Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 4, 2023

IQOS ILUMA та стіки TEREA: що це і чи можна купити в Україні?

Отримуємо багато запитань про IQOS ILUMA: що це, яка ціна, де купити, як працює, чи є продажі в Україні офіційними,тощо. Отже, відповідаємо.

IQOS ILUMA — це пристрої для нагрівання тютюну, що працюють за технологією індукційного нагрівання, без нагрівального леза. Для цієї лінійки девайсів створені спеціальні стіки TEREA, які мають вбудований нагрівальний елемент.

В Україні IQOS ILUMA та стіки TEREA до нього поки що не продаються, але девайс продовжує з’являтися в нових країнах, і цілком ймовірно з’явиться в Україні через деякий час. Щойно матимемо новини, розкажемо на сайті та на офіційних сторінках IQOS у соціальних мережах.

Першими про появу IQOS ILUMA дізнаються учасники програми IQOS 360 та зможуть зробити передзамовлення на девайс.

Якщо побачиш Айкос Ілюма чи стіки Тереа на OLX чи в якихось інтернет-магазинах, май на увазі, що це не офіційна продукція IQOS. Для таких пристроїв (а також для IQOS ILUMA, придбаних за кордоном) ми поки не зможемо надати сервісну підтримку. Наприклад, не зможемо допомогти, провести діагностику несправностей, чи зробити заміну за гарантією, якщо пристрій вийде з ладу. Не зможемо гарантувати наявність відповідних стіків TEREA. Також, девайси IQOS ILUMA не підтримуються додатком IQOS App в Україні, тож ти не зможеш скористатися усіма можливостями пристрою.

Що таке IQOS ILUMA?

IQOS ILUMA — це лінійка систем нагрівання тютюну, що працює на основі індукційного нагрівання. Серія включає 3 моделі: IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE.

Правильно назва девайсу пишеться як IQOS ILUMA (не ilumia, Lumia, illuma), а читається — Айкос Ілюма (не Люмія, Ілюмія, Іллюма, Іллюміна, Лума, Ілума). Іноді користувачі також називають девайс IQOS 4, маючи на увазі четверте покоління, що прийшло на зміну лінійці пристроїв IQOS 3.

IQOS ILUMA вперше презентували у Токіо у серпні 2021 року. З тому моменту девайс з’явився в більш як десяти країнах світу: Андоррі, Греції, Іспанії, Італії, Кіпрі, Литві, ОАЕ, Південній Кореї, Португалії, Словаччині, Чехії, Швейцарії, Японії.До складу лінійки входять 3 моделі: IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA та IQOS ILUMA ONE.

IQOS ILUMA PRIME (Айкос Ілюма Прайм) має дизайн і принцип роботи, відмінні від усіх попередніх моделей IQOS: зарядний пристрій у вигляді кейса, гладенький тримач, безкнопочне управління, індукційне нагрівання, стіки з вбудованим нагрівальним елементом.

IQOS ILUMA (Айкос Ілюма) зберегла класичний дизайн (як у моделей IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO, IQOS 3), але має ту ж технологію індукційного нагрівання, що й Айкос Ілюма Прайм.

IQOS ILUMA ONE (Айкос Ілюма Ван) має формат «все в одному», схожий на IQOS ORIGINALS ONE, проте також працює на базі індукційного нагрівання.

Технологія індукційного нагрівання в IQOS ILUMA, без леза

Всі гаджети лінійки IQOS ILUMA працюють на базі технології нагрівання тютюну — SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™.

В девайсах ILUMA немає нагрівального леза. Проте тютюн у стіках все одно нагрівається зсередини, а не по контуру крізь паперове покриття. Для пристроїв IQOS ILUMA створені спеціальні стіки TEREA, в середину кожного з яких вбудовано міні нагрівальне лезо з покриттям із нержавіючої сталі. Таким чином забезпечується максимально площа контакту тютюну із нагрівальним елементом та ефективне прогрівання.

Коли вставляєш стік Тереа у пристрій і запускаєш процес нагрівання, тримач починає генерувати електромагнітне поле, яке розігріває лезо всередині стіка. Цей процес називається індукційним нагріванням. За схожим принципом працюють електричні індукційні кухонні плити та варочні поверхні, індукційні електрочайники.Cтіки TEREA для IQOS ILUMA

TEREA (читається і пишеться як Тереа, не Terra чи Терра) — це марка стіків, розроблена спеціально для гаджетів IQOS ILUMA. Стік Тереа «запаяний» з обох боків та має вбудований нагрівальний елемент, тож тютюн не контактує безпосередньо з елементами пристрою. Завдяки цьому IQOS ILUMA не потребує чистки.

Важливо додати: стіки TEREA не можна використовувати з іншими моделями IQOS. При спробі вставити їх в IQOS ORIGINALS DUO/IQOS ORIGINALS ONE ти ризикуєш зламати нагрівальне лезо. Звичайні стіки Heets і Fiit також не можна використовувати з девайсами IQOS Iluma.

Автозапуск і безкнопкове управління

IQOS ILUMA має функцію автозапуску. Вставляєш стік у тримач, і нагрівання починається автоматично, натискати кнопку не потрібно. Також можна перевірити, скільки затяжок залишилося до кінця сеансу. Для цього потрібно легенько постукати пальцем по тримачу і вібросигнал підкаже, скільки затяжок залишилося.

Аксесуари для IQOS ILUMA

У IQOS ILUMA PRIME немає ковпачку та бокової дверці, як у IQOS DUO, але є змінні кольорові кільця для тримача і магнітні кришечки-накладки для зарядного пристрою.Налаштування режимів підсвітки та вібрації за допомогою мобільного додатку

Налаштування в IQOS ILUMA можна змінювати за допомогою мобільного додатку: обирати режими вібрації і підсвітки, відключати автозапуск, перевіряти статистику користування або оновлювати прошивку.

Чи можна в Україні скористатися гарантією на IQOS ILUMA, придбану за кордоном?

Якщо ти придбав девайс в іншій країні, то, на жаль, не зможеш скористатися сервісом в Україні або замінити девайс по гарантії. Хоча пристрої IQOS мають міжнародну гарантію, заміну за гарантією у випадку несправності можна зробити лише у тих країнах, де продається пристрій відповідної моделі. 

Скористатися гарантією на IQOS ILUMA можна лише в країнах зі списку нижче (тих самих, де можна купити Айкос Ілюма і стіки Тереа):

 • Андорра,
 • Греція,
 • Іспанія,
 • Італія,
 • Кіпр,
 • Литва,
 • ОАЕ,
 • Південна Корея,
 • Португалія,
 • Словаччина,
 • Чехія,
 • Швейцарія,
 • Японія.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.