Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 6, 2023

Тернопіль: де купити IQOS, BONDS, lil SOLID та стіки

Де придбати девайси IQOS, lil, BONDS та стіки до них у Тернополі? Уже давно не лише в IQOS Space. Супермаркети, кіоски, вейп шопи — купити девайси, стіки і аксесуари можна по всьому місту, а також онлайн з доставкою — на офіційному сайті або у чат-боті. Розповідаємо про магазини, сервісні центри, і все, що може знадобитись користувачу IQOS в Тернополі у цій статті.

Де купити IQOS, BONDS, lil SOLID, стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS та аксесуари

1. IQOS Space у Тернополі

IQOS Space у Тернополі — місце, де ти знайдеш будь-які девайси IQOS, BONDS та lil, а також все необхідне для них — від стіків до аксесуарів. Адреса брендового магазину IQOS Space у Тернополі — ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28, центральний атріум, навпроти магазинів Sinsay та Сільпо. Магазин працює з 10:00 до 20:00.

Що ще на тебе чекає у магазині?

  1. Повний асортимент IQOS. У фірмовому магазині є всі моделі IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, BONDS, lil, усі смаки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, а також різноманітні аксесуари: від кольорових ковпачків до контейнерів для стіків. 
  2. Професійна консультація та презентація девайсів. Маєш питання щодо свого IQOS, BONDS або lil SOLID? Або ж плануєш придбати новий девайс? Наші експерти розкажуть про все, що тебе цікавитиме: як працює гаджет, як обрати смак, що всередині стіків і ще багато іншого.
  3. Сервіс IQOS. Індикатор на пристрої блимає червоним? Сеанс триває менше, ніж має? Стіки погано тягнуться? Звернися до нашого сервісного центру. Експерти проведуть діагностику IQOS та в разі несправності замінять на новий за гарантією. Також у Айкос Спейс або онлайн ти можеш купити екстра гарантію, продовживши дію звичайної гарантії ще на рік.
  4. Переробка старих гаджетів. Ще одна послуга у IQOS Space — ресайклінг. Якщо ти не знаєш, куди подіти старий девайс, що вже відпрацював своє, принось його на переробку. Просто поклади пристрій в ресайклінг-бокс в нашому магазині, а ми про нього подбаємо. Зауваж, що ми приймаємо на переробку й інші системи нагрівання тютюну та електронні сигарети, одноразки будь-яких виробників, стіки та аксесуари. 

2. Офіційний сайт iqos.ua з доставкою по Тернополю

Немає часу чи бажання кудись їхати? Не проблема. IQOS і все, що для нього потрібно, можна замовити на офіційному сайті або через чат-бот у Viber або Telegram. Там є все: стіки TEREA, HEETS і Fiit, BLENDS, аксесуари та усі моделі IQOS, BONDS та lil SOLID. Доставка безкоштовна (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

В боті також можна замінити несправний пристрій та провести онлайн-діагностику. А ще у ньому зручно прокласти маршрут до найближчої точки зі стіками.

На сайті також можеш перевірити, чи ще діє гарантія на твій девайс. Для цього зайди на цю сторінку, введи серійний номер твого IQOS, BONDS або lil SOLID та номер телефону і про все дізнаєшся. А якщо з твоїм девайсом щось не так, радимо провести його онлайн-діагностику — це має допомогти.

3. Інші магазини, супермаркети, вейп шопи та заправки у Тернополі

Свої улюблені смаки HEETS, Fiit у мережах супермаркетів Сільпо, АТБ, Cпар, Кутовий, вейпшопах Табакерка, Вейп2Го, на заправках WOG та багатьох інших точках продажу. Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок. Найближчий від тебе магазин зі стіками можна знайти, скориставшись інтерактивною мапою на сайті.

Корисна інформація для користувачів IQOS

  1. Як правильно користуватись IQOS? Що означає блимання індикаторів на пристрої? Як чистити IQOS? Дивись у відео на офіційному YouTube-каналі IQOS.
  2. Зламався IQOS? Проведи діагностику самостійно за допомогою онлайн інструкції.
  3. Є інші питання? Звертайся до нашого FAQ і знайдеш відповіді там.

Підтримка IQOS у Тернополі:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.