Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 30, 2023

Все про смаки стіків MiiX та подів для lil HYBRID

UPD: Стіків MiiX та подів для lil HYBRID більше не буде в продажу. 

lil HYBRID — це система нагрівання тютюну з гібридною технологією, що прийшла до нас із Південної Кореї. Гаджет нагріває тютюн у стіках і рідину в подах одночасно. Ліл Хайбрід створений для тих, кому важливо зберегти звичний ритуал і аромат справжнього тютюну, але при цьому хочеться більше аерозолю або більш насичених смаків.

Наразі модель lil HYBRID знята з продажів. Але ти можеш скористатися всіма сервісами: звернутися у Службу підтримки, провести онлайн-діагностику несправностей, зробити заміну за гарантією, якщо твій пристрій зламався. Стіки Miix та поди lil HYBRID, як і раніше, можна замовити онлайн або придбати у фірмових магазинах IQOS Space.

Для використання lil HYBRID потрібні поди та стіки MiiX. За рахунок додавання до стіка рідини з пода, lil HYBRID утворює аерозоль у більшій кількості, ніж системи нагрівання тютюну. Розказуємо далі, які смаки стіків і подів для lil HYBRID існують та як їх правильно комбінувати.

Більше про lil HYBRID, що нагріває стіки і поди одночасно: де купити, смаки, як працює.

Стіки MiiX для lil HYBRID: смаки, що всередині

Стіки MiiX [Мікс] створені для нагрівання за допомогою lil HYBRID. Не можна використовувати ці стіки з іншими системами нагрівання тютюну. Також, не можна використовувати HEETS, Fiit та інші стіки з ліл Хайбрід.

Стіки MiiX відрізняються від HEETS та Fiit за конструкцією. Тютюн “схований” всередину стіка і зафіксований з обох боків ацетатними колечками-фільтрами. У нижній частині стіка — виїмка у вигляді зірочки. Вона підкаже, яким боком вставляти стік у нагрівальну камеру. У момент затяжки пар із нагрітого поду проходить через цей отвір у стіку і насичує аерозоль.

В Україні були представлені два види стіків MiiX для lil HYBRID — тютюнові MiiX Regular (Мікс Регулар) та MiiX Mix (Мікс Мікс): освіжаючий фруктовий та м’який тютюновий аромати.

смаки ліл хайбрід

Поди для lil HYBRID: різновиди, скільки нікотину, будова

Картридж lil HYBRID складається із капсули з рідиною та вбудованого нагрівального елемента у вигляді спіралі. Під час затяжки рідина із поду потрапляє на фітіль і перетворюється на пару при контакті з нагрівальним елементом. У кожному поді 1,3 мл рідини, що складається з води, ароматизатора смаку, гліцерину та пропіленгліколю. Всі рідини у картриджах для lil HYBRID безнікотинові. Нікотин потрапляє в аерозоль зі стіків Мікс. Поди для lil HYBRID — одноразові і розраховані приблизно на 20 сеансів (одну пачку стіків).

В Україні можна було обрати з 3 видів подів для lil HYBRID: Magenta з ягідним ароматом, Coral з фруктовим ароматом, та Regular з нейтральним смаком.

lil HYBRID Regular (ліл Хайбрід Регулар) — нейтральні поди у сірій упаковці, які не створюють додаткового аромату, але роблять аерозоль більш густим.

lil HYBRID Coral (ліл Хайбрід Корал) — поди у жовтій упаковці з солодким фруктовим смаком.

lil HYBRID Magenta (ліл Хайбрід Маджента) — поди в рожевій упаковці, які доповнюють смак стіків ягідним солодким аерозолем.

ліл Хайбрід Маджента

Як правильно комбінувати стіки та поди для lil HYBRID

Можна створити 6 різних смакових комбінацій, поєднуючи різні аромати стіків і подів. В залежності від того, які поди та стіки ти обереш, смак аерозолю може бути більш насиченим або менш, з солодким смаком або більш нейтральним.

  • Смак MiiX Regular — це чистий тютюновий аромат,база, до якої можна додавати різні смаки за допомогою подів. Якщо сумістити їх із подами з фруктовим або ягідним ароматами (Coral або Magenta), вийде мікс солодких ароматів без ментолу і тютюну. Тютюн відчуватиметься, але легше, ніж у IQOS або lil SOLID.

    А якщо додати до стіків MiiX Regular картридж Regular, вийде чистий тютюновий аромат без додаткових відтінків, але з густим та насиченим аерозолем.
  • Стіки MiiX MiX самі по собі мають насичений аромат — з нотками фруктів і ментолом. Якщо поєднати їх з подами Regular, це створить густий аерозоль і розкриє власний аромат стіків: тютюн, ментолова свіжість, фруктові ноти.

    У комбінації стіків MiiX Mix з фруктовими подами Magenta і Coral вийде фруктово-ягідний смак зі свіжими ментоловими нотами. При цьому збережеться ледь відчутний, легкий аромат тютюну.

Де купити стіки MiiX та поди lil HYBRID

Стіків та подів для ліл Хайбрід, на жаль, більше не буде в продажу.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.