Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 1, 2023

Чернігів: де купити IQOS, BONDS і lil, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?

У Чернігові є все, що може знадобитись користувачу IQOS: фірмовий магазин IQOS Space, сервісне обслуговування з гарантійними замінами, а стіки майже завжди у пішій доступності від твого дому. Зібрали у статті відповіді на актуальні питання, що можуть тебе цікавити.

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки у Чернігові?

1. Брендовий магазин IQOS Space у Чернігові

Купити Айкос, Айкос Ілюма, ліл Солід, Бондз, стіки у Чернігові можна завітавши до IQOS Space, що знаходиться у ТЦ «Голівуд», вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В (1-й поверх, біля магазинів Brocard та Colin’s). Працюємо з 10:00 до 21:00, без вихідних.

Ось, що знайдеш у фірмовому магазині IQOS Space:

 1. Повний асортимент товарів IQOS. Усі моделі девайсів, аксесуари до них (кольорові ковпачки, бокові панелі, чохли, органайзери тощо) та усі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS.
 2. Сервісний центр IQOS. Щось не так з IQOS? Індикатори блимають червоним, заряду батареї не вистачає на 14 затяжок? Чи зламалося лезо? У будь-якому випадку звертайся до нашого брендового магазину IQOS Space, кожен з яких працює як сервісний центр. IQOS-експерти проведуть діагностику твого девайсу і, у разі необхідності, замінять його на новий за гарантією. Також зверни увагу на екстра гарантію — це можливість продовжити звичайну гарантію ще на 1 рік.
 3. IQOS 360. У IQOS Space (як і онлайн) ти можеш замовити програму IQOS 360 з набором сервісів на 6 чи 12 місяців. Програма передбачає можливість купувати стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантію, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.
 4. IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
 5. Екологічна переробка. Якщо у тебе є девайс, яким вже не користуєшся, будь ласка, не викидай його у смітник! Принось його на ресайклінг до IQOS Space. У нас є спеціальні ресайклінг бокси, куди ти можеш покласти старі девайси, одноразки, поди, аксесуари, а ми відправимо їх на переробку і подаруємо «друге життя». Докладніше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

айкос чернігів2. На сайті iqos.ua або у чат-боті в Telegram або Viber з доставкою

Усі товари IQOS можна замовити з безкоштовною доставкою в інтернет-магазині (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

Також можеш замовити будь-що з нашого каталогу через IQOS-бот у Viber та Telegram – обирай той, що для тебе зручніший. Так само, як і на сайті доставка безкоштовна для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю – платна.

3. У супермаркетах, кіосках та на заправках.

Купити стіки Heets, Fiit можна у мережах супермаркетів Сільпо, магазинах електроніки АЛЛО, вейп шопах Табакерка та у кіосках. Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок. Усі точки продажу стіків, девайсів та аксесуарів можна знайти на інтерактивній мапі

айкос чернігівЩе трохи корисної інформації для користувачів IQOS

 1. Як використовувати, заряджати та чистити айкос — дивись у відео-інструкції на нашому офіційному YouTube-каналі.
 2. Зламалося нагрівальне лезо? Айкос не заряджається? Не працюють або блимають червоним індикатори? Спробуй провести діагностику за допомогою покрокової онлайн-інструкції. Також на сайті знайдеш багато статей з лайфхаками та корисною інформацією для власників IQOS. 
 3. Все ще залишилися питання? Звернися до розділу IQOS FAQ. Цілком ймовірно ти знайдеш відповіді там.

Підтримка IQOS у Чернігові:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.