Черв 25, 2023

Який чохол на IQOS обрати

З IQOS буває як з улюбленим смартфоном — дістаєш його з кишені або сумки багато разів на день, інколи випадково випускаєш з рук (зазвичай ще й в не найкращому для падіння місці), а інколи хочеш якось оновити дизайн чи змінити колір. З усіма цими функціями справляється чохол — захищає від подряпин, попадання води, падінь та ще й прикрашає.

Чи можна на Айкос надіти чохол, як на айфон? Можна. І не тільки чохол. Маємо різноманітні аксесуари для систем нагрівання тютюну: змінні ковпачки та дверцята, кейси, органайзери, контейнери для стіків, зарядні станції, інструменти для чистки. Підібрати щось на свій смак тут: Аксесуари IQOS.

У цій статті розглянемо всі-всі види чохлів для різних моделей Айкос, розповімо, які з них для чого створені та як ними користуватися. 

Чохли на IQOS

Чохол — річ і красива, і практична. Залежно від матеріалу і конструкції чохли на IQOS можуть захищати пристрій від механічних пошкоджень при падінні, забруднення і потрапляння води. Ну, і просто IQOS в чохлі виглядає інакше. Ми виробляємо чохли з різних матеріалів — шкіра (є більш м'яка, є жорсткіша), текстиль, водонепроникний силікон.

Де купити чохол на IQOS

Чохли для IQOS — це, на перший погляд, не складний у виробництві товар. Тому ти, напевно, бачив широкий асортимент чохлів для Айкос від різних виробників на ОЛХ, Розетці та інших маркетплейсах. Чохол не є незамінним елементом IQOS, він ніяк не впливає на експлуатацію пристрою і технічні характеристики. Тому, в принципі, ти можеш обрати будь-який чохол на Айкос від будь-якого виробника.

Але, зі свого боку, ми можемо поручитися тільки за якість аксесуарів від офіційного виробника — самого IQOS. Офіційні чохли гарантовано будуть сумісні з відповідними версіями пристрою, не будуть мати неприємного гумового запаху, не будуть плавитися і псуватися при використанні.

Чохли на IQOS можна купити онлайн на офіційному сайті або у наших фірмових IQOS Space. Адресу найближчого IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3

Чохол для айкос ORIGINALS DUO

1. Силіконові чохли для IQOS

Практичний і красивий аксесуар, зроблений з приємного на дотик, текстурованого силікону. Захищає від подряпин, відколів, забруднень та від попадання води. Силікон не пропускає воду, але сам чохол не є повністю водонепроникним, оскільки дверцята залишаються відкритими. Девайс у силіконовому чохлі не ковзає в руці та по поверхні столу. 

Чохол на моделі IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3 повністю покриває зарядний пристрій, окрім бічної панелі, а чохол на IQOS ORIGINALS ONE складається з двох частин: силіконової частини, що надягається поверх ковпачка та чохла на корпус. Цей чохол не потрібно знімати ні під час використання IQOS, ні під час зарядки, оскільки у ньому передбачений роз’єм під зарядний порт. 

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO, IQOS 3.

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS DUO

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS ONE.

Купити силіконовий чохол на IQOS ORIGINALS ONE

2. Чохол-стрічка для IQOS

Лаконічний чохол, який не тільки має стильний дизайн, а й потішить своєю практичністю. Широка еластична смуга зі шкіри щільно облягає Айкос. На задній стороні чохла є резинка, під якою можна закріпити пачку стіків. На вибір є три кольори — червоний, кремовий та мідний.

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 2.4 Plus.

Шкіряний чохол для IQOS 

3. Футляри-органайзери для IQOS

Стильний аксесуар, який дозволяє тримати все найважливіше в одному місці. Залежно від моделі в органайзер вміщається різна кількість предметів. У чохлі прямокутної форми передбачені відсіки для зарядного пристрою IQOS та тримача. У квадратному органайзері поміститяться ще й пачка стіків і щіточка для чистки. Більш компактний варіант виконаний з текстилю, а більш просторий — зі шкіри.

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 2.4 Plus.

Текстильний органайзер для IQOS 

Шкіряний органайзер для IQOS

4. Чохол для IQOS VEEV

Чохол для міні-вейпу IQOS VEEV допомагає уникнути одразу кількох можливих проблем: слів захищає корпус пристрою від подряпин, а ковпачок захищає змінний под від потрапляння пилу та бруду, коли кидаєш його в сумку. А ще, це просто естетично та дозволяє повністю змінити вигляд твого Айкос Вів. Виконаний у 5 різних кольорах. Матеріал — приємний на дотик силікон. Вдягається дуже щільно, тож не в ковзає у руці, по самому девайсу та по поверхні столу. До речі, ковпачок на под можна купити окремо, якщо раптом загубиш свій або просто захочеш освіжити зовнішній вигляд IQOS VEEV.

З якими моделями сумісний: IQOS VEEV

Купити силіконовий чохол для IQOS VEEV

Купити силіконовий ковпачок для IQOS VEEV

Чохол для айкос VEEV

Ціни на чохли IQOS

Зібрали ціни на всі чохли в одному місці, щоб було легше обрати потрібний:

Назва аксесуару Для яких моделей IQOS Ціна
Силіконовий чохол IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS ONE IQOS ORIGINALS ONE 199 грн
Силіконовий чохол IQOS VEEV IQOS VEEV 199 грн
Шкіряний чохол для IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 319 грн
Органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 209 грн
Шкіряний органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 539 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.