік, натискаєш кнопку — через 25 секунд можна буде використовувати.

 12. Автоматичний режим охолодження після 3 стіка поспіль без пауз.

  Батарея lil SOLID 2.0 розрахована на 25 сеансів на одному заряді. Але май на увазі, якщо використовуєш 3 стіки поспіль, один за одним, зовсім без пауз, після третього пристрій автоматично запустить режим охолодження. Робити нічого не потрібно, вже через 3 хвилин 30 секунд Ліл можна буде знову використовувати.

lil SOLID 2.0: ціни, де купити

Ціна lil SOLID 2.0 — 399 грн.

Ліл Солід 2.0 можна купити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою, у брендових магазинах IQOS Space та партнерських магазинах.

SOLID 2.0 ціниІнформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.