Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 4, 2023

Огляд системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO

Зібрали на одній сторінці усю найважливішу інформацію про систему нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO у форматі огляду. Розповідаємо про те, як працює Айкос Оріджиналс Дуо, які функції та характеристики має, чим відрізняється від попередніх моделей, де продається та скільки коштує.

Що таке IQOS ORIGINALS DUO?

IQOS ORIGINALS DUO [Айкос Оріджиналс Дуо] – це система нагрівання тютюну, що з’явилася в Україні наприкінці 2022. Девайс має класичну для IQOS конструкцію – з компактним тримачем і зарядним пристроєм. 

10 найважливіших речей про IQOS ORIGINALS DUO, функції, конструкцію та характеристики:

 1. Класична конструкція IQOS – компактний тримач та окремий зарядний пристрій;
 2. Дозволяє використовувати 2 стіки поспіль без пауз на підзарядку;
 3. Швидка зарядка тримача до 3-го стіка;
 4. Керамічне нагрівальне лезо з платиновими і золотими елементами, яке прогріває стік зсередини;
 5. Сеанс використання розрахований на 14 затяжок (або 6 хвилин), приблизно стільки ж триває викурювання сигарети;
 6. Повного заряду Айкос вистачає на 20 використань;
 7. Синхронізація з додатком IQOS App через Bluetooth;
 8. Має змінні ковпачок та бічну панель;
 9. 250 комбінацій з аксесуарами різних кольорів для кастомізації;
 10. Гарантія – 1 рік (тобто заміна на новий пристрій у випадку несправностей) + бонусна негарантійна заміна (якщо випадково зламаєш нагрівальне лезо).

IQOS ORIGINALS DUOIQOS ORIGINALS DUO та IQOS DUO: відмінності

Ті, хто давно з IQOS та змінив вже не одне покоління девайсів, можуть зацікаватися, чим відрязняється IQOS ORIGINAL DUO від попередньої версії – IQOS 3 DUO.

Ці два пристрої дійсно схожі багато в чому схожі за будовою, функціями та виглядом. Система IQOS 3 DUO вже знята з виробництва та продажу. На зміну їй прийшла наступна версія IQOS ORIGINALS DUO, що зберегла усі звичні користувачам характеристики, та отримала кілька додаткових:

 • Кольори: червоний, бірюзовий, срібний та графітовий (IQOS DUO був представлений іншою кольоровою гамою: золотий, синій, білий, графітовий);
 • Яскраво-бірюзові кнопки на тримачі та зарядному пристрої (IQOS DUO мав кнопки в том корпуса);
 • Двостороння щіточка для чистки зі шліфувальною насадкою для леза (у IQOS DUO була одностороння щіточка старого зразку, без насадки для леза);
 • Кабель для зарядки type C-type C (замість type A-type C у Айкос Дуо).

Порівняти IQOS ORIGINALS DUO з іншими девайсами від IQOS.

інфографика IQOS ORIGINALS DUO відрізняється від IQOS DUOIQOS ORIGINALS DUO: ціна, де купити

Айкос Оріджиналс Дуо продається по всій Україні у брендових магазинах IQOS Space або онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою.

Ціна IQOS ORIGINALS DUO – 1399 грн.

Обрати можна з 4 кольорів: бірюзовий, червоний, срібний, графітовий.

Звернутися за сервісним обслуговуванням можна в будь-який фірмовий магазин IQOS Space або службу підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.