Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 5, 2023

IQOS 2.4 Plus: інструкція з використання

Зауваж, що модель IQOS 2.4 Plus більше не випускається і знята з виробництва. На зміну йому прийшли новіші моделі девайсів, наприклад, IQOS ORIGINALS DUO. Більше про актуальну модель у огляді системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO.

Втім, сервіси для користувачів IQOS 2.4+ все ще працюють. Якщо ж у тебе ще залишився IQOS 2.4+, сервісну підтримку для нього ти і надалі можеш отримати в брендових магазинах IQOS Space. Також можеш звернутись до служби підтримки за номером 4767, або ж провести онлайн-діагностику несправностей на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Як працюють системи нагрівання тютюну?

Для початку трохи про технологію — що таке системи нагрівання тютюну? Система нагрівання тютюну — це електронний пристрій, що нагріває тютюн, а не спалює його, як це відбувається у сигареті.

В основі роботи IQOS технологія HeatControl, за допомогою якої девайс нагріває тютюн у стіку без горіння. Керамічне лезо нагріває тютюн у стіку, в результаті чого випаровується тютюновий аерозоль. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.

* «95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Дізнатись більше: Системи нагрівання тютюну: що це, які бувають, як обрати.

Як користуватися IQOS 2.4 Plus? Інструкція з використання IQOS 2.4 Plus

1. Перевір заряд пристрою та тримача. Щоб почати користуватися Айкос 2.4+, потрібно впевнитися, що він включений і заряджений. Для цього затисни кнопку включення IQOS на 4-5 секунд. Якщо жоден з індикаторів не засвітився — IQOS потрібно поставити на зарядку. Якщо ж всі індикатори по черзі заблимають і згаснуть — зарядний пристрій IQOS заряджений.

Тепер перевір, чи заряджений тримач IQOS. Для цього відкрий кришку зарядного пристрою IQOS і дістань тримач. Якщо індикатор тримача не засвітився, ймовірно, тримач розряджений. В такому випадку встав тримач назад в зарядний пристрій і дай йому 4-5 хвилин на підзарядку. Коли верхній продовгуватий індикатор на зарядному пристрої блимає — це означає, що тримач заряджається. Як тільки він перестане блимати і згасне — можна починати.

айкос 2.4 зарядний пристрій

2. Встав стік у тримач. Дістань тримач IQOS 2.4 Plus з зарядного пристрою і встав всередину стік прямим і обережним рухом, приблизно до рівня сріблястої лінії. 

Важливо: не крути стік в тримачі — так ти можеш пошкодити нагрівальне лезо всередині.

айкос 2.4 тримач

3. Увімкни девайс та розпочни використання. Натисни на кнопку тримача і утримуй її. IQOS завібрує та індикатор повільно заблимає — тютюн почав нагріватися. Коли індикатор почне горіти постійним білим світлом (секунд через 20), це означатиме, що IQOS готовий до використання. Сеанс IQOS розрахований на 12-14 затяжок або 6 хвилин (залежно від того, що наступить раніше). Спочатку тобі може здатися, що ти не «накурюєшся», а одне використання IQOS займає менше заявленого часу. Так може здаватися, через те що ти за звичкою робиш затяжки занадто часто, як з сигаретами. При використанні IQOS перерви між затяжками повинні бути не менше 4-5 секунд. Цей час необхідний для того, щоб лезо всередині тримача встигало прогріти тютюн в стіку. При затяжках натискати на кнопку не потрібно.

4. Закінчи сеанс.Коли тримач знову завібрує, а індикатор почне блимати, це означатиме, що сеанс закінчується і у тебе залишилося 2 затяжки. Після цього індикатор повністю згасне. Підніми ковпачок тримача вгору і дістань використаний стик. Встав тримач назад в зарядний пристрій. Через 4 хвилини 10 секунд IQOS буде знову готовий.

