Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 31, 2023

Як увімкнути lil SOLID? Покрокова інструкція з відео

Як увімкнути (активувати) новий lil SOLID при першому використанні

Купив новенький lil SOLID [Ліл Солід], намагаєшся його увімкнути, але він не реагує? Не переймайся. Так і має бути. Новий lil SOLID із щойно розпакованої коробки до першого використання знаходиться у «сплячому режимі». Його потрібно активувати. Зараз розповімо, як увімкнути Ліл Солід та як його вивести зі «сплячого режиму».

як включити ліл солід

Перед тим, як вперше використати Ліл Солід, його необхідно «розбудити». Це легко! Щоб активувати lil SOLID, просто увімкни його у розетку за допомогою блоку живлення та USB-кабеля, які йдуть в комплекті. Вистачить навіть кількох секунд. Щойно ти поставиш ліл Солід на зарядку, індикатор засвітиться блакитним. Все, lil SOLID активовано. Можна використовувати.

зарядка ліл солід

Якщо індикатор на кнопці не засвітився або почав блимати блакитним, можливо, lil SOLID розрядився. Просто залиш його увімкненим у розетку до повного заряду батареї. На це знадобиться до 2 годин.

Як увімкнути ліл СОЛІД 2.0, щоб почати використовувати стік?

Управління Ліл СОЛІД відбувається за допомогою однієї кнопки: увімкнення та вимкнення, перевірка заряду акумулятора, автоматична чистка, перезавантаження. У lil SOLID 2.0 тач-кнопка захована під індикатором. У lil SOLID 1.0 це велика прямокутна кнопка на корпусі, ти її одразу помітиш. 

Тепер покрокова інструкція, як запустити Ліл Солід 2.0, щоб почати використання:

 1. Щоб скористатися ліл СОЛІД 2.0, відсунь круглу кришечку вбік (вона знаходиться на ковпачку). Встав стік до сріблястої лінії тютюновою частиною донизу.
 2. Затисни кнопку на 2 секунди до вібрації. Індикатор почне блимати блакитним. 
 3. Пристрою знадобиться 25 секунд, щоб нагріти стік. Коли девайс завібрує вдруге, а індикатор перестане блимати, можеш починати використання.
 4. Сеанс триває 14 затяжок або 5 хвилин, залежно від того, що настане раніше. За 30 секунд або 3 затяжки до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор буде блимати блакитним. Після закінчення сеансу пристрій вимкнеться автоматично.
 5. Щоб дістати стік, прокрути його мінімум тричі в одному напрямку, витягни і закрий кришечку.
 6. Ти можеш використати до 3 стіків поспіль без пауз. Після цього пристрій буде автоматично охолоджуватись протягом 3-4 хвилин.

Переглянути як включити та користуватись Ліл Солід можна у відео-інструкції «Як використовувати lil SOLID 2.0?Як включити lil SOLID 1.0, щоб почати використовувати стік?

З lil SOLID 1.0 усе дуже схоже, але все ж із кількома відмінностями: 

 1. Спочатку відсунь круглу кришечку на ковпачку вбік. Встав стік тютюновою частиною вниз, до упору. 
 2. Затисни кнопку на пристрої (~ 2 секунд). lil SOLID легенько завібрує, а індикатор почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться 20 секунд, щоб нагріти тютюн.
 3. Девайс завібрує вдруге і індикатор перестане блимати — lil SOLID готовий до використання!
 4. Тривалість сеансу — 4 хвилини або 14 затяжок, залежно від того, що настане першим. Ліл попередить тебе вібрацією один раз про останні 30 секунд або 3 затяжки. По закінченню сеансу індикатор згасне, а пристрій автоматично вимкнеться.
 5. Щоб дістати стік, прокрути його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягни стік та закрий кришечку. 

Що робити, якщо lil SOLID не вмикається? 

Ліл Солід може не вмикатися, якщо:

 • це зовсім новий девайс, щойно з коробки, що перебуває у режимі сну. В такому випадку підключи його на зарядку хоча б на пару секунд. Він має активуватися.
 • ліл повністю розрядився. Підключи його до розетки та залиши заряджатися. Для повної зарядки знадобиться 2 години.
 • ліл вийшов з ладу. Спробуй провести онлайн-діагностику несправностей або звернися до служби підтримки. 

Якщо ліл вмикається, але не працює, спробуй перезавантажити девайс. Перезавантаження Ліл Солід може допомогти вирішити деякі проблеми, які пов’язані з електронікою або збоєм програмного забезпечення. 

Щоб перезавантажити lil SOLID, необхідно зробити декілька простих кроків:

 1. Затисни кнопку на 8 секунд. Не відпускай її навіть після початку вібрації пристрою.
 2. lil SOLID 2.0 при перезавантаженні по черзі блимає 2 рази червоним, оранжевим, блакитним і синім кольором. У lil SOLID 1.0 індикатор заблимає по 2 рази синім, світло-блакитним і помаранчевим, сигналізуючи про те, що пристрій перезавантажується. 
 3. Коли перезавантаження завершиться, пристрій завібрує, а індикатор світитиметься блакитним кольором протягом 1 секунди.

Радимо почитати й інші матеріали, які можуть стати у нагоді:

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ LIL SOLID 2.0: ІНСТРУКЦІЯ З ВІДЕО

5 ЛАЙФХАКІВ З ВИКОРИСТАННЯ LIL SOLID

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.