Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

Який чохол на IQOS обрати

З IQOS буває як з улюбленим смартфоном — дістаєш його з кишені або сумки багато разів на день, інколи випадково випускаєш з рук (зазвичай ще й в не найкращому для падіння місці), а інколи хочеш якось оновити дизайн чи змінити колір. З усіма цими функціями справляється чохол — захищає від подряпин, потрапляння води, падінь та ще й прикрашає.

Чи можна на Айкос надіти чохол, як на айфон? Можна. І не тільки чохол. Маємо різноманітні аксесуари для систем нагрівання тютюну: змінні ковпачки та дверцята, кейси, кільця для тримача, кришки-накладки, контейнери для стіків, інструменти для чистки. Підібрати щось на свій смак тут: Аксесуари IQOS.

У цій статті розглянемо всі-всі види чохлів для різних моделей Айкос, розповімо, які з них для чого створені та як ними користуватися. 

Чохли на IQOS

Чохол — річ і красива, і практична. Залежно від матеріалу і конструкції чохли на IQOS можуть захищати пристрій від механічних пошкоджень при падінні, забруднення і потрапляння води. Ну, і просто IQOS в чохлі виглядає інакше. Ми виробляємо чохли з різних матеріалів — шкіра (є більш м'яка, є жорсткіша), текстиль, водонепроникний силікон.

Де купити чохол на IQOS

Чохли для IQOS — це, на перший погляд, не складний у виробництві товар. Тому ти, напевно, бачив широкий асортимент чохлів для Айкос від різних виробників на ОЛХ, Розетці та інших маркетплейсах. Чохол не є незамінним елементом IQOS, він ніяк не впливає на експлуатацію пристрою і технічні характеристики. Тому, в принципі, ти можеш обрати будь-який чохол на Айкос від будь-якого виробника.

Але, зі свого боку, ми можемо поручитися тільки за якість аксесуарів від офіційного виробника — самого IQOS. Офіційні чохли гарантовано будуть сумісні з відповідними версіями пристрою, не будуть мати неприємного гумового запаху, не будуть плавитися і псуватися при використанні.

Чохли на IQOS можна купити онлайн на офіційному сайті або у наших фірмових IQOS Space. Адресу найближчого IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Чохол для IQOS ILUMA PRIME/IQOS ILUMA/IQOS ILUMA ONE

Чохол для айкос IQOS ILUMA PRIME/ILUMA/ILUMA ONE

Для лінійки систем нагрівання нового покоління IQOS ILUMA, що включає в себе двокомпонентні пристрої IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA та монодевайс IQOS ILUMA ONE, ми створили серію силіконових чохлів у яскравих кольорах. 

Чохли для Айкос Ілюма Прайм виготовлені з гладенького на дотик, м’якого силікону і закривають бічну частину зарядного пристрою. Чохли для Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Ван мають ребристу поверхню і майже повністю закривають весь пристрій. У чохлів є виїмки під кнопку і зарядний порт, тож ти можеш користуватися девайсом, не знімаючи чохол. 

Зверни увагу, що чохли для Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Ван не підходять для Айкос Оріджиналз Дуо і Айкос Оріджиналз Ван попередніх поколінь, адже пристрої відрізняються за формою і розміром. Більше про усі аксесуари для IQOS ILUMA.

З якими моделями сумісний: IQOS ILUMA PRIME
Купити силіконовий чохол для IQOS ILUMA PRIME

З якими моделями сумісний: IQOS ILUMA
Купити силіконовий чохол для IQOS ILUMA

З якими моделями сумісний: IQOS ILUMA ONE
Купити силіконовий чохол для IQOS ILUMA ONE

Чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 та IQOS ORIGINALS ONE

Чохол для айкос ORIGINALS DUO

Силіконові чохли для IQOS — практичний і красивий аксесуар, зроблений з приємного на дотик, текстурованого силікону. Захищає від подряпин, відколів, забруднень та від потрапляння води. Силікон не пропускає воду, але сам чохол не є повністю водонепроникним, оскільки дверцята залишаються відкритими. Девайс у силіконовому чохлі не ковзає в руці та по поверхні столу. 

Чохол на моделі IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3 повністю покриває зарядний пристрій, окрім бічної панелі, а чохол на IQOS ORIGINALS ONE складається з двох частин: силіконової частини, що надягається поверх ковпачка та чохла на корпус. Цей чохол не потрібно знімати ні під час використання IQOS, ні під час зарядки, оскільки у ньому передбачений роз’єм під зарядний порт. 

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO, IQOS 3.

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS DUO

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS ONE.

Купити силіконовий чохол на IQOS ORIGINALS ONE

Ціни на чохли IQOS

Зібрали ціни на всі чохли в одному місці, щоб було легше обрати потрібний:

Назва аксесуару Для яких моделей IQOS Ціна
Силіконовий чохол IQOS ILUMA PRIME IQOS ILUMA PRIME 369 грн
Силіконовий чохол IQOS ILUMA IQOS ILUMA 259 грн
Силіконовий чохол IQOS ILUMA ONE IQOS ILUMA ONE 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS DUO IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS ONE IQOS ORIGINALS ONE 199 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.