Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 11, 2023

Все про IQOS за кордоном: магазини, правила провозу в різні країни, ціни на стіки, дьюті фрі

При плануванні подорожі у користувачів IQOS часто виникають питання:

  1. В яких країнах є IQOS, можна купити стіки для IQOS та скористатись сервісом?
  2. В яких в країнах Європи є Айкос?
  3. Скільки коштують стіки в Європі?
  4. Чи є Айкос на курортах?
  5. В яких країнах заборонений IQOS?
  6. Чи правда, що стіки Хітс в Duty Free дешевші?
  7. Скільки стіків для IQOS та подів VEEV можна перевозити через кордон?

Відповідаємо на поширені запитання користувачів.

В яких країнах є IQOS, можна купити стіки для IQOS та скористатись сервісом?

IQOS офіційно представлений у 73 країнах. «Офіційно представлений» означає, що в цих країнах можна купити стіки і отримати повноцінний сервіс. Ти ж пам’ятаєш, що на IQOS діє гарантія міжнародного зразка – якщо Айкос зламався в іншій країні, не обов'язково чекати повернення додому. До того ж для українців зараз діє спрощена схема заміни за гарантією закордоном – в разі чого просто звернись до найближчого фірмового магазину IQOS або зателефонуй до міжнародної служби підтримки IQOS за номером +80025592559.

IQOS ILUMA представлений в 57 країнах світу.IQOS VEEV (VEEV ONE) та lil SOLID поки присутні у меншій кількості країн. Якщо у тебе вже є IQOS VEEV, і ти хочеш купити до нього поди або отримати сервісне обслуговування, зверни увагу, що в більшості країнах більше не продається ця модель девайсу. На зміну йому прийшла зовсім інша модель – міні-вейп VEEV ONE, що працює з іншими картриджами.Тому, якщо твій IQOS VEEV вийде з ладу за кордоном, його, можливо, не зможуть замінити за гарантією.

Нижче наводимо список країн, де є Айкос, Айкос Ілюма, Вів Ван та ліл Солід:

 
IQOS IQOS ILUMA VEEV ONE lil SOLID

Австралія

✔️

 

✔️

 

Австрія

✔️

✔️

 
 

Албанія

✔️

✔️

 

✔️

Андорра

✔️

✔️

 
 

Аруба

✔️

✔️

 
 

Бахрейн

✔️

 
 
 

Болгарія

✔️

✔️

 

✔️

Боснія і Герцеговина

✔️

✔️

 

✔️

Великобританія

✔️

✔️

✔️

 

Вірменія

✔️

✔️

 

✔️

Гватемала

✔️

✔️

✔️

✔️

Гондурас

 
 

✔️

 

Греція

✔️

✔️

✔️

✔️

Грузія

✔️

✔️

 

✔️

Данія

✔️

✔️

 
 

Домініканська республіка

✔️

✔️

✔️

 

Еквадор

✔️

✔️

 
 

Естонія

✔️

✔️

✔️

 

Єгипет

✔️

✔️

 
 

Ізраїль

✔️

✔️

 
 

Індонезія

✔️

✔️

 
 

Ісландія

✔️

 
 
 

Іспанія

✔️

✔️

 
 

Італія

✔️

✔️

✔️

✔️

Йорданія

✔️

✔️

 
 

Казахстан

✔️

✔️

 

✔️

Канада

✔️

✔️

✔️

 

Канарські острови

✔️

✔️

 

✔️

Киргизстан

✔️

 
 

✔️

Кіпр

✔️

✔️

✔️

✔️

Колумбія

✔️

✔️

 
 

Коста-Ріка

✔️

✔️

 
 

Кувейт

✔️

✔️

 
 

Кюрасао

✔️

✔️

 
 

Латвія

✔️

✔️

✔️

✔️

Литва

✔️

✔️

 

✔️

Ліван

✔️

✔️

 

✔️

Малайзія

✔️

✔️

 

✔️

Мальдіви

✔️

 
 
 

Марокко

✔️

✔️

 
 

Мексика

✔️

 
 
 

Молдова

✔️

 
 

✔️

Монако

✔️

 
 
 

Нідерланди

✔️

✔️

 
 

Німеччина

✔️

✔️

 
 

Нова Зеландія

✔️

✔️

✔️

 

Норвегія

✔️

 
 
 

Об’єднані Арабські Емірати

✔️

✔️

 
 

Палестина

✔️

 
 
 

Південна Африка

✔️

 
 
 

Південна Корея

✔️

✔️

 
 

Північна Македонія

✔️

✔️

 

