Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 1, 2023

Рівне: де купити IQOS, BONDS, lil SOLID та стіки

У Рівному є все, що може знадобитися користувачам IQOS або курцям, які планують перехід на одну з електронних альтернатив курінню. Пристрої для нагрівання тютюну IQOS та lil SOLID можна купити у фірмовому магазині, у магазинах електроніки, супермаркетах, стіки продаються у більшості тютюнових кіосків, супермаркетів, заправок. Для зручності ми зібрали всю корисну інформацію нижче: де купити Айкос в Рівному, як замовити доставку, куди звертатися по сервіс.

Де купити IQOS, BONDS, lil SOLID, стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS та аксесуари

У Рівному є брендовий магазин IQOS Space, а також пара десятків партнерських магазинів, де також продаються пристрої IQOS та lil SOLID. Серед них — магазини електроніки АЛЛО, супермаркети Сільпо та Новус, вейп шопи Табакерка. Усі вони позначені на інтерактивній мапі. Можеш скористатись фільтрами, щоб швидко знайти саме те, що треба. Замовити онлайн IQOS, BONDS, lil SOLID, стіки TEREA, HEETS, BLENDS та Fiit або аксесуари можна на сайті iqos.ua, або через чат-бот IQOS у Вайбер або Телеграм.

1. IQOS Space у Рівному

Брендовий магазин IQOS Space у Рівному знаходиться у ТРЦ Екватор за адресою вул. Макарова, 23. Знайти Айкос Спейс в ТЦ легко: він знаходиться на 1 поверсі, у правому крилі, біля входу у Велмарт. Години роботи IQOS Space — з 10:00 до 22:00. 

Ось що чекає на тебе у IQOS Space:

  1. Повний асортимент IQOS. У фірмовому магазині є всі моделі IQOS, lil SOLID, BONDS, усі доступні в Україні смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS, а також різноманітні аксесуари — різнокольорові змінні ковпачки, бокові панелі, чохли та інші. Наші експерти проведуть презентацію кожного девайсу та дадуть відповіді на всі запитання.
  2. Сервісний центр IQOS. З твоїм гаджетом щось пішло не так? Погано заряджається, стіки не «тягнуться» чи індикатор блимає червоним? Не біда, це можна виправити у IQOS Space. Наші експерти проведуть діагностику пристрою та швидко усунуть проблему. Або, у разі несправності, замінять твій IQOS на новий за гарантією. А щоб продовжити дію звичайної гарантії ще на рік, можна придбати екстра гарантію. 
  3. Ресайклінг. Пам’ятай, що старі гаджети слід здавати на переробку. Просто принось їх в Айкос Спейс та клади у спеціальний ресайклінг-бокс, а ми про них подбаємо. На переробку можна здавати все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі девайси, використані одноразки будь-яких брендів, стіки, поди, аксесуари. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
  4. Програма IQOS 360. Це набір сервісів на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні. Підписку на IQOS 360 можеш оформити прямо у IQOS Space або онлайн.
  5. IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

2. Офіційний сайт iqos.ua або чат-боти. З доставкою.

Всі девайси IQOS, стіки та аксесуари можна придбати онлайн на нашому офіційному сайті. Доставка безкоштовна (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

На сайті можна також провести онлайн-діагностику пристрою та отримати відповіді на запитання щодо користування IQOS, BONDS або lil SOLID. 

Ще один варіант — замовити те, що потрібно через IQOS-бот у Viber або Telegram. Як і на сайті, тут є доставка (безкоштовна для замовлень від 425 грн, платна для замовлень меншою вартістю). Зауваж, що у чат-боті можна не лише замовити стіки, девайси, чи аксесуари, а й прокласти шлях до найближчої точки продажу стіків та подів або провести онлайн-діагностику пристрою.

3. Інші магазини, заправки, торговельні мережі

У Рівному стіки та поди можна придбати в мережах супермаркетів Сільпо, Новус, магазинах електроніки АЛЛО, на заправках OKKO та WOG, в тютюнових кіосках та в вейп шопах Табакерка, Фортуна, і в деяких інших торговельних мережах. Стіки Fiit, HEETS продаються в кіосках та магазинах по всьому місту. Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок. Шукай всі точки продажу девайсів, стіків та аксесуарів на інтерактивній мапі.

Ремонт та сервісне обслуговування IQOS у Рівному

З твоїм IQOS, BONDS чи lil SOLID щось не так? Погано нагрівається чи тягнеться стік? Хочеш дізнатись про корисні лайфхаки для своїх пристроїв? Ці статті стануть у нагоді.

Куди в Рівному звертатися по ремонт та гарантійне обслуговування, якщо Айкос вийшов з ладу? Переходь за посиланнями нижче або телефонуй на гарячу лінію. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.