Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 11, 2023

lil HYBRID, що нагріває стіки і поди одночасно: де купити, смаки, як працює

UPD: Стіків MiiX та подів для lil HYBRID більше не буде в продажу.

Зверни увагу, що модель lil HYBRID вже знята з продажу в Україні.

Якщо ти маєш ліл Хайбрід, то можеш скористатися всіма сервісами: звернутися у Службу підтримки, провести діагностику несправностей, замінити несправний пристрій за гарантією.

ліл хайбрид

Що таке lil HYBRID?

lil HYBRID [ліл Хайбрід] – це система нагрівання тютюну, в основі роботи якої гібридна технологія, що прийшла до нас із Південної Кореї. З одного боку, lil HYBRID зберіг звичний курцям та користувачам систем нагрівання тютюну ритуал, а з іншого – додав більше аерозолю, що може бути властивим вейпінговим системам.

Пристрій одночасно нагріває тютюнові стіки і рідину із картриджів (подів), завдяки чому утворюється концентрований аерозоль з насиченим смаком. Сеанс використання розрахований на 14 затяжок (на стільки ж у середньому вистачає сигарети). Заряду батареї вистачає в середньому на день використання, тобто на 20 стіків х 1 под.

Як працює lil HYBRID?

Принцип роботи девайсу відрізняється від систем нагрівання тютюну, оскільки у ньому немає вбудованого нагрівального елемента. Тютюн у стіку нагрівається по контуру, а не зсередини. Зате всередині картриджа з рідиною є вбудований міні-нагрівальний елемент у формі спіралі. У момент затяжки рідина подається на нагрівальний елемент, утворюючи пару. А далі проходить крізь стік, насичуючи його власний аерозоль ароматом. За рахунок того, що пара від рідини додається до аерозолю від стіку, lil Hybrid генерує значний об’єм аерозолю. Не так багато, як у вейпі, але більше, ніж в системах нагрівання тютюну.

ліл хайбрид

Як користуватись lil HYBRID?

lil Hybrid працює без кнопок, взаємодія з ним інтуїтивно зрозуміла. Все, що потрібно — встановити картридж з рідиною, а потім стік. Далі девайс увімкнеться сам, автоматично почне нагрівання та запустить сеанс використання, натискати на кнопки не потрібно.

Про старт використання повідомляє сенсорний OLED-дисплей. Крім цього девайс виводить на дисплей рівень заряду батареї, кількість рідини в поді, відлік затяжок та підказки щодо використання. Коли після закінчення сеансу дістанеш стік, ліл Хайбрід автоматично вимкнеться. Одна кнопка над дисплеєм у девайса все-таки є, вона потрібна для перевірки запасу заряду або перезавантаження.

Більше про те, як користуватись lil HYBRID.

lil HYBRID не потрібно чистити

lil Hybrid не потребує чистки. Як ми вже згадували вище, у цьому пристрої немає нагрівального елемента – стік нагрівається по контуру від стінок камери. lil Hybrid використовується зі стіками Miix, що мають закриту конструкцію: тютюн «захований» усередині стіка та зафіксований ацетатними кільцями-фільтрами з обох боків. Таким чином, тютюн не контактує з нагрівальною камерою, а отже він не залишається всередині і не забруднює пристрій.

У комплекті lil Hybrid немає щіточки для чистки, адже вона просто не потрібна. Але, про всяк випадок, в комплектації є сухі ватні палички і пластикова шпилька. Якщо помітиш, що всередині пристрою зібрався конденсат від пари, слід скористатись ватною паличкою, а раптом колись необережно вставиш стік, так що нижня частина фільтра застрягне в девайсі — шпилька допоможе дістати його. 

Більше про чистку lil HYBRID.

Який смак у lil HYBRID

В аерозолі систем нагрівання тютюну, навіть із ароматизованими стіками, зазвичай домінує або принаймні чітко відчувається тютюновий аромат. У вейпингових рідин зазвичай виражені фруктові, солодкі, екзотичні смаки без тютюнових ноток.

Гібридна технологія lil HYBRID дозволяла комбінувати різні стіки і рідини, самостійно створювати таким чином смаки і регулюючи, скільки фруктового аромату матиме аерозоль, скільки тютюнового, а скільки ментолового.

Наприклад, якщо потрібен був більш тютюновий аромат — можна було взяти стік з чистим тютюновим ароматом та картридж з рідиною без додаткового ароматизатора (у якості «підсилювача» аерозолю). Якщо ж, навпаки, потрібен був фруктовий аромат без ментолу, щоб за ним майже не відчувався тютюн, можна було взяти класичний тютюновий стік Regular, але з фруктовим (Magenta) або ягідним (Coral) картриджем.

Стіки MiiX та поди для lil HYBRID

Система нагрівання тютюну lil HYBRID працювала зі стіками MiiX та подами, створеними спеціально для ліл Хайбрід. Поди для Ліл Хайбрід одноразові і були розраховані, приблизно, на 20 сеансів. Тобто на одну пачку стіків. В кожному картриджі – 1.3 мл рідини, яка складалася з води, смакового ароматизатора, гліцерину і пропіленгліколю. Вейпингові рідини в картриджах для lil Hybrid не містили нікотин. Він потрапляв в аерозоль із натурального тютюну у стіках Мікс.

ліл хайбрид стіки

Для lil HYBRID були доступні два види стіків — тютюнові Miix Regular і Miix Mix з фруктовим ароматом та ментолом.

Поди для ліл Хайбрід були представлені у трьох смаках: фруктові Coral, ягідні Magenta і Regular з нейтральним смаком.

lil HYBRID Regular (ліл Хайбрід Регулар) — нейтральні поди в сірій упаковці. Вони не створюють додатковий аромат, але роблять аерозоль густішим та насиченішим. 

lil HYBRID Coral (ліл Хайбрід Корал) — поди в жовтій упаковці. У них солодкий фруктовий смак. 

lil HYBRID Magenta (ліл Хайбрід Маджента) — поди в рожевій упаковці. Додають до стіка солодкий ягідний смак. 

lil HYBRID: ціни, де купити?

Модель lil HYBRID знята з продажів в Україні. Якщо ти придбав пристрій раніше, то всі сервіси залишаються доступними для тебе: ти можеш звернутися в Службу підтримки, зробити діагностику або замінити девайс за гарантією.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.