Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 8, 2023

IQOS Friendly заклади Одеси з літніми майданчиками: куди сходити?

Шукаєш IQOS Friendly заклади в Одесі? Тримай нашу міні-добірку закладів з терасами, де точно можно використовувати Айкос або електронні сигарети, не відриваючись від розмови з друзями.

Нагадуємо, усередині ресторанів та кафе, на терасах, що є частиною приміщення використовувати будь-які електронні пристрої для курців не можна. 

Нагадуємо, з 11 липня 2022 року заборонено використовувати електронні пристрої для курців усередині приміщень кафе, ресторанів та барів, але можна — на літніх майданчиках. Більше про правила використання IQOS у громадських місцях: Де в Україні дозволено, а де заборонено використовувати IQOS? Простими словами про закон.

IQOS Friendly бари та ресторани з літніми майданчиками в Одесі

AMSTERDAM

амстердам одеса

Формат закладу: ресторан з європейською кухнею
Основна фішка тераси: в серці міста — на Дерибасівській
Адреса: Дерибасівська, 14

Побувати в Амстердамі, не виїжджаючи з Одеси? Це можливо. Готель та ресторан «Amsterdam» знаходиться в самому серці Одеси — на Дерибасівській вулиці. Тут затишно, зручно, ввечері романтично, а вдень — звісно, шумно. Це ж Одеса.

Тераса навряд підійде для ділових зустрічей через занадто активне життя навколо, а от обід чи вечеря з друзями — ідеальний IQOS Friendly варіант. Яскраво сині дивани видно здалеку, а атмосфера морської столиці відчувається з першого кроку на літній майданчик.

Поруч — пам'ятник де Рішельє, міський сад, оперний театр. Словом, самісінький центр міста. Заклад працює 24/7, а на вихідних тут бувають акустичні концерти. Що ще потрібно для класного вечора?

12 MONKEYS

12 мавп

Формат закладу: бар із авторськими коктейлями
Основна фішка тераси: у самісінькому центрі міста — на Дерибасівській
Адреса: Дерибасівська, 12

Девіз закладу 12 Monkeys: «Коли майбутнє стає історією». Можливо, йдеться про регулярні вечірки, що тут відбуваються — вони справді можуть стати історіями для переказів друзям. Пропустити заклад практично неможливо — на вулиці ти одразу помітиш одеситів та гостей курортного міста, які прийшли сюди, аби гарно відпочити, потанцювати під живу музику чи DJ-сет та продегустувати один з авторських коктейлів. Спойлер: меню закусок та основних страв тут теж відмінне.

Окрім просторих залів на двох поверхах тут є літній IQOS Friendly майданчик зі зручними диванами для великих компаній.

PASTA & PIZZA

одеса паста піца

Формат закладу: італійський ресторан
Основна фішка тераси: затишний інтер’єр
Адреса: Дерибасівська, 18; Дерибасівська, 12; вулиця Академіка Філатова, 31

«Pasta & Pizza» — часточка Італії в Одесі. Якщо ти гурман традиційної італійської кухні і шукаєш IQOS Friendly терасу в Одесі, рекомендуємо звернути особливу увагу на цей заклад. Трохи дивакуваті, але дуже затишні меблі створюють атмосферу певного усамітнення, навіть в умовах бурхливого одеського центру. Тут все — з італійським духом.

Попри те, що тераса знаходиться на Дерибасівській, вона вміщує досить багато столів — як для двох, так і для компаній 4+ гостей. 

Лайфхак: якщо раптом ця тераса буде переповнена, не поспішай засмучуватись, а краще пройдись трохи далі Дерибасівською у бік Оперного. На Дерибасівській 12, по сусідству з 12 Monkeys, знаходиться ще один ресторан Pasta & Pizza. 

А якщо ти шукаєш більш тихе місце, подалі від метушні, що царює у центрі міста — зверни увагу на Pasta & Pizza на вулиці Академіка Філатова, 31. Там також є затишна IQOS Friendly тераса, ті ж самі смачні страви та приємна атмосфера, але трохи менше галасу навкруги і, можливо, цей ресторан зручніший для тебе територіально. Усі заклади Pasta & Pizza ідеально підійдуть для сімейного обіду в суботу або в будь-який інший день. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.