Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 15, 2023

Як користуватись lil HYBRID: покрокова інструкція

Зверни увагу, що модель lil HYBRID, а також стіки MiiX та поди lil HYBRID, зняті з продажів. Але ти все одно можеш скористатися всіма сервісами: звернутися до Служби підтримки, провести діагностику або замінити несправний пристрій на новий за гарантією. 

lil HYBRID — це система нагрівання тютюну, в основі роботи якої гібридна технологія, що поєднує у собі функції системи нагрівання і вейпу одночасно. Принцип технології lil HYBRID полягає у тому, що він одночасно нагріває тютюновий стік та картридж з рідиною, завдяки чому утворюється аерозоль з насиченим смаком. А ще — девайс дозволяє комбінуючи різні поди зі стіками, утворюючи таким чином різні смаки.

Девайс оснащений дисплеєм, на якому відображаються кількість затяжок, заряд батареї, рівень рідини в поді та підказки. Сеанс використання розрахований на 14 затяжок, а заряду батареї вистачає в середньому на день використання, тобто на 20 стіків і 1 под. Більше про девайс читай у статті lil HYBRID, що нагріває стіки і поди одночасно: де купити, смаки, як працює.

lil HYBRID має зрозумілий користувацікий інтерфейс, але має багато відмінностей від інших систем нагрівання тютюну. Тому ділимося докладною покроковою інструкцією з використання lil HYBRID.

Як користуватись lil HYBRID: інструкція

1. Виведи lil HYBRID зі сплячого режиму

Перше, що потрібно зробити, коли починаєш використовувати lil HYBRID — вивести його зі сплячого режиму. Для цього необхідно підключити гаджет до зарядного пристрою хоча б на кілька секунд.

У комплекті з lil HYBRID йдуть кабель із роз'ємом Type C та мережевий адаптер. Як тільки під'єднаєш кабель і підключиш пристрій до розетки, на дисплеї з'явиться повідомлення про те, що Ліл Хайбрід активовано. Після того, як гаджет вийде з режиму сну, його можна використовувати.

2. Встав картридж для ліл Хайбрід

Встав картридж для ліл Хайбрід

Гаджет працює одночасно зі стіками MiiX та змінними картриджами (подами) lil HYBRID. Якщо ти вставиш тільки под, без стіку, девайс не працюватиме. Якщо стік без поду — навіть не ввімкнеться. І тільки коли вставиш і под і стік, зможеш розпочати сеанс. Для того, щоб вставити под у пристрій, спершу зніми прозорі захисні клапани з пода. Потім зніми ковпачок з гаджета і встанови под у роз'єм для картриджа. При правильному встановленні почуєш звук клацання, а на дисплеї з'явиться піктограма з зображенням краплі. Після цього поверни ковпачок на пристрій. Якщо на дисплеї немає зображення, встанови под повторно, щоб lil HYBRID його розпізнав.

3. Встав стік MiiX

Після того, як под встановлений і відображається на дисплеї, переходимо до стіку.

Важливо: lil HYBRID працює лише зі стіками MiiX. Ні зі стіками HEETS, ні з Fiit, ні з будь-якими іншими гаджет не працює.

Відкрий кришку-засувку на ковпачку і встав стік MiiX — стороною з виїмкою у вигляді зірочки вниз. Коли стік увійде в камеру, lil HYBRID завібрує та автоматично почне нагрівання. Натискати кнопку не потрібно — як тільки пристрій розпізнає стік, нагрівання запуститься автоматично. Стік прогріватиметься 25 секунд. Коли до закінчення нагрівання залишиться 10 секунд, на екрані з'явиться піктограма годинника і почнеться зворотний відлік. Потім на екрані з'явиться число 14 — це кількість затяжок до кінця сеансу. Тепер можеш використовувати девайс.

Якщо ти вставиш стік не тією стороною, тоді пристрій не почне нагрівання, а на екрані з'явиться підказка про те, що стік вставлений неправильно. В цьому випадку потрібно буде вийняти стік та вставити його правильною стороною.

4. Розпочни сеанс використання lil HYBRID

Розпочни сеанс ліл Хайбрід

Один сеанс триває 14 затяжок або 4 хвилини 20 секунд (залежно від того, що настане швидше). З кожною затяжкою число на екрані змінюватиметься, показуючи, скільки затяжок залишилося.

У процесі використання ти можеш помітити, що коли lil HYBRID нагріває стік, гаджет відчутно нагрівається в руці. Це відбувається через те, що стік нагрівається від стінок камери, тому пристрій генерує більше тепла. Так що теплий девайс у руці під час використання — це ок. Нічого не зламалося, так і має бути.

За 30 секунд до закінчення сеансу або коли залишиться 3 затяжки, гаджет один раз завібрує, а на дисплеї з'явиться символ годинника. Заряду батареї ліл Хайбрід вистачить на 20 сеансів без підзарядки. Якщо використати ліл Хайбрід 3 рази поспіль (або 3 сеанси за 15 хвилин), девайс автоматично запустить режим охолодження, що триватиме 3 хвилини 30 секунд.

5. Дістань використаний стік MiiX

Коли сеанс закінчиться, ліл Хайбрид двічі завібрує та автоматично вимкнеться. Після використання просто витягни стік із пристрою і закрий кришку-засувку. Все, гаджет можна знову використовувати.

Важливо: не знімай ковпачок під час використання або одразу після — пристрій може залишатися гарячим. Спочатку дай йому охолонути.

Якщо захочеш зупинити сеанс під час використання, просто вийми стік або затисни кнопку над екраном на 2 секунди. Якщо, вийнявши стік, ти не вставиш його назад протягом 5 секунд, нагрівання припиниться. Про це девайс повідомить короткою вібрацією. Якщо нагрівання буде продовжуватися після виймання стіку, натисни і утримуй кнопку протягом 2 секунд, доки гаджет не вимкнеться.

Як замінити под у lil HYBRID

Як замінити под у ліл Хайбрід

Одного пода вистачає приблизно на пачку стіків. Побачити, скільки рідини залишилося в поді, ти можеш через спеціальне віконце в ковпачку. Якщо через віконце погано видно, можна зняти ковпачок і подивитися на сам под.

Коли гаджет не використовується, на екрані видно дві іконки — заряд батареї та кількість рідини у поді. Зважай, що на рівень рідини на дисплеї можна орієнтуватися, але тільки в тому випадку, якщо ти не вставляєш у пристрій под, що вже використовувався. lil HYBRID не відслідковує витрату рідини в реальному часі, а розраховує її від моменту, коли ти вставляєш под. Тож якщо, наприклад, ти вставиш у девайс под з іншим смаком, який вже використовував раніше, то пристрій зчитає його як новий, і дисплей показуватиме, що под повний.

У будь-якому випадку, якщо под ще не закінчився, його все одно можна замінити на новий, з іншим смаком. Для цього зніми ковпачок, натисни на кнопку вилучення пода lil HYBRID (вона знаходиться на гаджеті під ковпачком, поруч із самим подом) і від'єднай под, а потім встав новий на його місце.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.