Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 30, 2023

Херсон: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS, HEETS, Fiit та BLENDS

Фірмовий магазин IQOS Space у Херсоні та магазини електроніки АЛЛО (у багатьох з яких є міні-представництва IQOS) тимчасово закриті. 

Дуже чекаємо на можливість відновити роботу в Херсоні, а поки що усі моделі IQOS та стіки до них можна купити онлайн з доставкою Новою Поштою.

Купити IQOS, lil SOLID та стіки з доставкою до Херсона

Мапа магазинів, кіосків і вейп шопів у Херсоні, де стіки

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки у Херсоні?

1. IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки з доставкою

Пристрої IQOS, BONDS, lil SOLID та стіки до них, аксесуари, а також більшість наших сервісів можна замовити онлайн на сайті iqos.ua або через Viber/Telegram-бот з доставкою Новою Поштою. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка Новою Поштою буде платною – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн).

 • онлайн-діагностика несправностей та заміна несправного пристрою на новий за гарантією (з доставкою до Херсона); 
 • екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу; 
 • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші заходи, передзамовлення девайсів, яких ще немає в Україні;
 • IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

2. Брендовий магазин IQOS Space у Херсоні

На жаль, IQOS Space у Херсоні тимчасово не працює. Ми відновимо роботу, щойно це стане можливим.

Фірмовий магазин IQOS Space знаходиться у ТЦ “Фабрика” (2-га черга з центрального входу, поруч з магазином Спорт Сіті та навпроти Puma) за адресою вул. Залаегерсег, 18. В брендовому магазині можна знайти все, що може знадобитися користувачам IQOS:

 • усі моделі пристроїв IQOS, BONDS та lil;
 • усі смаки стіків HEETS, Fiit, BLENDS
 • аксесуари (ковпачки, чохли, аксесуари для чистки, контейнери для використаних стіків та багато іншого);
 • сервісна підтримка, ремонт Айкос, гарантійне обслуговування.

3. IQOS у магазинах електроніки АЛЛО

На жаль, магазини АЛЛО в Херсоні також поки що не працюють.

В кожному магазині АЛЛО є окремий стенд IQOS – це ніби міні IQOS Space.Тут надають майже той самий набір послуг, що і в фірмовому магазині IQOS: можна купити будь-яку модель девайсу, стіки, поди, аксесуари, отримати сервісне обслуговування і за необхідності замінити несправний Айкос на новий за гарантією. Міні-відділення IQOS є у магазинах АЛЛО:

 • в ТРЦ “Адмірал” за адресою проспект Ушакова, 35А;
 • за адресою вул. Іллюши Кулика, 139/4;
 • в ТРЦ “Фабрика” за адресою вул. Залаегерсег, 18.

Інші магазини в Херсоні, де можна купити Айкос та стіки

Айкос, ліл Солід, Бондс та стіки у Херсоні можна купити в магазинах, вейп шопах та кіосках і магазинчиках.

Стіки BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейп шопів і заправок. Повний перелік всіх магазинів та найближчу точку продажу можна знайти на інтерактивній мапі. Просто обирай своє місто та потрібний фільтр, в залежності від того, що ти шукаєш.

Сервісна підтримка IQOS у Херсоні

Що робити, якщо твій IQOS, lil SOLID або BONDS зламався чи вийшов з ладу, а магазини IQOS не працюють?

 1. Спробуй провести онлайн-діагностику несправностей прямо тут, на сайті або зателефонувавши до служби підтримки IQOS за номером 4767. Пари хвилин вистачить, щоб виявити проблему. Ймовірно, завдяки порадам зможеш одразу виправити несправність.
 2. Поради не допомогли усунути проблему? Тоді, якщо у IQOS ще не закінчилася гарантія, зможеш одразу замовити гарантійну заміну з доставкою Новою Поштою. І пристрій, і доставка – безкоштовно.
 3. Несправний Айкос потрібно буде віддати співробітнику Нової Пошти, коли отримуватимеш новий.

Більше про те, як працює гарантія на IQOS та lil SOLID.

Підтримка IQOS у Херсоні

Кол-центр: 4767

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.