Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2023

Змінні бокові панельки для lil SOLID 2.0: кольори, дизайн, інструкція

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es.Дізнатися більше про актуальну модель можеш у огляді систем нагрівання тютюну lil SOLID Es.

Бічні панелі кріпляться до корпусу lil SOLID 2.0 на магнітах, що дозволяє легко знімати їх та замінювати на інші. У лінійці аксесуарів представлено 9 різних кольорів панельок, які дадуть можливість кастомізувати пристрій. 

Огляд усіх кольорів бічних панелей для lil SOLID 

Бокові панелі переливаються різними відтінками та мають глянцеве металізоване покриття. Кожна панелька доповнює кольори девайсів – синій та чорний. Наразі у лінійці аксесуарів представлено 9 кольорів змінних панельок:

Бічна панель Жовта – переливається від насиченого відтінку кольору ківі до неонового жовтого.

Бічна панель Фіолетова – переливається від насиченого фіолетового кольору до фіалкового.

Бічна панель Чорна – переливається від темного-сірого кольору до чорного.

Бокова панелька ліл солід

Бічна панель Сепія – переливається від ніжного рожевого кольору до темно-золотого.

Бічна панель Фуксія – переливається від яскравого рожевого кольору до лілового.

Бічна панель Синя – переливається від темно-синього кольору до голубого.

Бокова панелька ліл солід

Бічна панель Нефрит – переливається від світло-зеленого кольору до смарагдового.

Бічна панель Червона – переливається від барвистого червоного кольору до калинового.

Бічна панель Електрик – переливається від яскравого бірюзового кольору до темного аквамаринового. 

Бокова панелька ліл солід

Як замінити бічні панелі в lil SOLID 2.0?

Для початку необхідно зняти стару бічну панель з девайсу. Для цього:
1. Зніми ковпачок, просто потягнувши його вгору.
2. Під ковпачком на внутрішній поверхні панелей побачиш два невеликі сріблясті виступи. Легко натисни на них та "виштовхни" панельку назовні. Після – підчепи її та зніми.

Коли прибереш старі панельки, встанови нові – вони легко приєднаються до магнітів. Але зверни увагу, що в комплекті продаються 2 панелі і кожна підходить лише до певної сторони девайсу. Якщо панельки не закріплюються, просто заміни їх місцями. 

Зверни увагу, кольорові панелі підходять лише для lil SOLID 2.0. Вони не сумісні зі старим поколінням девайсів lil SOLID 1.0 та пристроями lil SOLID Es (у конструкції цих пристроїв немає панелей, лише змінні ковпачки).

Яка ціна панелей lil SOLID 2.0 та як замовити?

Панелей для ліл Солід 2.0 більше не буде в наявності. Актуальні ціни на аксесуари для lil SOLID Es можеш подивитися на сайті у розділі Аксесуари для lil SOLID.

a href="https://www.iqos.com.ua/uk/shop/lil/lil-solid/lil-accessories">цена lil Solid 2.0

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.