✔️

Польща

✔️

✔️

✔️

✔️

Португалія

✔️

✔️

 

✔️

Реюньйон

✔️

✔️

 
 

Румунія

✔️

✔️

✔️

✔️

Сальвадор

✔️

 
 
 

Саудівська Аравія

✔️

✔️

 
 

Сербія

✔️

✔️

✔️

✔️

Словаччина

✔️

✔️

✔️

✔️

Словенія

✔️

✔️

 
 

Туніс

✔️

 
 
 

Угорщина

✔️

✔️

 
 

Узбекистан

✔️

✔️

 

✔️

Філіппіни

✔️

✔️

 
 

Фінляндія

 
 

✔️

 

Франція

✔️

 

✔️

 

Хорватія

✔️

✔️

✔️

✔️

Чехія

✔️

✔️

✔️

✔️

Чорногорія

✔️

✔️

 

✔️

Швейцарія

✔️

✔️

 
 

Швеція

✔️

✔️

 
 

Японія

✔️

✔️

 

✔️Айкос в країнах Європи: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія та інші 

У більшості країн Європи у тебе не буде проблем з тим, де купити стіки або звернутись за гарантією, адже офіційні представництва Айкос є в усіх популярних напрямках. Знайти найближчу точку продажу та інформацію про IQOS в країні твого перебування можна на локальній версії сайту iqos.com або за номером міжнародної служби підтримки +80025592559. Нижче наводимо кілька прикладів:

IQOS в Польщі
Наразі в Польщі є більше 260 пунктів (фірмові магазини, острівці або партнерські точки), куди ти можеш звернутися за сервісом. Зокрема вони присутні у таких великих та популярних містах, як Варшава, Гданськ, Гдиня, Познань, Білосток, Люблін, Ряшів, Краків, Катовіце, Лодзь, Вроцлав тощо. Також, на території Польщі можна замовити девайси і стіки онлайн з доставкою.

IQOS в Чехії
Отримуємо багато запитань щодо Айкосу в Чехії. Звісно, там теж є офіційне представництво та фірмові магазини – цілих 115 спейсів, острівців або стендів. Зокрема, звернутись за гарантійним сервісом, тест-драйвом в Чехії можна у Празі, Брно, Карлових Варах, Паріце, Ліберці, Остраві, Пршерові, Пльзні тощо. В країні, як і нас, працює доставка онлайн-замовлень.

IQOS в Німеччині
Знайти фірмові магазини Айкос в Німеччині можна у 12 містах: Берлін, Дрезден, Дюсельдорф, Франкфурт-на-Майні, Гамбург, Ганновер, Кельн, Мюнхен, Штутгарт, Карлсруе, Колоньє, Ессен. Тут можна поповнити запаси стіків, звернутись за сервісом та поспілкуватись з експертами, якщо маєш запитання. Окрім того знайти стіки для айкос в Німеччині можна в спеціалізованих тютюнових кіосках.

IQOS в Іспанії
В Іспанії з Айкос та стіками до нього у тебе не буде проблем, адже їх можна знайти як у фірмових магазинах, так і в маркетах або спеціалізованих кіосках. Зокрема знайти гарантійний сервіс можна в найпопулярніших містах: Барселоні, Мадриді, Валенсії, Більбао, Сарагосі, Севільї та інших..

IQOS в Нідерландах
В Нідерландах ти знайдеш фірмові IQOS Space у таких популярних містах, як Амстердам, Гаага, Роттердам, Гарлем, Утрехт та Ейндховен. Стіки можна знайти по всій країні, але зауваж, що вони не продаються в звичайних продуктових маркетах. Доведеться пошукати мережі спеціалізованих тютюнових магазинів.

IQOS в Румунії
У сусідній з нами Румунії також є офіційне представництво IQOS. По країні «розкидані» більше 90 фірмових точок продаж: магазини та острівці. Тут можна купити девайс, поповнити запас стіків, звернутись за сервісом або оформити тест-драйв. До речі, тут крім Айкоса ти знайдеш і Ліл Солід.

Ціна стіків в Європі: Польща, Румунія, Німеччина та інші

Асортимент і ціни стіків відрізняється від країни до країни. Наприклад, в Україні можна знайти 13 видів HEETS і 13 видів TEREA. В той час, як в Німеччині можна обрати серед 8 видів стіків Хітс і 9 смаків Тереа, а у Великобританії – 10 смаків Хітс і 9 видів Тереа. В середньому стіки для Айкос у країнах Євросоюзу коштують дорожче ніж в Україні. Наводимо ціни стіків HEETS і TEREA в Європі для орієнтиру. Ціни або курс валют можуть змінюватися.

