Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Вер 26, 2021

Маріуполь: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, поди та стіки?

На жаль, фірмовий магазин IQOS Space у Маріуполі та магазини електроніки АЛЛО (у яких є представництво IQOS) тимчасово зачинені. Дуже чекаємо можливості відновити роботу в Маріуполі.

Як купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди 

1. IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди з безкоштовною доставкою по Україні

Усі моделі пристроїв IQOS та lil (IQOS ORIGINALS DUO/ONE, lil SOLID, IQOS VEEV), стіки HEETS, Fiit, поди VEEV, аксесуари, та деякі з наших сервісів можна замовити в офіційному інтернет-магазині або через Viber-бот з безкоштовною кур’єрською експрес-доставкою (у великі міста України), або доставкою Новою Поштою (в усі міста України, де є працюючі відділення).

Прямо тут, на офіційному сайті, можна скористатися різними сервісами від IQOS:

  • онлайн-діагностика несправностей Айкос;
  • екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу;
  • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення девайсів, яких ще немає в Україні.
  • IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS та lil, за якою можна апгрейднути свій зношений пристрій до новішої моделі: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE або lil SOLID 2.0 (на підставі розширеної гарантії).

2. Брендові магазини IQOS Space 

На жаль, фірмовий магазин IQOS Space у Маріуполі тимчасово не працює. Відновимо роботу, як тільки це стане можливим.

IQOS Space в Маріуполі знаходиться в ТРЦ ПортCity за адресою Запорізьке шосе, 2 (1 поверх, вхід біля супермаркету Zеркальний). У брендових магазинах Айкос представлені:

  • Повний асортимент IQOS. Всі моделі IQOS та lil, всі смаки стікі Хітс, Фіт, та подів Вів, всі різновиди аксесуарів, починаючи від кольорових ковпачків і закінчуючи чохлами та боковими панелями.
  • Сервісний центр IQOS. Раптом у тебе виникли проблеми з IQOS та його роботою – можна одразу звертатись сюди. Наші експерти зроблять діагностику пристрою і, за необхідності, замінять його на новий за гарантією. 

3. Айкос у магазинах електроніки АЛЛО

В магазинах АЛЛО ми облаштували міні-версію фірмових магазинів IQOS. Тут є майже все, що і в повноцінному Айкос Спейсі: пристрої Айкос, Айкос Вів та ліл, а також сервісна підтримка з гарантійною заміною для користувачів. Міні-відділення IQOS є у двох магазинах:

  1. за адресою проспект Миру, 75-Б;
  2. в ТРЦ ПортCity за адресою Запорізьке шосе, буд. 2.

Магазини АЛЛО в Маріуполі також поки що зачинені.

4. Інші магазини і вейп-шопи, де можна купити Айкос, стіки та поди в Маріуполі

Пристрої IQOS та lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV в Маріуполі також можна купити в мережі магазинів Табакерка, на заправках ОККО та WOG, та в кіосках по всьому місту. На жаль, не маємо актуальної інформації, чи продовжують зараз роботу якісь з магазинів і кіосків.

Підтримка IQOS 

Кол-центр: 4767

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.