Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 19, 2024

Як використовувати IQOS ILUMA. Гайд для юзерів IQOS попередніх моделей

Якщо ти і раніше використовував IQOS, то вже знаєш, як працюють системи нагрівання тютюну та чого від них очікувати. Тож, замість детальної інструкції зосередимося на тих моментах, в яких використання Айкос Ілюма суттєво відрізняється від Айкос попередніх поколінь.

Як працює IQOS ILUMA

IQOS ILUMA, як і всі інші системи нагрівання тютюну, наприклад IQOS або lil, нагріває тютюн, не підпалюючи його. Проте IQOS ILUMA працює за інноваційною технологією індукційного нагрівання. На відміну від IQOS попередніх поколінь із вбудованим нагрівальним лезом або голкою, що пронизують тютюн та нагрівають його зсередини стіка, Айкос Ілюма не має вбудованого нагрівального леза. Замість цього нагрівальний елемент у вигляді металевої смужки вбудований в кожен стік TEREA. Айкос Ілюма генерує електромагнітне поле, що нагріває металевий елемент у стіку, а той, в свою чергу, розігріває тютюн до випаровування аерозолю.

Саме тому для використання IQOS ILUMA підходять лише стіки Тереа, і не підходять Хітс, Фіт, Блендс та всі інші. 

Девайси IQOS ILUMA та IQOS ILUMA PRIME мають фірмову двокомпонентну конструкцію з тримачем та зарядним пристроєм, але пропонують покращений користувацький досвід і повністю новий дизайн.

IQOS ILUMA ONE — це пристрій у форматі все-в-одному (нагадує IQOS ORIGINALS ONE), проте з новою технологією, у надсучасному дизайні та з новими функціями.

Зарядного пристрою Айкос Ілюма Прайм і Айкос Ілюма вистачає на 20 використань без підзарядки, а тримача — на 2 стіки поспіль. Повний заряд Айкос Ілюма Ван розрахований на 20 стіків.

Один сеанс будь-якого з пристроїв Айкос Ілюма триває 6 хвилин або 14 затяжок — залежить від того, що настане раніше.

Чого очікувати від використання IQOS ILUMA в порівнянні з IQOS попередніх поколінь

Айкос Ілюма, як і Айкос попередніх поколінь нагріває тютюн, не підпалюючи його, до випаровування аерозолю зі смаком справжнього тютюну. Але процес використання Айкос Ілюма і враження від нього дещо відрізнятимуться від тих, до яких ти звик з Айкос попередніх поколінь. Звісно ж, у кращий бік!

 1. В Айкос Ілюма стік легше вставляти і діставати, ніж це було з Айкос попередніх поколінь. Стік можна вільно обертати, не побоюючись випадково пошкодити нагрівальне лезо. Щоб дістати використаний стік, не потрібно підіймати ковпачок тримача. Просто вийми його, потягнувши вгору.
 2. Для того, щоб розпочати і закінчити сеанс, не потрібно натискати на кнопку. Айкос Ілюма має автозапуск і автостоп: девайс автоматично розпочне і зупинить сеанс, щойно ти вставиш або дістанеш стік з нього.
 3. Багато споживачів погоджуються, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  *63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020–2021
 4. Затяжка здаватиметься легшою ніж з IQOS попередніх поколінь. Айкос Ілюма тягнутиметься легше, ніж Айкос попередніх поколінь.*
  *75% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020–2021
 5. Після використання Айкос Ілюма не потрібно чистити. Ніколи. Оскільки стік Тереа з обох боків закритий фільтрами-заглушками, тютюн напряму не контактує з девайсом і не забруднює його.
 6. Під час використання від IQOS ILUMA буде менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
  *75% з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020–2021

Лайфхак: коли обиратимеш стіки, зверни увагу на назви. Більшість смаків стіків TEREA дублюють популярні аромати HEETS. Так зможеш швидко знайти той аромат, що подобався тобі раніше.

Інструкція з використання IQOS ILUMA

Тут майже все так само, як і з IQOS попередніх поколінь, навіть простіше. Детальніше про те, як користуватися Айкос Ілюма нижче.

 1. Вмикаємо Айкос. Перед першим використанням увімкни девайс, затиснувши кнопку на кілька секунд. Індикатори мають засвітитися. Якщо індикатори не засвітилися, постав девайс на зарядку. Якщо у тебе IQOS ILUMA ONE, перед тим, як вставляти стік, відсунь кришечку-засувку.
 2. Вставляємо стік TEREA. Айкос Ілюма працює лише зі стіками Тереа. Девайс вміє розпізнавати стіки та нагріває лише з ті, що призначені саме для нього. Хітс, Фіт, Блендс та інші стіки не підходять для використання з Айкос Ілюма. Встав стік до лінії на фільтрі, написом ТEREA догори.
 3. Починаємо нагрівання. IQOS ILUMA PRIME і IQOS ILUMA мають нову функцію автозапуску. Тож, натискати кнопку не потрібно! Сеанс розпочнеться автоматично, якщо вставити стік. Якщо автозапуск не спрацював, або ти вимкнув його в додатку, щоб розпочати, натисни кнопку.
  IQOS ILUMA ONE не має функції автозапуску. Щоб розпочати сеанс, затисни кнопку на кілька секунд.
 4. Починаємо використання. Як і в інших моделях Айкос, один сеанс Айкос Ілюма триває 6 хвилин або 14 затяжок. Щоб під час усього сеансу було достатньо аерозолю, а смак залишався таким же насиченим, як і на початку, роби плавні затяжки з невеликими паузами між ними.
  Нова функція: можеш за допомогою смарт жесту перевірити скільки часу залишилося до кінця сеансу. Легенько торкнися тримача двічі. Якщо тримач завібрує три рази — залишилося 50–75% сеансу, якщо два — 25–50%, один — залишилося 25% і менше. Єдине, цей смарт жест потрібно спочатку активувати у додатку IQOS App.
 5. Закінчуємо сеанс. Як і раніше, за 30 секунд або 2 затяжки до кінця сеансу, тримач завібрує, а індикатори почнуть блимати. Якщо захочеш закінчити сеанс раніше, просто вийми стік — девайс автоматично зупинить нагрівання. Після закінчення сеансу дістань стік, потягнувши його вгору. Натискати кнопку, припіднімати ковпачок, прокручувати стік не потрібно.

Більше про те, як користуватися пристроями IQOS ILUMA, можна дізнатися з покрокових інструкцій:

Як користуватися IQOS ILUMA PRIME?

Як використовувати IQOS ILUMA?

Як користуватися IQOS ILUMA ONE?

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.