Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 31, 2023

Чернівці: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

У Чернівцях є все, що може знадобитися користувачам IQOS. Зібрали у цій статті усе найважливіше: де шукати брендовий магазин IQOS Space, як працює експрес-доставка, де можна купити стіки та поди.

Де у Чернівцях купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди? 

Фірмовий магазин IQOS Space у Чернівцях

Адреса магазину IQOS у Чернівцях: вул. Ольги Кобилянської, 15. Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.

Що можна зробити в IQOS Space:

 1. Купити IQOS, lil SOLID, lil HYBRID, IQOS VEEV та аксесуари до них.
  У фірмовому магазині ти знайдеш не тільки пристрої, а й ковпачки, чохли, бічні панелі, аксесуари для зарядки та чистки та все, що може знадобитись для IQOS. 
 2. Купити стіки HEETS, Fiit та поди VEEV у Чернівцях.
  У фірмовий магазині IQOS Space знайдеш всі смаки стіків. Тютюнові, ментолові, ягідні, цитрусові – усі, що представлені в Україні. Також у магазині можна знайти повний асортимент подів для міні-вейпу IQOS VEEV. Більше про смаки подів VEEV.
 3. Познайомитися з девайсами різних моделей і технологій.
  Експерти IQOS покажуть та розкажуть, як працює той чи інший пристрій, як ним правильно користуватися, як чистити, як підібрати смак стіків, а також дадуть відповіді на всі твої питання про Айкос, Ліл або Вів.
 4. Замінити несправний девайс на новий за гарантією.
  Щось не так із пристроєм? Блимають індикатори або зламалося нагрівальне лезо? Не намагайся виправити це самостійно, краще принось девайс на безкоштовну діагностику до фірмового магазину. Наші фахівці точно визначать у чому проблема, вирішать проблему, оновлять прошивку, а, за необхідності, замінять Айкос на новий за гарантією. Також ти можеш купити екстра гарантію, продовжитвши дію звичайної гарантії ще на рік.
 5. Здати на переробку старі девайси.
  В IQOS Space є спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: девайси, стіки, поди, одноразки будь-яких брендів та аксесуари.

айкос спейс чернівціОфіційний сайт iqos.ua або чат-бот IQOS у Viber

Весь асортимент девайсів IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV, усі смаки VEEV, HEETS та Fiit, а також аксесуари можна замовити на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою (для замовлень від 425 грн). 

При замовленні до 16:00 доставляємо того ж дня, а якщо пізніше, то наступного. Також ти можеш скористатися безкоштовною доставкою Новою поштою (для замовлень від 425 грн) або забрати замовлення у IQOS Space – як тобі зручніше. 

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

Якщо найбільше часу ти проводиш у месенджерах, скористайся IQOS-ботом у Viber або Telegram. Він має майже той самий функціонал, що і сайт. Та навіть дещо додатково. У боті можна замовити девайси, стіки і поди, або ж знайти найближчу точку продажу. Також у ньому можна провести діагностику несправного пристрою та замовити заміну на новий за гарантією. 

Інші магазини, супермаркети, вейпшопи, де продаються стіки і поди

У Чернівцях є понад 500 точок продажу стіків HEETS та Fiit – у супермаркетах мережі «Сільпо», магазинах електроніки АЛЛО, вейп шопах Табакерка і Фортуна та у кіосках. Найближчі місця продажу шукай на інтерактивній мапі за відповідними фільтрами.

Корисна інформація для IQOS-юзерів

 1. Не знаєш, як правильно заряджати та чистити Айкос? Що означають сигнали індикаторів? Дізнавайся про це з відео на офіційному YouTube-каналі IQOS.
 2. Виникла проблема з IQOS? Ти можеш самостійно провести онлайн-діагностику свого пристрою.
 3. Залишилися питання? Шукай відповіді на них у розділі FAQ.

Підтримка IQOS у Чернівцях:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.