Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 16, 2023

Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція з відео.

Зібрали для тебе корисні поради та інструкції по використанню lil SOLID 2.0 у одній статті: розповімо як правильно заряджати ліл СОЛІД 2.0. А попутно відповімо на важливі питання про зарядку пристрою: «як перевірити заряд ліл», «що робити, якщо ліл солід не заряджається», «чим заряджати ліл солід 2», «як часто заряджати», «скільки часу займає повна зарядка», «чи обов'язково кожен раз повністю заряджати ліл»?

Тут є інші корисні інструкції: як користуватися Ліл Солід і як чистити lil SOLID 2.0.

Якщо віддаєш перевагу відеоформату, дивись відеоінструкцію по зарядці lil SOLID 2.0.


Як зарядити lil SOLID 2.0

Щоб зарядити lil SOLID, тобі знадобляться три речі: сам гаджет, адаптер для розетки і USB-кабель.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

 1. Підключи кабель до пристрою (у Ліл Солід роз'єм Type C).
 2. Підключи адаптер до розетки.
 3. Світловий індикатор почне блимати — це сигнал про те, що все добре та гаджет заряджається.
 4. Світловий індикатор згас — гаджет повністю зарядився.

Для того, щоб використовувати Ліл Солід, тобі не потрібно чекати повної зарядки. Але перед першим використанням відразу після покупки радимо зарядити гаджет повністю, якщо він не заряджений.

Батарея Ліл Солід 2.0 дозволяє використовувати 25 стіків на одному заряді, а кожен сеанс триває до 5 хвилин. Щоб зарядити пристрій повністю з нуля знадобиться 2 години.

lil SOLID 2.0 оснащений сучасним стандартом роз'єму для зарядки — Type-C. Незважаючи на універсальність Type-C, радимо користуватися саме оригінальними адаптером і USB-кабелем, які йдуть в комплекті з пристроєм. Так lil SOLID 2.0 точно буде працювати справно та заряджатися швидко. Якщо оригінальні пристрої для зарядки втрачені, не проблема. На сайті можна окремо замовити USB-кабель та адаптер для зарядки.

Як визначити рівень заряду ліл СОЛІД 2.0

Перевірити рівень заряду батареї Ліл Солід можна за допомогою довгастого світлового індикатора. Він всього один, тож ти його точно ні з чим не сплутаєш. Просто натисни на індикатор. Його колір зміниться відповідно до того, скільки заряду залишилося.

 • Якщо індикатор світиться синім — батарея заряджена на 60-100%
 • Холодним блакитним — рівень заряду батареї від 30 до 60%
 • Помаранчевим — девайс варто підзарядити, залишилося від 1 до 30%
 • Якщо індикатор змінив колір на червоний — потрібна зарядка, залишилося менше 1%

Як зрозуміти чи заряджається lil SOLID 2.0?

Зрозуміти, що зарядка почалася, можна, глянувши на світловий індикатор. Коли індикатор lil SOLID 2.0 світиться червоним або не світиться зовсім — гаджет не підключений до мережі або не заряджається з якихось інших причин. А ось коли світловий індикатор блимає білим — Ліл заряджається.

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не заряджається?

Ліл Солід підключений на зарядку, але гаджет не заряджається (світловий індикатор не блимає). Що це означає та чому Ліл може не заряджатися? І, головне, що робити в цій ситуації:

 • Ти використовуєш неоригінальні кабель або адаптер. Спробуй підключити девайс на зарядку за допомогою «рідних» кабелю та блоку живлення.
 • Можливо, lil розрядився під нуль. Тоді йому знадобиться більше часу для того, щоб почати зарядку. Просто залиш його на зарядці на пару годин. Швидше за все, через деякий час індикатор знову почне блимати.
 • Ти заряджаєш ліл СОЛІД від розетки? Якщо ні, спробуй підключити його до розетки. Якщо девайс повністю розрядився, потужності ноутбука або павербенка може не вистачати.
 • Можливо, роз'єм для зарядки забруднився. Перевір, чи не потрапило туди нічого. Спробуй акуратно очистити або продути роз'єм для зарядки Ліл СОЛІД.
 • Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, можливо, з ладу вийшла батарея або електроніка пристрою. Звернись, будь ласка, до нашої служби підтримки за номером 4767 або до фірмового магазину IQOS Space. Адреси магазинів знаходь на інтерактивній мапі. Постараємося вирішити проблему або замінити пристрій на новий по гарантії. Також можна самостійно провести діагностику на сайті, або в IQOS боті у Viber і Telegram.
Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

lil SOLID заряджається тільки від розетки?

Ліл можна заряджати не тільки від мережі. Якщо у тебе є USB-кабель, ти можеш зарядити пристрій за допомогою PowerBank або ноутбука. Тільки врахуй, що зарядка від лептопа може зайняти трохи більше часу, ніж від розетки.

Чи можна заряджати lil SOLID будь-якою зарядкою Type-C?

Технічно Ліл Солід можна зарядити будь-яким відповідним зарядним пристроєм формату Type-С (такий використовується у більшості смартфонів). Але ми рекомендуємо користуватися оригінальним зарядним пристроєм, який йде в комплектації до Ліл. Так ми можемо гарантувати справну та безпечну роботу пристрою та швидку зарядку.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

Чи обов'язково заряджати Ліл до максимуму?

Заряджати гаджет повністю необов'язково: ним можна користуватися і не при повному заряді. Але тільки в разі повної зарядки ми можемо гарантувати, що заряду батареї точно вистачить на 25 стіків. В іншому випадку сеансів може виявитися менше.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.