Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 15, 2023

Аксесуари для IQOS VEEV: захисні ковпачки та чохли

Аксесуари до міні-вейпу, як і аксесуари для смартфону – це річ, ніби і незначна, але така, що точно робить використання девайсу приємнішим. У цій статті розповімо тобі, які аксесуари ти можеш придбати для IQOS VEEV, для чого вони потрібні, з якого матеріалу зроблені та у яких кольорах доступні.

Аксесуари для IQOS VEEV: комплектація, матеріал, кольори

Аксесуари для Айкос Вів можна купити в одній із двох комплектацій:

  • ковпачок, що надягається зверху на под,
  • чохол, який складається із чохла на корпус IQOS VEEV і ковпачка на под.

Навіщо потрібні аксесуари до IQOS VEEV?

По-перше, це красиво. Завдяки різноманіттю кольорів у лінійці можна буквально створити новий ґаджет. Обрати колір під настрій або під повсякденний образ. Або зробити стильний мікс — вибрати ковпачок одного кольору, а чохол — іншого.

По-друге — це практично. Чохол захищає корпус Айкос Вів від подряпин, а ковпачок закриває под і попереджає потрапляння пилу або дрібних сторонніх предметів всередину. Останнє — надважливо, коли носиш девайс у сумці або в кишені. Таким чином картридж завжди буде чистим. До того ж, всі важливі елементи — кнопка і роз’єм для USB-кабеля, залишаються відкритими. Ввімкнути пристрій буде легко, як і раніше, м’який матеріал не буде перешкоджати натисканню кнопки.

Силіконові чохли на айкос вів

Чохол для IQOS VEEV створений саме під конструкцію міні-вейпу і складається з двох частин: силіконового ковпачка, що надягається на под, та силіконового чохла на корпус девайсу. Всі аксесуари в лінійці зроблені з м’якого силікону. Матеріал має гарне зчеплення, не зісковзує з девайсу, тож IQOS VEEV у чохлі не ковзатиме у руці чи по поверхні столу.

Чохол та ковпачок сумісні лише з IQOS VEEV. Для девайсів інших моделей (зокрема ORIGINALS ONE, ORIGINALS DUO, DUO, 3, lil SOLID) вони не підходять. Якщо шукаєш чохли для інших моделей IQOS, подивись у цій статті: Який чохол на IQOS обрати

Силіконові чохли та ковпчаки для IQOS VEEV представлені у п’яти кольорах: лазурний, графітовий, індіго, теракотовий та персиковий. Можеш підібрати колір в тон девайсу або обрати зовсім інший.

Силіконові чохли на айкос вів

Силіконові чохли на айкос вів

Силіконові чохли на айкос вів

Чохли та ковпачки для IQOS VEEV: де купити, ціни

Ціна силіконового чохла для IQOS VEEV – 199 грн

Ціна силіконового ковпачка для IQOS VEEV – 99 грн

Аксесуари для IQOS VEEV можна купити в брендових магазинах IQOS Space по всій Україні – знаходь фірмовий магазин у своєму місті, скориставшись інтерактивною мапою. Також їх можна замовити онлайн на iqos.ua або через IQOS-бот у Viber або Telegram. Доставка безкоштовна (мінімальна сума замовлення – 599 грн).

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.