Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 23, 2023

Черкаси: де купити IQOS, lil і BONDS, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?

Де купити IQOS чи стіки до нього у Черкасах? Куди звернутися по ремонт IQOS або гарантійну заміну? Чи можна замовити стіки TEREA, HEETS, BLENDS та Fiit з доставкою? Де шукати IQOS ILUMA? Розповідаємо детальніше нижче.

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки у Черкасах?

Офіційний сайт iqos.ua або чат-боти IQOS

Усе, що стосується IQOS, ти можеш замовити онлайн на офіційному сайті. Тут є все — девайси IQOS, lil SOLID, BONDS, аксесуари, стіки TEREA, HEETS, BLENDS та Fiit. Можна самостійно забрати у магазині чи обрати безкоштовну експрес-доставку прямо додому або у відділення Нової пошти (для замовлень від 425 грн). 

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

А ще на iqos.ua знайдеш багато корисної інформації. Наприклад, якщо з твоїм девайсом щось пішло не так, Айкос погано тягнеться, не вставляється стік або виникла якась інша проблема, ти можеш провести онлайн-діагностику свого пристрою прямо на сайті, а ще знайдеш багато статей з лайфхаками та корисною інформацією для власників IQOS.

Ще один варіант замовити онлайн — у IQOS-боті у Viber або Telegram. Умови доставки такі ж, як і для замовлень на сайті. Чат-бот також допоможе провести діагностику пристрою або прокладе маршрут до найближчого магазин зі стіками.

IQOS Space у Черкасах

Фірмовий магазин IQOS Space у Черкасах — місце, де кожен користувач IQOS може знайти все, що потрібно. Це одночасно і бутік із шоу-румом, і сервісний центр Айкос і вейпшоп. Тут продаються моделі пристроїв, аксесуари до них, усі смаки стіків TEREA, HEETS, BLENDS та Fiit. 

Магазин IQOS Space у Черкасах знаходиться на бульварі Шевченка, 208/1, у ТРЦ «Любава» (навпроти ескалатора, поруч з магазином ISEI), працює щодня з 10:00 до 21:00. 

В IQOS Space ти знайдеш:

 • Повний асортимент продукції IQOS. IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV, lil SOLID, змінні ковпачки, панельки, чохли та інші аксесуари до твого девайсу та всі смаки TEREA, HEETS, BLENDS та Fiit.
 • Сервіс IQOS. Щось не так з IQOS? Заряду не вистачає на 14 затяжок? Індикатор блимає червоним? У IQOS Space зможемо провести діагностику несправностей і, у разі необхідності, заміняти несправний девайс на новий за гарантією. Наші експерти також дадуть відповіді на будь-які питання про твій IQOS, BONDS або lil SOLID: як чистити, як відбувається нагрівання, як підключитись до мобільного додатку та інші.
 • IQOS 360. У IQOS Space (як і онлайн) можеш замовити програму IQOS 360 з набором сервісів на 6 чи 12 місяців. Ці сервіси включають: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантію, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.
 • IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
 • Переробка девайсів. Маєш старий гаджет, яким вже не користуєшся? Будь ласка, не викидай його у смітник! Краще принось на переробку. В IQOS Space стоять ресайклінг бокси, куди ти можеш покласти старі девайси, одноразки, поди, аксесуари, а ми відправимо їх на переробку і подаруємо “друге життя”. Докладніше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

IQOS Space

Супермаркети, магазини електроніки, вейп шопи та заправки

Девайси, стіки HEETS, Fiit шукай у мережі магазинів електроніки АЛЛО, супермаркетах мережі Сільпо, магазинах та вейп шопах Табакерка і Фортуна, на заправках Socar та WOG і у тютюнових кіосках. Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок. Всього — більше 300 точок по всьому місту! Найближчу точку продажу знаходь на нашій інтерактивній мапі.

Ще трохи корисної інформації для IQOS-юзерів

 1. Не знаєш, як правильно користуватися IQOS? Чи як правильно заряджати та чистити його? Дивись відео на офіційному YouTube-каналі IQOS.
 2. Помітив, що з твоїм IQOS щось не так? Ти можеш самостійно провести онлайн-діагностику свого пристрою.
 3. Залишилися питання? Шукай відповіді на них у розділі FAQ.

Підтримка IQOS у Черкасах:

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.