Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 12, 2024

Луцьк: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS, TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS

UPD. Відкрили новий IQOS Space в ЦУМ.

Для користувачів IQOS у Луцьку знайдеться все необхідне. В місті є 2 брендові магазини IQOS Space, більше 300 кіосків, супермаркетів та інших магазинів, де можна купити стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS. Розповідаємо детально, де знайти пристрої Айкос, Бондс та ліл, стіки та аксесуари для них, а також отримати сервісну та гарантійну підтримку IQOS.

IQOS Space у Луцьку

У Луцьку є два брендових магазини IQOS.

1. IQOS Space в ТРЦ «ПортCity» (1 поверх, поруч з ескалатором, що біля ліфтів навпроти магазину ACTORS) за адресою вул. Сухомлинського, 1. Працює щодня з 10:00 до 22:00.

2. IQOS Space в ЦУМ (1 поверх, біля ліфта, поруч з магазином Перлина) за адресою проспект Волі, 1. Працює щодня з 09:30 до 21:00.

У фірмових магазинах IQOS у Луцьку є девайси, стіки, аксесуари та все інше, що може знадобитися користувачам:

 1. Весь асортимент пристроїв, стіків, аксесуарів. Усі моделі IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, BONDS та lil SOLID, аксесуари (чохли, ковпачки, кільця для тримача, бокові панелі, контейнери для використаних стіків, палички для чистки тощо), стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS. Все це можна купити у IQOS Space.
 2. Сервіси IQOS. 
  • Екстра гарантія. Це 1 рік додаткової гарантії для твого пристрою. Як тільки закінчується звичайна, активується екстра гарантія.
  • IQOS 360. Сервіси від IQOS в одному наборі на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.
  • IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
 3. Сервісне обслуговування IQOS. Зламався IQOS? Погано тягнуться стіки? Заряду тримача не вистачає на повний сеанс? Спробуємо допомогти. Зателефонуй до служби підтримки Айкос за номером 4767 або завітай до IQOS Space. Брендовий магазин працює також як сервісний центр IQOS у Луцьку. Наші експерти проведуть діагностику девайсу, оновлять прошивку і, у разі необхідності, замінять його на новий за гарантією. Також в магазині можна професійно почистити девайс та отримати консультацію щодо використання.
 4. Ресайклінг-бокси. Ти можеш здати на переробку будь-що, пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі девайси, використані стіки, поди, аксесуари, одноразки будь-яких брендів тощо. В IQOS Space одразу впізнаєш спеціальні ресайклінг-бокси.IQOS і стіки з доставкою по Луцьку

Ще один спосіб замовити Айкос, стіки, поди, аксесуари — зайти на офіційний сайт iqos.ua, або замовити через чат-бот у Viber або Telegram. Тут є все те саме, що й в магазині, але з доставкою додому. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень з меншою вартістю, можеш скористатись однією з опцій платної доставки:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

На офіційному сайті ти також можеш скористатися нашими сервісами. Наприклад, провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити гарантію, або замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців.

IQOS в партнерських магазинах

Пристрої Айкос та ліл ти також знайдеш у партнерських магазинах: магазинах електроніки АЛЛО, Жжук; мережах супермаркетів Фора, АТБ, Сільпо; на заправках OKKO, WOG, Socar; у вейп шопах.

Шукай найближчі магазини на інтерактивній мапі. Обирай своє місто і фільтр в залежності від того, що ти шукаєш.

Де купити стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS у Луцьку?

У Луцьку стіки Хітс та Фіт продаються у більш ніж 300 магазинах:

 • мережі супермаркетів Сільпо, АТБ, Фора;
 • магазини електроніки АЛЛО, Жжук, точки видачі Розетка;
 • магазини та вейп-шопи Табакерка, Фортуна, Сотка;
 • кіоски (продуктові і тютюнові);
 • заправки Socar, WOG, OKKO та інші.

Стіки Тереа і Блендс також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейп шопів і заправок.

Ще трохи корисної інформації для IQOS-юзерів

 1. Як чистити IQOS, як ним користуватися та заряджати – усе це у наших відео-інструкціях на youtube-каналі.
 2. Що робити, якщо IQOS зламався? Проведи онлайн-діагностику несправностей девайсу.
 3. Відповіді на всі ваші питання можна знайти у розділі FAQ.

Підтримка IQOS у Луцьку:

Кол-центр: 4767 

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.