Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 10, 2023

Миколаїв: де купити IQOS, BONDS, lil SOLID та стіки?

IQOS у Миколаєві має повний набір сервісів для користувачів: фірмовий магазин IQOS Space, офіційний сайт, де можна замовити IQOS, lil SOLID чи BONDS із доставкою, сервісну підтримку з діагностикою несправностей і гарантійними замінами, стіки, що продаються у великих мережах супермаркетів, магазинах електроніки, кіосках та на заправках.

Де продається IQOS в Миколаєві

 1. Онлайн з доставкою
  Всі девайси IQOS, стіки, аксесуари можна замовити на офіційному сайті iqos.ua або в чат-ботах IQOS в Telegram та Viber.
  Ти можеш скористатися експрес-доставкою (доставляємо кур'єром того ж дня!) або обрати доставку до відділення Нової пошти. Усі види доставки безкоштовні для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн); експрес-доставка – 99 грн; самовивіз – безкоштовно.
 2. У фірмовому магазині IQOS Space
  Брендовий магазин Айкос у Миколаєві розташований за адресою вул. Спаська, 50/4.
  Графік роботи: щоденно з 10:00 до 19:00
 3. У магазинах-партнерах
  Девайси Айкос у Миколаєві продаються також у партнерських магазинах – АЛЛО, Сільпо, Табакерка, Фортуна, Сотка, на заправках Сокар та WOG. Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.

магазин айкос в МиколаєвіДе купити стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS у Миколаєві

Швидше за все, вони в пішій доступності від тебе. Стіки Heets та Fiit продаються:

 • в мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Fozzy,
 • на заправках WOG, Amic, Socar, OKKO,
 • в магазинах електроніки AЛЛО та точках видачі Rozetka,
 • у магазинах і вейпшопах Фортуна, Табакерка, Tobacco Market, Сотка,
 • у багатьох кіосках та гастрономах.

Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Магазини, де є стіки та поди знайдеш на інтерактивній мапі за відповідними фільтрами.

IQOS Space у Миколаєві: девайси, послуги та сервісне обслуговування 

Тепер детальніше розповімо про брендовий магазин IQOS Space. Це місце, де можна дізнатися усе найважливіше про IQOS, купити стіки, звернутися по сервісне обслуговування. Кожен Айкос Спейс – це одночасно і бутік, і сервісний центр, і вейпшоп, і магазин зі стіками. Кожен IQOS Space, зокрема брендовий магазин у Миколаєві, мають для користувачів:

1. Електронні альтернативи сигаретам

Якщо плануєш перейти на електронну альтернативу курінню, тут ти зможеш підібрати технологію, яка відповідатиме твоїм потребам і очікуванням:

 • системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, BONDS або lil SOLID, що працюють з тютюновими стіками.

Ми проведемо міні-презентацію кожного з девайсів, розповімо про їхні характеристики та покажемо, як ними користуватися.

2. Стіки для девайсів IQOS

Якщо ти вже користуєшся системами нагрівання тютюну від IQOS, то у брендовому магазині знайдеш усі смаки стіків для IQOS, IQOS ILUMA, lil SOLID та BONDS.

3. Аксесуари для IQOS, lil та VEEV

В IQOS Space можна подивитися, потримати в руках і підібрати аксесуари для твого девайса – чохли, органайзери, ковпачки, змінні панельки, зарядки, палички для чистки, контейнери для використаних стіків та багато іншого.

4. Безкоштовна діагностика несправностей та сервісне обслуговування

Твій девайс від IQOS зламався чи барахлить? Допоможемо розібратися, в чому проблема: безкоштовно проведемо повну діагностику, оновимо прошивку, виправимо дрібні баги, а якщо це буде необхідно, замінимо несправний пристрій на новий за гарантією.

Більше про те, як працює гарантія на IQOS, IQOS ILUMA, BONDS та lil SOLID.

5. Програма IQOS 360

IQOS 360 – це програма з набором сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, попереднє замовлення на пристрої, які ще не продаються в Україні та інше.

6. Програма IQOS Апгрейд

IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

7. Переробка одноразок, електронних сигарет і інших гаджетів для курців

Ми приймаємо на переробку все, що пов'язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких виробників. Опинившись в IQOS Space, ти одразу помітиш спеціальні ресайклінг бокси: поклади туди девайс або поди, а ми подбаємо про їхню екологічну переробку.

Дізнатися більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

Лайфхаки для користувачів IQOS

 1. Всі інструкції щодо використання, чистки, зарядки IQOS та ще багато корисного на офіційному YouTube-каналі IQOS Україна.
 2. Виникли проблеми з IQOS? Проведи онлайн-діагностику пристрою.
 3. Також зазирни у розділ FAQ на сайті. Там зібрано відповіді на всі популярні запитання.

Ще залишилися питання? Звернутися за сервісним обслуговуванням можна в будь-який фірмовий магазин IQOS Space або службу підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.