Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 23, 2024

Івано-Франківськ: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки?

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS, стіки та аксесуари в Івано-Франківську? Де знаходиться офіційний магазин IQOS? Де отримати сервіс або заміну для IQOS або lil SOLID? Чи можна замовити IQOS або стіки з доставкою, не виходячи з дому? На всі питання відповідаємо нижче.

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та аксесуари у Івано-Франківську?

IQOS, lil SOLID та аксесуари до них можна купити в офіційному магазині IQOS, магазинах електроніки АЛЛО, точках видачі ROZETKA, магазинах і вейпшопах Табакерка, супермаркетах Сільпо та інших. Всі ці місця відмічені на нашій інтерактивній мапі.

Також, на ній можна подивитись, де знаходиться найближча точка продажу стіків, IQOS-Friendly заклади, точки ресайклінгу — просто скористайся відповідними фільтрами. Також усе, пов’язане з IQOS, від стіків до аксесуарів, можна обрати онлайн з доставкою або через чат-бот IQOS у Вайбер або Telegram.

BONDS можна купити у фірмових магазинах IQOS, а також купити онлайн з доставкою по всій Україні, де є працюючі відділення Нової Пошти.

1. IQOS Space в Івано-Франківську

В Івано-Франківську є 2 фірмових магазини IQOS Space:

1. IQOS Space в ТЦ Арсен за адресою вул. Миколайчука, 2 (Центральний вхід, 1 поверх, біля INTERTOP).

Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

2. IQOS Space в ТЦ Veles Mall за адресою вул. Вовчинецька 225а (1 поверх, біля магазину Samsung).

Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

У фірмових магазинах є все для користувачів IQOS та для тих, хто планує перейти з сигарет на IQOS. Ось, які девайси та послуги є у IQOS Space:

  • Повний асортимент. Тут є всі моделі IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, BONDS, lil SOLID, усі смаки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, а також повна колекція аксесуарів.
  • Сервісний центр IQOS. Якщо з твоїм IQOS щось пішло не так (перестав заряджатись, індикатори блимають червоним, а стік в тримачі погано тягнеться) – одразу звертайся сюди. У брендовому магазині проведуть діагностику IQOS і, в разі несправності, замінять на новий пристрій за гарантією. Також, експерти IQOS безкоштовно оновлять прошивку девайсу.
  • Переробка та екологічна утилізація. В IQOS Space приймаємо на переробку все, що пов'язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, порожні одноразки будь-яких виробників. Для цього у нас є спеціальні ресайклінг бокси, куди можна покласти використані девайси або поди. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.2. Офіційний сайт iqos.ua або чат-бот

IQOS, lil SOLID, BONDS, TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, аксесуари можна обрати онлайн на сайті або у чат-боті у Viber чи Telegram. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн); експрес-доставка – 99 грн; самовивіз – безкоштовно.

Через бот можна не лише купити все необхідне для використання IQOS, BONDS або lil SOLID, а й прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками, якщо хочеться трохи прогулятись. Чат-бот також допоможе провести онлайн-діагностику пристрою, як на сайті.

3. Великі торговельні мережі

Також ти можеш придбати девайси та аксесуари IQOS у великих торговельних мережах – АЛЛО, ROZETKA, Сільпо, METRO, FRESH, Табакерка та інших. Що ж до стіків TEREA, HEETS та Fiit, то їх можна купити в мережах супермаркетів Сільпо, на заправках OKKO, WOG та Amic, в магазинах електроніки AЛЛО та точках видачі Rozetka, магазинах та кіосках по всьому місту. 

Повний перелік місць продажу стіків, пристроїв та аксесуарів в Івано-Франківську дивись на інтерактивній мапі

Безкоштовна діагностика несправностей та сервісне обслуговування

Виникли проблеми з IQOS, BONDS чи lil SOLID? Принось девайс на безкоштовну діагностику і ми допоможемо розібратися, в чому проблема, а також оновимо прошивку і виправимо дрібні баги. Якщо буде необхідно, замінимо несправний пристрій на новий за гарантією. 

Більше про те, як працює гарантія на IQOS, IQOS ILUMA, lil SOLID та BONDS.

Якщо ж ти шукаєш відповідь на запитання «Як користуватися IQOS», «Як чистити IQOS», «Що робити, якщо IQOS не працює?», ось кілька корисних посилань, які стануть у нагоді:

Не знайшов відповіді на своє питання? Завітай до IQOS Space, або зв’яжись з нами будь-яким зручним для тебе способом, і наші експерти тобі допоможуть:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.