Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 10, 2023

Івано-Франківськ: де купити IQOS, VEEV, lil SOLID, стіки та поди?

Де купити IQOS, lil SOLID, стіки та аксесуари в Івано-Франківську? Де знаходиться офіційний магазин IQOS? Де отримати сервіс або заміну для IQOS або lil SOLID? Чи можна замовити IQOS або стіки з доставкою, не виходячи з дому? На всі питання відповідаємо нижче.

Де купити IQOS, lil SOLID та аксесуари у Івано-Франківську?

IQOS VEEV, IQOS, lil SOLID та аксесуари до них можна купити в офіційному магазині IQOS, магазинах електроніки АЛЛО, точках видачі ROZETKA, магазинах і вейпшопах Табакерка, супермаркетах Сільпо та інших. Всі ці місця відмічені на нашій інтерактивній мапі.

Також, на ній можна подивитись, де знаходиться найближча точка продажу стіків та подів, IQOS-Friendly заклади, точки ресайклінгу — просто скористайся відповідними фільтрами. Також усе, пов’язане з IQOS, від стіків до аксесуарів, можна обрати онлайн з доставкою або через чат-бот IQOS у Вайбер або Telegram.

1. IQOS Space в Івано-Франківську

IQOS Space в Івано-Франківську працює за адресою вул. Миколайчука, 2 (ТЦ Арсен, Центральний вхід, 1 поверх, біля INTERTOP).

Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

У фірмовому магазині є все для користувачів IQOS та для тих, хто планує перейти з сигарет на IQOS. Ось, які девайси та послуги є у IQOS Space:

  • Повний асортимент. Тут є всі моделі IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, усі смаки HEETS, Fiit та подів для IQOS VEEV, а також повна колекція аксесуарів.
  • Сервісний центр IQOS. Якщо з твоїм IQOS щось пішло не так (перестав заряджатись, індикатори блимають червоним, а стік в тримачі погано тягнеться) – одразу звертайся сюди. У брендовому магазині проведуть діагностику IQOS і, в разі несправності, замінять на новий пристрій за гарантією. Також, експерти IQOS безкоштовно оновлять прошивку девайсу та за потреби проведуть професійну чистку.
  • Переробка та екологічна утилізація. В IQOS Space приймаємо на переробку все, що пов'язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, порожні одноразки будь-яких виробників. Для цього у нас є спеціальні ресайклінг бокси, куди можна покласти використані девайси або поди. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.2. Офіційний сайт iqos.ua або чат-бот

IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, Heets, Fiit, поди VEEV, аксесуари можна обрати онлайн на сайті або у чат-боті у Viber чи Telegram. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн); експрес-доставка – 99 грн; самовивіз – безкоштовно.

Через бот можна не лише купити все необхідне для використання IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID, а й прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками та подами, якщо хочеться трохи прогулятись. Чат-бот також допоможе провести онлайн-діагностику пристрою, як на сайті.

3. Великі торговельні мережі

Також ти можеш придбати девайси та аксесуари IQOS у великих торговельних мережах – АЛЛО, ROZETKA, Сільпо, METRO, FRESH, Табакерка та інших. Що ж до стіків HEETS та FIIT та подів VEEV, то їх можна купити в мережах супермаркетів Сільпо, на заправках OKKO, WOG та Amic, в магазинах електроніки AЛЛО та точках видачі Rozetka, магазинах та кіосках по всьому місту. 

Повний перелік місць продажу стіків, подів, пристроїв та аксесуарів в Івано-Франківську дивись на інтерактивній мапі

Безкоштовна діагностика несправностей та сервісне обслуговування

Виникли проблеми з IQOS, IQOS VEEV чи lil SOLID? Принось девайс на безкоштовну діагностику і ми допоможемо розібратися, в чому проблема, а також оновимо прошивку і виправимо дрібні баги. Якщо буде необхідно, замінимо несправний пристрій на новий за гарантією. 

Більше про те, як працює гарантія на IQOS, lil SOLID та VEEV.

Якщо ж ти шукаєш відповідь на запитання «Як користуватися IQOS», «Як чистити IQOS», «Що робити, якщо IQOS не працює?», ось кілька корисних посилань, які стануть у нагоді:

Не знайшов відповіді на своє питання? Завітай до IQOS Space, або зв’яжись з нами будь-яким зручним для тебе способом, і наші експерти тобі допоможуть:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.