Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 15, 2023

Чому в Україні зустрічаються стіки HEETS в іноземних пачках

Ти досі можеш помічати в магазинах незвичні для нас стіки HEETS, у яких кольори пачок та назви трохи відрізняються від звичних, а попередження на пачці надруковано іноземною мовою. Без паніки! Це не підробки, не контрабанда, не гуманітарна допомога та не сувеніри з подорожей українців.

Чому в Україні продаються стіки Хітс у іноземних пачках?

З початком повномасштабного вторгнення багато підприємств в Україні змушені були зупинити роботу. Звичні ланцюжки поставок товарів та сировини порушилися, а іноземні підприємства скоротили обсяги виробництва товарів. На жаль, в той час це торкнулося і стіків для Айкоса.

Всі стіки HEETS та Fiit виготовляються на італійській фабриці Philip Morris International у Болоньї. Стіки для різних країн виготовляють на одній виробничій лінії, а потім фасують у пачки, надруковані різними мовами відповідно до законодавства кожної окремої країни. Через виробничі та логістичні складності, викликані війною, фабрика не встигала в достатній кількості виготовити та доставити до нас стіки в пачках з українськими текстами, але готова була поділитися вже готовими стіками, зробленими для країн Європейського Союзу.

Чи можна так робити? Чи це законно? Так. Щоб запобігти дефіциту різних товарів (і водночас зниженню податкових надходжень до бюджету), державою була розроблена спрощена процедура проведення деяких видів господарської діяльності та реалізації деяких продуктів до закінчення військового стану. У тому числі, це торкнулося продажу імпортних стіків та цигарок, вироблених та маркованих відповідно до вимог країн Європейського союзу.

Усі стіки в іноземних пачках імпортуються та продаються в Україні з повною сплатою акцизного збору та інших податків, передбачених Податковим кодексом України.

Також ти міг зустрічати звичайні пачки стіків HEETS, з написами українською, проте запаковані у незвичайні блоки – просто білі коробки. Все ОК, це також наші стіки, які були легально ввезені для продажу в Україні, зі сплатою усіх податків, але за пришвидшеним режимом згідно законодавства.

Джерело: Постанова Кабінету Міністрів України №314 від 18.03.2022 р.; Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану № 2120-IX від 15.02.2022".

Як виглядають стіки HEETS у закордонних пачках?

Лише для 5 смаків HEETS в Україні продавалися їх аналоги в пачках із Євросоюзу: HEETS Yellow, Purple (під назвою HEETS Mauve), Bronze, Turquoise, Amber.

5 смаків HEETS

Нагадаємо, що стіки HEETS у звичному дизайні можна замовити на сайті з безкоштовною доставкою від 599 грн.

Відмінності між стіками Хітс в українських та імпортних пачках

Стіки всередині пачок не відрізняються за смаком, складом, вмістом нікотину, конструкцією. Ціна у стіків в іноземних пачках така ж, як і у стіків в українських пачках. Всі стіки HEETS та Fiit виготовляються на одній фабриці у Болоньї (Італія). Відмінності можна побачити лише у зовнішньому вигляді пачки.

Що змінилося?

 1. Попередження буде іноземними мовами

  Може бути іспанською, грецькою, чеською, словацькою, литовською, латвійською. Чому так? Просто в Україну привезуть партії стіків, які зробили для різних країн ЄС.

 2. пачка HEETS

 3. HEETS Purple продавалися під назвою HEETS Mauve

  У країнах Європейського Союзу стики HEETS Purple продаються під назвою HEETS Mauve. За смаком, складом, вмістом нікотину і ступенем ментолізації вони не відрізняються.

 4. пачка HEETS відміність

 5. Вся інформація на пачці надрукована іноземними мовами

  Вся допоміжна інформація на пачці (про виробника, кількість стіків, вагу тютюну тощо) буде вказана іноземними мовами. Якщо хочете розібратися, як правильно трактувати її, заходьте сюди: Що означають написи на пачках стіків HEETS? Як правильно читати інформацію з пачки.

 6. Додано маркування про необхідність правильної, еко-френдлі утилізації використаних стіків

  Законодавство ЄС наказує додавати спеціальне маркування на продукти, які містять компоненти із пластику та потребують правильної переробки. Мається на увазі пластик у широкому розумінні слова, не просто як матеріал. Цей значок ставиться на різні категорії товарів: ватні палички, одноразовий посуд, сигарети та стіки, повітряні кулі, гігієнічні прокладки та тампони, харчові контейнери, пакети тощо. У тому числі, згідно із законодавством ЄС, таким чином маркуються і товари з біополімерних, біорозкладних сполук. Наприклад, паперові стаканчики або біорозкладні пакети.

  Чому такий значок додають до стіків? Фільтр стіків складається з біорозкладної біополімерної частини, що охолоджує аерозоль і поглинає надлишок вологи і 2 ацетатні кільця-фіксатори (той же матеріал, з якого зроблені сигаретні фільтри). Тому маркування з проханням не викидати на вулиці та не забруднювати довкілля у країнах ЄС ставиться і на цигарки, і на стіки.

пачка HEETS маркування

Як переконатися, що перед тобою оригінальні та законно ввезені стіки в іноземних пачках?

Перевір наявність акцизної марки. На кожній пачці стіків під поліетиленовою обгорткою наклеєна акцизна марка, яка свідчить про сплату акцизного збору до бюджету України.

пачка HEETS акциз

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.