Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 19, 2023

Як чистити IQOS ORIGINALS ONE: покрокова інструкція

Своєчасна та ретельна чистка — запорука того, що IQOS прослужить тобі довго, а смак тютюну завжди буде таким, яким має бути. Ми підготували покрокову інструкцію з чистки IQOS ORIGINALS ONE з якою цей процес буде простим та ефективним.

До речі, якщо це твоє перше знайомство цим девайсом, радимо також почитати про те як використовувати новий IQOS ORIGINALS ONE.

Як зрозуміти, що IQOS ORIGINALS ONE пора чистити?

В ідеалі Айкос слід чистити після кожної пачки стіків, щоб смак був таким, як має.

Якщо ти зіткнувся з будь-яким з цих симптомів, це означає, що вже час почистити Айкос:

 • Змінився смак аерозолю — він гірчить або просто відрізняється від звичайного,
 • Запах став неприємним,
 • Стік погано тягнеться і дає мало аерозолю,
 • Стік погано вставляється,
 • Ковпачок не надягається на девайс.

Розповідаємо, якою має бути правильна чистка IQOS ORIGINALS ONE.

Як чистити IQOS ORIGINALS ONE?

Тобі знадобляться інструмент для чистки (так, та сама чістілка Айкос), що йде у комплекті до IQOS ORIGINALS ONE, палички для чистки та 5-10 вільних хвилин.

Послідовність дій наступна:

 1. Переконайся, що пристрій охолонув.
  Дай девайсу хоча б 30 секунд після використання, щоб він встиг охолонути.


 2. IQOS ORIGINALS ONE
 3. Почисти ковпачок.
  Почнемо з ковпачка: постукай по ньому, щоб витрусити залишки тютюну, за потреби можеш промити водою, але ретельно висуши його перед тим, як знову одягати на пристрій. Радимо також інколи чистити ковпачок за допомогою паличок для чистки IQOS.

 4. IQOS ORIGINALS ONE

 5. Скористайся щіточкою для чистки.
  Тепер переходимо до самого девайсу. На цьому етапі нам знадобиться двосторонній інструмент для чистки. З одного боку у нього щіточка для нагрівальної камери, а з іншого — насадка для леза. Почнемо з щіточки, обережно встав її у пристрій так, щоб вона вперлася у дно нагрівальної камери. Тричі легенько прокрути її в один бік, а після цього, вийми щіточку та витруси залишки тютюну.

  Важливо: не прокручуй щіточку, доки не вставиш її до кінця! Так ти можеш пошкодити лезо.


 6. IQOS ORIGINALS ONE

 7. Скористайся насадкою для чистки леза.
  Відкрий «чистілку» зі сторони відповідної насадки — ти одразу впізнаєш її за двома зубцями. Акуратно встав інструмент у пристрій так, щоб лезо розташувалося рівно між цими зубцями. Тепер обережно понахиляй насадку з боку в бік кілька разів. Не бійся, вона рухома та не пошкодить нагрівальний елемент — шліфувальні пластини рухаються вздовж леза. Витягни насадку та ще раз витруси залишки тютюну.

 8. IQOS ORIGINALS ONE

 9. Скористайся паличками для чистки IQOS.
  Для ідеального результату скористайся паличками для чистки — вони створені спеціально для IQOS та мають оптимальну довжину голівки, щільність матеріалу та ступінь зволоження. Палички для чистки не входять у базову комплектацію пристрою, але їх можна замовити на офіційному сайті IQOS. 

  Легенько протри паличкою пристрій всередині, щоб почистити його від залишків тютюну, які не вдалося прибрати щіточкою. Не забудь протерти і сам ковпачок з обох сторін.

IQOS ORIGINALS ONE

А щоб закріпити навичку, радимо подивитися відеоінструкцію про те, як правильно чистити IQOS ORIGINALS ONE.Професійна чистка у IQOS Space

Також хочемо нагадати, що ти можеш скористатись безкоштовною професійною чисткою у будь якому фірмовому магазині IQOS. Просто принось свій Айкос, а ми про нього подбаємо. Адреси брендових магазинів знаходь на інтерактивній мапі.

Особливо радимо професійну чистку на випадок, коли девайс дуже забруднився і самостійна чистка не допомагає вирішити цю проблему. Крім чистки, наші експерти також перевірять, чи достатньо аерозолю виділяється під час нагрівання стіка, а також почистять та відшліфують нагрівальне лезо.

Лишились питання? Звертайся до нашої служби підтримки за номером 4767 або 0 800 507 807, або у бот IQOS у Viber або Telegram.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.