Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 19, 2023

IQOS x BEVZA: лімітована колекція аксесуарів

UPD. Підвіс та жилет IQOS x BEVZA з лімітованої колекції більше не продаються на сайті та у фірмових магазинах IQOS.

IQOS запустив довготривалу колаборацію з українським фешн брендом BEVZA, в межах якої випускає лімітовані колекції аксесуарів. На День Києва у приміщенні Золотих Воріт відбулася презентація другого дропу аксесуарів – підвіс “Золоті”.

bevza iqos

Підвіс “Золоті”

Підвіс “Золоті” став другим дропом зі спільної колекції аксесуарів IQOS x BEVZA. Дизайн прикраси був натхненний найстарішим і одночасно найсучаснішим районом столиці – Золоті ворота. Колись Київ починався тут географічно, а сьогодні Золоті – це осередок для представників креативних індустрій, підприємців та творчого бізнесу.

bevzaxiqos

Ось, що каже Світлана Бевза, креативний директор бренду BEVZA:

Золоті для Києва – це більше ніж колір чи територія. Це спосіб життя, певний напрямок думок та особливий рівень креативності. Пишаюсь, що народилася на Золотих.

Та не тільки Золоті стали натхненням для дизайну кулону. Користувачі IQOS в його округлих контурах впізнають форму девайсу, а в шрифті – індикатори на тримачі. 

Кулон виконаний з латуні в позолоті та доповнений підвіскою із зображенням Ярослава Мудрого. Кріпиться на ланцюжок двома суцільними колечками. 

bevza iqos

Довжина ланцюжку регулюється двома отворами для застібки і може бути 255 мм або 285 мм. Розмір самого кулону – 44 мм х 10 мм.

Жилет Companion Edition

Презентація першого дропу – жилету Companion Edition – відбулась в Парижі на найпрестижніший модній події світу Paris Fashion Week.

Аксесуар у колаборації BEVZA x IQOS – це ексклюзивний дроп колекції Companion Edition. Гаджети-компаньйони – IQOS, смартфон чи навушники – з нами щодня. В особливі моменти та у робочі будні. Вони про звичне життя, якого нам усім зараз не вистачає. Саме тому ми з BEVZA створили унікальний та елегантний жилет для твого актуального сьогодні та звичайного "завтра".

Двосторонній жилет із еко-шкіри та деніму виконаний у двох кольорах: молочному та світло-сірому. У нього зручна кишеня для гаджета IQOS та класична кишеня "рамочка" для карток або готівки. Він підходить як до приталених, так і об'ємних речей. Актуальний у будь-яку пору року. Можна поєднувати з верхнім одягом.

Для твоїх інста-розпаковок ми клали жилет у красиву велику коробку та додавали м’якенький пильник.

bevzax iqos order

bevzax iqos order

bevzaxiqos

Вперше в історії в рамках Паризького Тижня Моди провели унікальний для всієї української модної індустрії захід – Ukrainian Designers Showcase – вечір, присвячений українським дизайнерам та їх знаковим колекціям. Vogue UA організували Ukrainian Designers Showcase спільно з брендами IQOS, Hennessy та Distil #9.

З 26 вересня до 4 жовтня в Парижі традиційно проходить Paris Fashion Week (Паризький тиждень моди). Це одна з наймасштабніших і найважливіших подій у світовій фешн-індустрії. 28 вересня в рамках PFW команда Vogue UA провела унікальний для всієї української модної індустрії захід – Vogue UA Ukrainian Designers Showcase, спрямований на популяризацію українських брендів на світовій арені. Цього вечора 18 українських брендів показали міжнародній пресі, байєрам та інфлюєнсерам як образи з нових колекцій, так і ті, що розкривають їхню ДНК.

Під час заходу українські дизайнери також презентували спеціальні колаборації зі світовими брендами. Так Світлана Бевза (BEVZA) створила для IQOS особливий аксесуар. Жилет BEVZA x IQOS Companion Edition.

“Ми всі дуже чекаємо, коли можна буде повернутись до звичного життя, – розповідає дизайнерка Світлана Бевза. – Ідея нашого спільного проекту з IQOS – повсякденність, така звична ще минулої осені і така бажана зараз. Ми хотіли зробити не лише речі, що поєднують цінності двох брендів, а також поєднують нинішні часи та час звичного мирного спокою, якого ми всі прагнемо.”

Жилет BEVZA x IQOS Companion Edition – аксесуар для повсякденного життя зі звичними компаньйонами-гаджетами. Він виконаний у нейтральному молочному кольорі, зі зручною кишенею для IQOS та iPhone.

За матеріалами vogue.ua.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.