Як чистити IQOS 2.4 Plus? Інструкція з чистки IQOS 2.4 Plus

Одна з головних умов правильної експлуатації IQOS — регулярна чистка тримача. Завдяки цьому твій девайс прослужить довше, але найголовніше — смак залишатиметься чистим і насиченим.

Чистити Айкос рекомендується після кожних 20 використань — це якраз пачка стіків. Але якщо ти відчуваєш гіркоту в смаку або інші зміни, можна чистити і частіше.

ковпачок айкос 2.4

Щоб почистити девайс, виконай кілька простих дій:

  1. Перед чисткою тримача IQOS дай йому охолонути хоча б 30 секунд. 
  2. Зніми ковпачок з тримача і злегка постукай по ньому, щоб витрусити залишки тютюну. 
  3. Відкрий інструмент для чистки IQOS. Встав його в тримач, не прокручуючи, а далі обережно поверни 2-3 рази в одному напрямку.
щіточка для чистки айкос

Час від часу використовуй палички для чистки IQOS. Встав паличку уздовж нагрівальної камери і очисти дно круговими рухами. Не намагайся очистити лезо — так ти можеш його пошкодити. Не забудь також почистити внутрішню частину ковпачка.

палички для чистки айкос

Ми не рекомендуємо чистити IQOS сторонніми предметами, такими як скріпка, вушна паличка або зубочистка — це також може нашкодити лезу. Якщо в нагрівальній камері щось застрягло і інструмент для чистки не допомагає, краще звернутися до наших експертів в брендових магазинах IQOS Space. Адресу найближчого магазину знаходь на інтерактивній мапі

В жодному разі не допускай контакту IQOS з водою! Це може пошкодити електроніку. І не радимо самостійно чистити його спиртом — алкогольний присмак і запах ще довго відчуватимуться під час використання.

Інструмент для чистки теж бажано періодично чистити. Не промивай його водою — краще скористайся паличками для чистки IQOS або протри його серветкою.

До речі, в Айкос 2.4 Плюс є функція автоматичної, або, як її ще називають, примусової самоочистки. Після кожних 20 стіків зарядний пристрій IQOS автоматично включає процес очищення тримача за допомогою нагрівання. Ти також можеш самостійно запустити автоочистку. Для цього потрібно затиснути одночасно кнопку включення і кнопку Bluetooth на кілька секунд. Коли автоочистку буде завершено, зарядний пристрій автоматично перезарядить тримач.

Як заряджати IQOS 2.4 Plus? Інструкція з зарядки IQOS 2.4 Plus

Дізнатися про заряд IQOS 2.4 Plus можна за індикаторами на корпусі. 4 точкових індикатора показують заряд зарядного пристрою: чим більше світиться білим — тим більше заряду в IQOS. Продовгуватий індикатор над ними відповідає за заряд тримача.

індикатори айкос

Заряджати тримач IQOS 2.4 Plus необхідно після кожного використання. Дістань використаний стік і встав тримач в зарядний пристрій. Коли індикатор блимає — це значить, що тримач заряджається. Повна зарядка тримача IQOS 2.4 Plus займає 4 хвилини 10 секунд. Коли продовгуватий індикатор перестане блимати, це буде сигналізувати про те, що IQOS знову готовий до використання.

Зарядний пристрій IQOS розрахований приблизно на 20 використань. Якщо жоден з індикаторів не світиться — IQOS повністю розряджений.

Важливо: заряджати IQOS бажано офіційними USB-кабелем і адаптером живлення від розетки. До речі, в IQOS 2.4 Plus роз'єм старого формату — mini-USB.

зарядка айкос

Найпростіше заряджати IQOS 2.4 Plus щодня: просто постав його на зарядку на ніч зі смартфоном. Радимо підключати IQOS до звичайної розетки замість USB-порту ноутбука і портативних зарядок — так значно швидше.

Якщо ти не знайшов відповідь на своє питання, можеш також переглянути розгорнуту паперову інструкцію, що йде в комплекті з IQOS. А ще ти завжди можеш звернутися за допомогою до нас.

Служба підтримки IQOS: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-bot IQOS

FacebookInstagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.