Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

Який чохол на IQOS обрати

З IQOS буває як з улюбленим смартфоном — дістаєш його з кишені або сумки багато разів на день, інколи випадково випускаєш з рук (зазвичай ще й в не найкращому для падіння місці), а інколи хочеш якось оновити дизайн чи змінити колір. З усіма цими функціями справляється чохол — захищає від подряпин, попадання води, падінь та ще й прикрашає.

Чи можна на Айкос надіти чохол, як на айфон? Можна. І не тільки чохол. Маємо різноманітні аксесуари для систем нагрівання тютюну: змінні ковпачки та дверцята, кейси, органайзери, контейнери для стіків, зарядні станції, інструменти для чистки. Підібрати щось на свій смак тут: Аксесуари IQOS.

У цій статті розглянемо всі-всі види чохлів для різних моделей Айкос, розповімо, які з них для чого створені та як ними користуватися. 

Чохли на IQOS

Чохол — річ і красива, і практична. Залежно від матеріалу і конструкції чохли на IQOS можуть захищати пристрій від механічних пошкоджень при падінні, забруднення і потрапляння води. Ну, і просто IQOS в чохлі виглядає інакше. Ми виробляємо чохли з різних матеріалів — шкіра (є більш м'яка, є жорсткіша), текстиль, водонепроникний силікон.

Де купити чохол на IQOS

Чохли для IQOS — це, на перший погляд, не складний у виробництві товар. Тому ти, напевно, бачив широкий асортимент чохлів для Айкос від різних виробників на ОЛХ, Розетці та інших маркетплейсах. Чохол не є незамінним елементом IQOS, він ніяк не впливає на експлуатацію пристрою і технічні характеристики. Тому, в принципі, ти можеш обрати будь-який чохол на Айкос від будь-якого виробника.

Але, зі свого боку, ми можемо поручитися тільки за якість аксесуарів від офіційного виробника — самого IQOS. Офіційні чохли гарантовано будуть сумісні з відповідними версіями пристрою, не будуть мати неприємного гумового запаху, не будуть плавитися і псуватися при використанні.

Чохли на IQOS можна купити онлайн на офіційному сайті або у наших фірмових IQOS Space. Адресу найближчого IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3

Чохол для айкос ORIGINALS DUO

1. Силіконові чохли для IQOS

Практичний і красивий аксесуар, зроблений з приємного на дотик, текстурованого силікону. Захищає від подряпин, відколів, забруднень та від попадання води. Силікон не пропускає воду, але сам чохол не є повністю водонепроникним, оскільки дверцята залишаються відкритими. Девайс у силіконовому чохлі не ковзає в руці та по поверхні столу. 

Чохол на моделі IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3 повністю покриває зарядний пристрій, окрім бічної панелі, а чохол на IQOS ORIGINALS ONE складається з двох частин: силіконової частини, що надягається поверх ковпачка та чохла на корпус. Цей чохол не потрібно знімати ні під час використання IQOS, ні під час зарядки, оскільки у ньому передбачений роз’єм під зарядний порт. 

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO, IQOS 3.

Купити силіконовий чохол для IQOS ORIGINALS DUO

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS ONE.

Купити силіконовий чохол на IQOS ORIGINALS ONE

2. Чохол-стрічка для IQOS

Лаконічний чохол, який не тільки має стильний дизайн, а й потішить своєю практичністю. Широка еластична смуга зі шкіри щільно облягає Айкос. На задній стороні чохла є резинка, під якою можна закріпити пачку стіків. На вибір є три кольори — червоний, кремовий та мідний.

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 2.4 Plus.

Шкіряний чохол для IQOS 

3. Футляри-органайзери для IQOS

Стильний аксесуар, який дозволяє тримати все найважливіше в одному місці. Залежно від моделі в органайзер вміщається різна кількість предметів. У чохлі прямокутної форми передбачені відсіки для зарядного пристрою IQOS та тримача. У квадратному органайзері поміститяться ще й пачка стіків і щіточка для чистки. Більш компактний варіант виконаний з текстилю, а більш просторий — зі шкіри.

З якими моделями сумісний: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 2.4 Plus.

Текстильний органайзер для IQOS 

Шкіряний органайзер для IQOS

4. Чохол для IQOS VEEV

Чохол для міні-вейпу IQOS VEEV допомагає уникнути одразу кількох можливих проблем: слів захищає корпус пристрою від подряпин, а ковпачок захищає змінний под від потрапляння пилу та бруду, коли кидаєш його в сумку. А ще, це просто естетично та дозволяє повністю змінити вигляд твого Айкос Вів. Виконаний у 5 різних кольорах. Матеріал — приємний на дотик силікон. Вдягається дуже щільно, тож не в ковзає у руці, по самому девайсу та по поверхні столу. До речі, ковпачок на под можна купити окремо, якщо раптом загубиш свій або просто захочеш освіжити зовнішній вигляд IQOS VEEV.

З якими моделями сумісний: IQOS VEEV

Купити силіконовий чохол для IQOS VEEV

Купити силіконовий ковпачок для IQOS VEEV

Чохол для айкос VEEV

Ціни на чохли IQOS

Зібрали ціни на всі чохли в одному місці, щоб було легше обрати потрібний:

Назва аксесуару Для яких моделей IQOS Ціна
Силіконовий чохол IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3 199 грн
Силіконовий чохол IQOS ORIGINALS ONE IQOS ORIGINALS ONE 199 грн
Силіконовий чохол IQOS VEEV IQOS VEEV 199 грн
Шкіряний чохол для IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 319 грн
Органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 209 грн
Шкіряний органайзер IQOS IQOS ORIGINALS DUO/DUO/3/2.4 Plus 539 грн

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.