Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Вер 5, 2023

Принти на IQOS замість наклейок: безкоштовний сервіс для користувачів

UPD: Тепер зробити принти на IQOS можна у 5 містах України: Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Чернівцях.

Нанести принт можна безкоштовно, без попереднього запису та всього за 10 хвилин. Просто принось з собою Айкос. Кастомізувати можна як старий пристрій, так і новий, щойно придбаний.

Що таке принт на IQOS? Чим відрізняється від наклейок на IQOS та гравіювань?

Принти на IQOSПринти на IQOS – це стійкий, але тимчасовий малюнок, що друкується на корпусі зарядного пристрою або на боковій панельці (актуально для IQOS ORIGINALS DUO/DUO). Як це робиться? Обираємо дизайн, кладемо девайс у принт-машину та чекаємо кілька хвилин. З часом принти можуть стиратися, хоча при обережному використанні девайсу тримаються досить довго та не втрачають яскравості кольору. Якщо принт набридне або потреться, його можна зовсім стерти та надрукувати інший. Принти – це безкоштовна послуга для користувачів IQOS у деяких з наших брендових магазинів.

Гравіювання на IQOS – це ескіз, що випалюється на поверхні пристрою за допомогою лазеру. Такий малюнок тримається вічно та не стирається. Єдиний недолік – лазерне гравіювання не дозволяє наносити кольорові ескізи. Гравіювання потребують спеціального складного обладнання, тому ми не гравіюємо пристрої у IQOS Space, а лише іноді продаємо девайси з вже нанесеними гравіюваннями як лімітовані колекції. 

Колекція IQOS з гравіюванням від тату-студії Уляни Нешевої

Гравійованний IQOS «Жити. Творити. Боротися» для підтримки благодійної ініціативи МОТ

Наклейка на IQOS – це стікер, наліпка, що клеїться на поверхню девайсу. Ми не виробляємо і не продаємо наклейки на IQOS.

Де можна зробити принт на Айкос?

Принт на IQOS можеш зробити у фірмових магазинах IQOS Space в 5 містах України:

  • у Києві, на бул. Лесі Українки, 7Б;
  • у Львові, на вул. Гнатюка, 2;
  • в Одесі, в ТЦ Сіті Центр (пр-т Небесної Сотні, 2);
  • у Дніпрі, в ТЦ Passage (пр-т Дмитра Яворницького, 50);
  • в Чернівцях, на вул. О. Кобилянської, 15.

Як відбувається друк принта на IQOS?

Для нанесення принта не потрібний попередній запис. Ти просто приходиш в магазин у зручний час та разом з нашим експертом обираєш дизайн принта. Маємо на вибір більше 100 ескізів, серед яких можна знайти різні абстрактні малюнки, кольорові геометричні форми та анімалістичні принти. Також іноді ми робимо спеціальні колекції принтів з різними митцями. Наприклад, колекція “тату для Айкос” від Уляни Нешевої, ескізи від українських дизайнерів Анни Арутюнової та Артема Клімчука. Сам процес нанесення займає трохи більше 10 хвилин.

Яка ціна нанесення принтів на IQOS?

Друк принтів – це безкоштовний сервіс для користувачів IQOS. Усе, що потрібно, – завітати до IQOS Space та взяти з собою IQOS.

На яких девайсах можна надрукувати прінти?

Нанести принт можна на моделі пристроїв IQOS DUO, IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE. Малюнок можна нанести не тільки на девайс, який ти щойно купив, але і на гаджет, куплений в будь-який час і в будь-якому магазині.

Принти від тату-студії 6:19 studio

6:19 studio – це українська тату-студія, заснована відомим тату-майстром Уляною Нешевою. Майстри творять у стилях мінімалізм та linework (акуратні лінії та силуети, абстрактні форми та акценти на головному). Уляна Нешева разом з 6:19 studio розробили серію ескізів спеціально для принтів на IQOS.

"На створення дизайнів нас надихнули історії мільйонів людей, які постраждали від війни або були змушені виїхати. Де б вони не були, Україна завжди з ними у серці. Тому наша команда розробила особливі — патріотичні ескізи для девайсів.

У кожен з 4-х дизайнів зашито окремий символ, що виражає ідентичність та самобутність нашої нації. Ескізи зображають частинку генетичного коду, що закарбований в кожному з нас." — говорить Уляна.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.