Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 28, 2024

IQOS у Чорноморську! Де купити IQOS, lil, BONDS і стіки до них?

У Чорноморську відкрився перший брендовий магазин IQOS Space – місце, де кожен користувач IQOS знайде все, що може знадобитися для користування девайсом. Зібрали у цій статті усе найважливіше: де шукати фірмовий магазин IQOS, як працює доставка у Чорноморську та де можна купити девайси та стіки.

Де у Чорноморську купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки? 

Фірмовий магазин IQOS Space у Чорноморську

IQOS Space у Чорноморську знаходиться у ТРЦ «Нептун» за адресою вул.Миру, 14. Побачиш його неподалік від входу, біля ескалатора. Працюємо з 10:00 до 20:00 без вихідних.

Що можна зробити в IQOS Space:

 1. Купити IQOS, lil SOLID, BONDS та аксесуари до них.
  У фірмовому магазині ти знайдеш усі наші девайси та найширший вибір аксесуарів до них: чохли, бокові панелі, ковпачки, аксесуари для зарядки та чистки – все, що може знадобитись користувачам IQOS. 
 2. Купити стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS.
  Аналогічно, у IQOS Space знайдеш й всі смаки стіків для Айкос, Айкос Ілюма, ліл та Бондз, що представлені в Україні. Тютюнові, ментолові, фруктові та навіть з капсулами – на будь-який смак!
 3. Дізнатися більше про девайси різних моделей та технологій.
  Експерти IQOS розкажуть та покажуть усе про наші пристрої: як працюють, як правильно користуватися, як чистити, лайфхаки у користуванні, тощо. Також допоможуть підібрати смак стіків.
 4. Взяти IQOS на тест-драйв.
  Не визначився, чи підійде тобі Айкос? Маємо пропозицію. Можеш взяти IQOS ORIGINALS DUO у прокат на 14 днів всього за 69 грн. За ці два тижні прокату зможеш зрозуміти, чи підходить тобі пристрій. Після прокату просто повертаєш Айкос назад до IQOS Space або відправляєш Новою Поштою (за наш рахунок).
 5. Замінити несправний девайс на новий за гарантією.
  Пристрій зламався або з ним щось не так, наприклад, блимають індикатори, мало аерозолю або повільно заряджається? Спробуй провести самостійну онлайн-діагностику, а, якщо це не допоможе, принось девайс до фірмового магазину. Наші експерти швидко визначать у чому проблема та вирішать її, оновлять прошивку, а, за необхідності, замінять Айкос на новий за гарантією. Все це безкоштовно. Також можеш придбати платний сервіс – екстра гарантію – це додаткові 12 місяців гарантії до звичайної річної гарантії на твій девайс.
 6. Зробити Апгрейд.
  Ще один сервіс, яким ти можеш скористатися у Айкос Спейс – Апгрейд. Це програма, що дозволяє апгрейднути IQOS, lil (з моменту покупки яких пройшло не менше 3 місяців), або BONDS (з моменту покупки якого пройшло не менше 1 місяця) до новішого девайса/моделі після короткої онлайн-діагностики на підставі розширеної гарантії.
 7. Здати на переробку старі девайси.
  В кожному з IQOS Space є спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на переробку старі чи зламані системи нагрівання тютюну, електронні сигарети та одноразки будь-яких виробників, а також усе, що з ними пов’язано: стіки, поди та аксесуари.

Офіційний сайт iqos.ua або чат-бот IQOS у Viber

Якщо ж тобі зручніше купувати онлайн, то будь-який девайс IQOS, lil SOLID та BONDS, стіки та аксесуари до них можна замовити на офіційному сайті iqos.ua з доставкою Новою Поштою. Для замовлень від 425 грн доставка безкоштовна. Для замовлень на меншу суму – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн).

Також можеш забрати онлайн замовлення самостійно в магазині.

Окрім сайту можна скористатися IQOS-ботом у Viber або Telegram. У боті можна замовити девайси, стіки і поди, провести діагностику несправного пристрою, замовити заміну на новий за гарантією, а також знайти найближчу точку продажу.

Стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS в Чорноморську

У Чорноморську є понад 100 точок продажу стіків HEETS, Fiit та BLENDS: 

 • в мережі супермаркетів Сільпо;
 • на заправках WOG;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна;
 • в тютюнових кіосках.

Щоб знайти найближче місце, де є стіки в Чорноморську, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр.

Підтримка IQOS в Чорноморську:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.