Ціна пачки стіків HEETS і TEREA у Німеччині – 7 євро (297 грн)

Ціна пачки стіків HEETS і TEREA у Великобританії – 6 фунтів (297 грн)

Ціна пачки стіків HEETS в Румунії – 20 лей (169 грн), стіків TEREA – 20,5 лей (174 грн)

Ціна пачки стіків HEETS у Польщі – 15 злотих (148 грн), стіків TEREA – 16 злотих (157 грн)

Ціна пачки стіків HEETS і TEREA у Чехії – 120 крон (201 грн)

IQOS у популярних туристичних країнах

Якщо тобі пощастило мати квиток на море, радимо перевірити Айкос-інформацію в країні твоєї відпустки. Нижче наводимо декілька прикладів:

IQOS в Туреччині
В Туреччині діє закон, що обмежує імпорт електронних сигарет, електронних кальянів, вейпів, сумішей і рідин для парування. Проте це не стосується ввозу Айкоса або вейпа в особистих цілях. Але поповнити запас стіків, як розумієш, не вийде. То ж краще взяти їх з собою.

IQOS в Грузії
В Грузії також є офіційне представництво Айкос. Насолоджуйся могутнім Казбегі і буйними виноградниками Кахетії, не переживаючи про те, що закінчилися стіки. Їх можна купити в брендових магазинах або острівцях в торгових центрах і в звичайних супермаркетах. Все, як у нас.

IQOS в Мексиці
Для користувачів Айкос в Мексиці є свої бонуси – там теж є офіційні магазини. Стіки, нові девайси, безкоштовна заміна по гарантії в разі, якщо девайс «перегрівся і заглючив» – за це все можна не переживати. Все, що вам потрібно, так це знайти найближчий магазин на місцевій карті.

IQOS в Єгипті
Єгипет стабільно і давно привертає до себе підводних рифів, пляжів і пірамід. І, звичайно, просто шанувальників відпочинку по системі «Все включено». Це стосується і Айкос: в країні є брендовані магазини та партнерські точки продажу. Тож ти зможеш поповнити запаси хітсів. Але якщо твій план – не виходити з готелю, рекомендуємо взяти необхідний запас хітсів із собою.

IQOS на Кіпрі
Справжнім поціновувачам старожитностей рекомендуємо розглянути поїздку на Кіпр. Крім теплого Середземного моря тут можна прогулятися по місту царів Пафос, поплавати в купальні Афродіти і заблукати в старому місті Лімасолі. Тут же можна купити і стіки або обміняти пристрій за гарантією – на острові відкрито офіційне представництво IQOS.

IQOS на Мальдівах
Любителі острівного відпочинку також можуть бути спокійні за свої девайси і запас хітсів – на Мальдівах їх можна купити офіційно. Єдине, на віддалених островах можуть бути складності з тим, щоб знайти, де купити стіки. Так що краще подбати про це в Мале, столиці.

IQOS в Домінікані
У цих тропіках проблем з використанням і покупкою IQOS або HEETS також не виникне – в столиці острова є офіційні магазини і сервісні пункти для гарантійних замін. 

IQOS в Хорватії
Хорватія – IQOS Friendly країна, як і всі інші країни Балканського півострова. Тут є офіційні фірмові магазини IQOS і стіки в багатьох точках продажів. Збираючись навіть на тривалі канікули, не обов'язково забивати валізу стіками. Улюблені смаки можна буде купити на місці.

IQOS в Непалі
Якщо для відпустки ти вибрав саме цей напрямок, то разом з теплим одягом тобі стане в нагоді і запас стіків. У країні немає заборони на ввіз стіків та IQOS, але купити офіційно ні його, ні HEETS не вийде.

IQOS на Балі, в Індонезії
Індонезія та її Балі – це одне з найпопулярніших туристичних напрямків цілий рік. На острові IQOS-мандрівники можуть спокійно купити стіки в чотирьох точках: в Денпасарі і в районі пляжної зони Кута. А щоб скористатися повноцінним сервісом, доведеться почекати повернення в Джакарту. Щоб знайти найближчий пункт, рекомендуємо користуватися офіційним сайтом (перебуваючи в країні).

IQOS на Занзібарі, в Танзанії
Наскільки нам відомо, у митних служб Танзанії немає питань ні до ввезення, ні до використання IQOS. Але офіційного представництва бренду ні в країні, ні на острові Занзібар немає. Так що дбайливо стався до свого Айкосу. Якщо щось трапиться, звернутися за сервісною підтримкою вийде тільки після повернення додому.

