Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 14, 2023

Як користуватися IQOS ORIGINALS ONE

Нещодавно купив IQOS ORIGINALS ONE? На випадок, якщо це твій перший IQOS, почнемо з самого початку та трохи розкажемо про системи нагрівання тютюну. Якщо ж ти вже добре знайомий з пристроями Айкос, гортай одразу до розділу «Що таке IQOS ORIGINALS ONE?».

Як працюють системи нагрівання тютюну?

Почнімо з головного — що таке системи нагрівання тютюну? Це електронні гаджети, що нагрівають тютюн, а не спалюють його (як це відбувається у сигареті).

В основі роботи IQOS технологія HeatControl, яка дозволяє нагрівати тютюн у стіку без горіння. Керамічне лезо нагріває стік, в результаті чого випаровується тютюновий аерозоль. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

* «95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Читати більше про гаджети для нагрівання тютюну: Системи нагрівання тютюну: що це, які бувають, як обрати.

Що таке IQOS ORIGINALS ONE?

IQOS ORIGINALS ONE (Айкос Оріджиналс Ван) — це модель IQOS у форматі «все в одному».Він має ті ж самі технологію і принцип роботи, що й інші системи нагрівання тютюну IQOS, але відрізняється рядом характеристик:

 • Монолітна конструкція без традиційного поділу на тримач та зарядний пристрій;
 • Повного заряду батареї вистачає на 20 стіків без підзарядки;
 • Незважаючи на потужну батарею, девайс важить всього 70 грамів та заряджається на півгодини швидше за інші айкоси;
 • Індикатор показує не лише заряд пристрою, а й веде відлік затяжок до кінця сеансу.

Як користуватися IQOS ORIGINALS ONE

IQOS ORIGINALS ONE

А тепер до справи — давай покроково розберемося, як користуватися IQOS ORIGINALS ONE:

 1. Дістань із пачки стік та встав його в Айкос. Для цього обережно відсунь кришечку-засувку на верхній частині пристрою та встав стік до сріблястої лінії на фільтрі, тютюновою частиною донизу.

 2. Важливо: в жодному разі не прокручуй стік, коли вставляєш або виймаєш його з пристрою. Так ризикуєш пошкодити нагрівальне лезо.

 3. Затисни кнопку на 4 секунди, щоб увімкнути IQOS ORIGINALS ONE. Ти зрозумієш, що нагрівання стіка розпочалося, коли девайс завібрує, а світловий індикатор заблимає білим. Зачекай 20 секунд, поки Айкос нагріє стік. Коли девайс завібрує вдруге, а індикатор перестане блимати, можеш розпочинати використання. 
 4. Початок сеансу використання. У тебе є 6 хвилин або 14 затяжок — приблизно на стільки ж зазвичай вистачає однієї сигарети. Тож, ритуал використання буде схожим на той, до якого звикли курці. Зважай, що затяжки при використанні IQOS трохи відрізняються від сигаретних. Девайс легко віддає аерозоль, тому не потрібно тягнути надто сильно. Спочатку тобі навіть може здатися, що стік погано тягнеться, а аерозолю мало, але насправді він просто легший і менш насичений, ніж у сигарет.Смак теж відрізняється, адже тютюновий аерозоль не має горілого присмаку. Сигарети утворюють смоли — IQOS ні. Смоли — твердий залишок сигаретного диму, який утворюється після згорання сигарети. IQOS не виділяє смоли, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він утворює аерозольний залишок, який принципово відрізняється від смол і містить значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.* Повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовження паління.**
 5. * Середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з сигаретним димом.
  ** Джерело: На основі сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

 6. Роби затяжки правильно. Роби невеличкі паузи між затяжками (у 4-5 секунд), щоб пристрій встигав прогріти тютюн. Не затягуйся надто сильно. Також можеш поглядати на світловий індикатор — він покаже, скільки лишилося до кінця сеансу. Приблизно після кожних трьох затяжок, індикатор підсвічуватиме на одну поділку менше. Коли до кінця сеансу залишатиметься близько 30 секунд або дві затяжки, Айкос завібрує, а на його світловому індикаторі почне блимати нижня риска.
 7. Можеш закінчити сеанс або одразу використати наступний стік. Коли індикатор згасне, це означатиме, що сеанс закінчився. Підійми ковпачок до моменту, коли почуєш клік, дістань стік, поверни ковпачок на місце та закрий кришечку-засувку.

  Далі у тебе два варіанти — завершити використання або використати наступний стік. IQOS ORIGINALS ONE дозволяє використовувати до 20 стіків без перерв на підзарядку. Єдине, зверни увагу, якщо використати 3 стіки поспіль, зовсім без пауз, девайс автоматично запустить режим автоохолодження приблизно на 5 хвилин. У цей час ти не зможеш скористатися Айкосом, а якщо спробуєш його увімкнути, індикатор буде тричі блимати та гаснути.

Ось і все! Щоб закріпити знання, радимо подивитися відеоінструкцію як використовувати IQOS ORIGINALS ONE.

5 лайфхаків для користувачів IQOS ORIGINALS ONE

Наостанок нагадаємо тобі про 5 порад, дотримуючись яких можеш бути впевненим, що девайс тебе не підведе і прослужить довго.

5 лайфхаки ORIGINALS ONE

1. Тримай Айкос зарядженим

Повного заряду батареї IQOS ORIGINALS ONE вистачає на 20 стіків, тобто на цілу пачку. Щоб девайс не підвів тебе у момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати IQOS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

2. Ніколи не крути стік в Айкосі

Коли використовуєш, вставляєш чи дістаєш стік, не крути його, щоб не пошкодити нагрівальне лезо.

3. Чисти пристрій після кожної пачки

Не забувай чистити IQOS після кожних 20 стіків, щоб смак і аромат лишалися такими, як мають бути.

ORIGINALS ONE

4. Не забувай закривати кришечку-засувку після використання

Так у Айкос точно не потрапить нічого зайвого. 

5. Використовуй лише оригінальні аксесуари для зарядки

Використовуй лише оригінальний блок живлення і USB-кабель для зарядки, що йдуть у комплекті до IQOS ORIGINALS ONE. Для найшвидшої зарядки радимо заряджати пристрій від розетки.

Гарантія на IQOS ORIGINALS ONE

На IQOS ORIGINALS ONE діє гарантія 12 місяців. Це означає, що якщо пристрій вийде з ладу протягом року, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. Також протягом року діє одна бонусна негарантійна заміна на випадок поломки леза. Перевірити, чи діє ще гарантія на твій Айкос, та чи залишилася у тебе бонусна негарантійна заміна, можна в особистому кабінеті в розділі «Мої пристрої».

Звернутися за сервісним обслуговуванням можна в будь-який фірмовий магазин IQOS Space або службу підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Також ти можеш продовжити дію стандартної гарантії, скориставшись екстра гарантією. Це 1 рік додаткової гарантії, яка почне діяти після закінчення звичайної гарантії. Замовити її можна одразу при покупці нового пристрою або придбати окремо для старого девайсу, якщо він відповідає низці умов. Докладніше про екстра гарантію.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

гарантія ORIGINALS ONE

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.