Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 20, 2023

Як чистити lil HYBRID і чи потрібно це взагалі робити?

Зверни увагу, що модель lil HYBRID, стіки MiiX і поди для неї вже зняті з продажу в Україні. Якщо ти маєш ліл Хайбрід, що вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей і зробити гарантійну заміну на іншу систему нагрівання тютюну (з актуального асортименту).

Неймовірно, але факт: lil HYBRID — гаджет, який практично не потребує чистки. У комплекті ти не знайдеш традиційних щіточок для чистки. Вся справа в тому, що спеціальні стіки MiiX для девайса з обох боків закриті фільтрами, а одноразові поди чистити не потрібно — тільки міняти. А це означає, що гаджет практично не забруднюється. Тож ця інструкція з чистки lil Hybrid майже і не інструкція у традиційному сенсі.

Та все ж, в комплекті з Ліл Хайбрид є два інструменти для чистки: шпилька та палички. Тобі не доведеться користуватися ними часто, але знати про них варто. Навіщо вони? Як ними користуватись? У яких випадках lil HYBRID таки потрібно чистити і як часто? Про все це зараз розповімо.

Чи потрібно чистити lil HYBRID? Як це робити?

Скоріше за все чистити lil HYBRID не знадобиться — він практично не брудниться. Ця особливість пояснюється специфічною конструкцією стіків та нагрівальної камері девайсу. Справа в тому, що у стіків MiiX немає тютюнової сторони. Тютюн закритий з обох боків ацетатними кільцями-фільтрами, тому у дрібних частинок тютюну просто немає шансів залишитися всередині камери нагрівання. Також у Ліл Хайбрід немає нагрівального леза — стік прогрівається по контуру, крізь паперову оболонку, від стінок камери. Завдяки цьому тютюн не контактує безпосередньо ні з нагрівальним елементом, ні з нагрівальною камерою. Отже, тютюн усередині камери не залишається, а стійкий запах тютюну не накопичується з часом.

В комплекті з пристроєм навіть немає щіточки для чистки, але є спеціальна шпилька, яка підстрахує і допоможе дістати застряглий елемент стіку, якщо він зламався і залишився всередині. Також у комплект входять ватні палички — щоб видалити конденсат від аерозолю, якщо він там з'явиться.

Чистка lil HYBRID за допомогою ватних паличок

Як виглядають і навіщо потрібні: у комплекті з lil HYBRID йдуть 10 сухих ватних паличок. У палички два різні за діаметром кінчики — вузький і з ширшою ватною обмоткою. Ширший призначений для чистки внутрішньої частини камери для стіку, а тонкий — для очищення області кріплення змінного картриджа.

Палочки для чистки ліл хайбрід

Важливо: замінити їх паличками для IQOS та lil SOLID не можна. lil HYBRID не терпить потрапляння вологи, а ватні палички для інших гаджетів від Айкос зволожені спиртовим розчином.

Окремо палички для чистки lil HYBRID не продаються, тож радимо їх не губити. Оскільки гаджет практично не потребує чищення, їх має вистачити на довгий час. Якщо все-таки тобі терміново знадобиться почистити гаджет, коли оригінальних паличок для чистки не буде під рукою, скористайся звичайними сухими вушними ватними паличками. Головне — не використовуй палички для Айкоса чи ліл Соліда.

Коли може знадобитися: коли помітив в камері рідину (зібрався конденсат від аерозолю або з поду витекла рідина).

Як чистити lil Hybrid паличками: 

  1. Зніми із пристрою ковпачок і натисни кнопку вилучення змінного поду, щоб вийняти його. 
  2. Розпочни чистку. Товстий кінець палички призначений для очищення внутрішньої частини камери для стіку, а тонкий — для області кріплення поду.

Навіщо lil HYBRID потрібна шпилька

Як виглядає і для чого потрібна: у комплекті з lil HYBRID також йде шпилька із термостійкого пластику. Виглядає як невелика чорна лопатка з тонким наконечником з зубцями, що виступають. Зубці потрібні для того, щоб було зручно підчепити застряглий в камері фільтр. Таке трапляється рідко, але все ж буває.

Шпилька для чистки ліл хайбрід

Шпилька окремо не продається. Так що, хоча потрібна вона й рідко, краще її не губити.

Коли може знадобитися: нижній фільтр від використаного стіку застряг у камері.

Як чистити: крок перший — помісти шпильку в камеру нагріву так, щоб вона зачепила фільтр, що застряг. Крок другий — витягни шпильку разом із фільтром.

На нижній частині стіка є виїмка у формі зірочки. Тому у шпільки такі форма і діаметр, щоб вона легко входила до цієї виїмки. Завдяки цьому можна легко підхопити кільце фільтра, якщо воно раптом застрягло.

Якщо цього не зробити, то девайсом скористатися не вдасться. Застряглий фільтр заважатиме вставити новий стік. Тому, якщо тобі не вдається вставити стік в lil Hybrid, перевір, чи не залишився всередині шматочок фільтра.

Чи можна використовувати інструменти для чистки IQOS або lil SOLID

Інструменти для чистки IQOS або lil SOLID однозначно не можна використовувати під час чистки lil HYBRID. Вони для цього не призначені. Щіточки для чистки IQOS та lil SOLID розраховані на ширший діаметр нагрівальної камери та наявність нагрівального елемента всередині (леза або голки). Тому тобі не вдасться ні вставити ці щіточки в lil HYBRID, ні почистити ними пристрій.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.