Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Груд 14, 2022

RE:Ukraine. Допомога з житлом українцям, що втратили домівки.

UPD:Час підсумків!

Здійснювати мрії, як виявилося, не так і складно.

Зібрали 6 358 392 грн для Re:Ukraine Housing

Разом ми зібрали ще 6 358 392 грн для Re:Ukraine Housing за різдвяний період. Пілотний проект житла для українців, що вимушено залишили свої домівки, тепер ще ближче до втілення.

Дякуємо усім, хто долучився!

Як почалася підтримка Re:Ukraine Housing.

Ми поділяємо велику ідею наших друзів balbek bureаu – допомогти українцям зберегти гідність за будь-яких умов. Та захоплюємося технологією (системою, як називають її у бюро), що здатна змінити світ на краще.

Айкос RE Ukraine Housing

Тому зробили перший крок та передали 5.8 млн грн для будівництва першого пілотного поселення RE:Ukraine Housing.


RE:Ukraine Housing – це проект гідного житла для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок російської війни проти України. RE:Ukraine Housing ставить своїм завданням не просто забезпечити тимчасовим житлом людей, які вимушені були залишити свої домівки, а й допомогти їм зберегти гідний спосіб життя. Перший пілот – житлові секції на 15 родин – буде побудований у Ворзелі Бучанського району.


Більше про проєкт RE:Ukraine Housing.

На цьому ми не зупинились та продовжили підтримувати проект тимчасового житла для україніців, що втратили домівки.

Айкос RE Ukraine Housing 20%

З 14 грудня до 5 січня ми перераховували 20% від кожного проданого пристрою на проект житла для внутрішньо переміщених осіб RE:Ukraine Housing.

А наші вітрини і сайт розповідали історію RE:Ukraine Housing, щоб більше людей та компаній дізнались про проект і приєдналися до підтримки.

Сума, еквівалентна 20% від ціни проданих електронних пристроїв у період з 14.12.2022 до 05.01.2023 на сайті iqos.ua і магазинах IQOS Space була перерахована благодійній організації «Балбек бюро» для реалізації проекту RE:Ukraine Housing. Детальні умови співпраці дивись за посиланням.

До підтримки RE:Ukraine Housing також долучилися MasterCard, Ajax та IKEA.

Про RE:Ukraine Housing

Ідеологи проекту, balbek bureаu, вважають гідність за будь-яких умов великою ідеєю RE:Ukraine Housing.«Ми переконані, що можна відібрати дім, але не гідність»

RE:Ukraine Housing

Команда проекту вивчала досвід інших країн щодо тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб. Проаналізувавши 25 вже реалізованих закордоном і в Україні проектів, випрацювали власне бачення.

Айкос RE Ukraine

За задумом balbek bureаu cистема (так архітектори називають проект житлових модулів) має відповідати трьом принципам:

  1. Функція, що об’єднує модульність, масштабування і гнучкість.
  2. Емпатія та здатність покращити рівень життя завдяки гідності, соціалізації і комфорту.
  3. Технологія, що враховує швидкість, бюджет і ресурс.

Система розрахована на реалізацію в стислі терміни: перші мешканці зможуть заселитися в містечко вже за 3-5 місяців. «Конструктор» легко адаптувати до різних типів місцевості, форм ділянок, бюджету й щільності поселення.

Модулі групуються в самодостатні житлові секції. А житлові секції групуються в повноцінні квартали з майданчиками та зеленими зонами. За потреби квартал можна масштабувати до розмірів містечка, де комфортно розміститься близько 8 000 людей.

Айкос RE Ukraine люди

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.