В яких країнах заборонений IQOS

Категорична заборона на IQOS і вейпи є в трьох популярних туристичних країнах — Таїланді, Сінгапурі та Індії. Заборона має максимально широкий спектр: не можна ввозити, продавати і використовувати.

У ряді країн (Камбоджа, В’єтнам, Шрі-Ланка, Тайвань, Гамбія, Ефіопія, Уганда, Фіджі, Мальта, Макао, Гонконг, Оман, Катар) строго регулюється і обмежується ввезення та використання електронних пристроїв для курців.

У більшості популярних курортних напрямків для відпустки (крім Таїланду) проблем з IQOS бути не повинно. В Танзанії (Занзібар), Туреччині проти айкоса зазвичай не заперечують, але стіки доведеться привезти з собою.

У більшості країн Європейського Союзу та Східної Європи до IQOS відносяться лояльно. Те ж саме стосується і технологічно просунутої частини Азії (крім Сінгапуру).

У будь-якому випадку, перед поїздкою краще звірятися з інформацією офіційних джерел — митними правилами і сайтами консульств.

Чи можна купити IQOS і HEETS в дьютіфрі? Чи правда, що стіки в Duty Free дешевші?

Існує легенда, що в Дьюті Фрі можна купити дешевше різні товари: косметику, парфумерію, алкоголь, стіки та сигарети. Якоюсь мірою це правда, адже Duty Free – це безмитна зона торгівлі, де товари звільнені від частини податків: акцизних зборів, ПДВ та інших. Проте є і «підвох» – в ціну товарів закладається ціна оренди магазину в аеропорту (або іншому пункту пропуску через наземний кордон), що зазвичай перевищує ціну оренди приміщення в межах міста. Також варто враховувати, що на ціну впливає і поточний курс, і країна виробництва, і рівень цін у країні, де знаходиться Duty Free.

Найвигідніше купувати в Дьюті фрі саме підакцизні товари, такі як цигарки, стіки, сигари, інші тютюнові вироби, алкоголь. Для прикладу вартість стіків в магазинах Німеччини – 7 євро, тоді як в зоні дьюті фрі вони обійдуться в 5.4 євро. На території Швейцарії пачка стіків коштує 8.2 євро, тоді як в Дьюті Фрі – 5.4 євро. 

IQOS і стіки до нього продаються в duty free в багатьох аеропортах світу. Є зручний сервіс, щоб перевірити, які продукти IQOS і HEETS є в потрібному аеропорту: IQOS і стіки в Duty Free.

Можна також зробити попереднє замовлення на Айкос і стіки в дьютіфрі. Для цього скористайся формою попереднього замовлення IQOS в Duty Free. Зауваж, що стіки в Duty Free продаються лише блоками.

Скільки стіків для IQOS та подів VEEV можна перевозити через кордон?

Скільки стіків для IQOS та подів VEEV можна перевозити через кордонОдне з найпопулярніших питань – скільки стіків можна взяти з собою в подорож. Одразу варто зазначити, що правила провозу стіків (як і сигарет) різні для різних способів перетину кордону. Так, подорожуючи з України машиною, автобусом або потягом, з собою можна взяти 2 нових пачки стіків з розрахунку на особу, що досягла віку 17 років. У подорожуючих літаком більше можливостей – зазвичай дозволяється брати з собою по блоку (10 пачок стіків) на людину.

З подами схожа історія – ліміти відрізняються від того, як ти перетинаєш кордон. Хоча більшість країн ще не визначились з регулюванням електронних сигарет та рідин до них, можна рівнятись на митні правила Польщі. Так, за данними місцевих митних служб через кордон можна провезти не більше 10 мл рідини для електронних сигарет (це 6 подів VEEV) при перетині наземного кордону або 50 мл (33 поди VEEV), якщо подорожуєш літаком або кораблем*.

Між країнами Європи можна провозити до 1 блоку стіків, 1 літра рідин для електронних сигарет і вейпів, що перезаправляються, або до 10 упаковок фасованих рідин (маються на увазі упаковки подів, одноразових електронних сигарет і т.д.).**
*За даними сайту shoppingpl.com
** За даними сайту zoll.de

Більше інформації про ліміти провозу стіків та подів, правила перевозу в літаку, сервісну підтримку за кордоном та інше шукай тут: 

Гайд мандрівника: правила провозу IQOS і стіків через кордон, в яких країнах заборонений і дозволений IQOS

Чи можна провозити електронні сигарети через кордон? Правила ввезення у різних країнах.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.